איך לגשת לשירותים בצרפת

Posted on

 איך לגשת לשירותים בצרפת

שימוש בשירותים אולי נשמע כמו משימות הפשוטות, אבל אם אתם לא רגילים לצרפת אינסטלציה הצרפתית זה יכול להיות תרגיל מרתיעה. גלה אילו צורות שונות תחתוניו לקחת במדינה הזו, איך לשטוף אותם, כמה זה יעלה לך וסודות אחרים כדי להשתמש בשירותים אז אתה לא עושה את הדבר הלא נכון.

אסלות צרפתיות הן חלק בלתי נפרד של כמה דברים שאולי לא אוהבים בצרפת.

רמת קושי: קל

זמן נדרש: משתנה (אהם!)

הנה איך:

  1. מצא אמבטיה. זה לא תמיד כל כך קל, כמו בשירותים ציבוריים אינם בהכרח בשפע. מרכזי קניות או קניונים בדרך כלל יש בשירותים ציבוריים אשר תמיד משולטים היטב, וכך גם באזורים מסוימים חיצוניים פופולריים. פארקס נוטה לקבל את התרמילים בשירותים הציבוריים. תרחיש המקרה הגרוע ביותר, פופ לתוך בית קפה, להזמין קפה ולהשתמש במתקנים שלהם. אם אתם נועזים, לצעוד לתוך אחד עסוק וללכת ישר בחזרה לחדר האמבטיה, ולאחר מכן לעזוב ולהציל את עצמך כמה יורו. אבל רבים מהם נמצאים למטה אז זה יכול להיות אופציה מסובכת. חפש שלטים עליהם נכתב, “toilettes” או “WC” בבית קפה האסלות צפויים להיות יוניסקס.
  2. גודל עד לשירותים לאחר שתזין. אמנם זה הרבה פחות נפוץ בימים אלה, יש כמה עדיין חור מהולל הרצפה. אתה אמור לכרוע לרחף; אולם זה ממש לא מומלץ. ואז מדיח מסוג זה טואלט יכול להיות מסובך; אם אין ברירה, סומק ולהפעיל להימנע מתיז מים על הרגליים. אם אתה לא צריך ללכת יותר מדי קשה, לחפש לשירותים הבאים.
  3. סומק. קל, נכון? ובכן יש חלופות שונות שיכול לתפוס את ההדיוט. מנגנוני השטיפה על אסלות צרפתיות אינם תמיד על הגב. לפעמים יש שרשרת והצמיג התלויה מלמעלה, לפעמים תמצא עלה כותרת רגל על ​​הקרקע. לפעמים יש כפתור על גבי, לפעמים שתיים (דוחפים הן יהפכו את האסלה לשמור הסמקה). או שיש כפתור אתה צריך להרים (אבל לא יותר מדי במרץ; זה יכול לבוא משם ביד שלך.) לעתים קרובות, יש בר גדול, מלבני על הקיר האחורי. משוך או דחוף כל מה שתמצא, אבל להמשיך לנסות; אתה בסופו של דבר תקבל את זה כמו שצריך.
  4. אם אתה נתקל בשירותי תרמיל בסגנון ציבורי חיצוניים, הם קצת בקטגוריה שלהם, והוא יכול להיות די מפחיד ומבלבל. כל שעליך לעשות הוא להגביר להסתכל כדי לראות אם זה כבושים (נקודה אדומה או ירוקה מוארת ליד הדלת). מכניסים את השינוי, ולחכות שמישהו יפתח את הדלת באופן אוטומטי. צעד, והדלת נסגרת אוטומטית. אם אתה שם 15 דקות או יותר, הדלת תיפתח. אלה אולי נראה לא היגייניים, אבל הם בעצם הם וחיטוי לאחר כל שימוש והם טובים באופן מפתיע להשתמש, ברגע שאתה רגיל אליהם.

טיפים:

  1. תמיד יש שינוי קטן עליך (כי הוא תמיד רעיון טוב). בשירותים רבים בתשלום בלבד, לפעמים מאוישים על ידי דיילת ולפעמים מקבלים שינוי להיכנס. התרמילים בשירותים החיצוניים דורשים שינוי מדויק, ולכן יש היורים וכן חתיכות 50 סאנטים על יד.
  2. אל תתפלאו על ידי אמבטיה יוניסקס, או גברים ונשים של חדרים עם לובי משותף. הצרפתים אינם כמעט כמו ניתקו על שירותים נפרדים, למשל, האמריקאים. אתה בהכרח תמצא אלה במסעדות קטנות.
  3. לפני שאתם נכנסים, לבדוק אם נייר טואלט הוא מחוץ לדוכן. לפעמים, ישנם מכשירים באזור הכיור ומראה, אבל שום נייר שבתוך התא. אם יש ספק, לשמור רקמות נייר איפשהו שימושי.
  4. אם אתה מבקר מסעדות מזון מהירות עסוקות, שמור את הקבלה. זה בדרך כלל מכיל קוד כדי להיכנס לשירותים שם. אם אין לך את הקוד, אתה תמיד יכול לעמוד מחוץ לשירותים ולחכות שמישהו ליציאה.
  5. אל תתפלאו אם בשירותים הציבוריים תרמיל בסגנון החיצוני מתפרקים. במסגרת הניסיון של אנשים רבים, יותר הן מתוך שירות ( שירות Hors ) מאשר לעבוד. עבור אל המקום הבא ואתה צריך לראות עוד אחד.
  6. נסה להימנע אסלות מהירות בבית הקטן (העצירות המהירה) איירס. הם יכולים להיות עבירים די כפי שהם לא מנקים לעתים קרובות מאוד ואז לא טובים מאוד. אם אתה על כביש מהיר, לנסות להגיע לאזור שירות עיקרי.