איך להזמין קפה בבית קפה צרפתי או פריז

Posted on

השפה של au קפה לייט, אספרסו, קפה אמריקן,, Deca קפה ועוד

איך להזמין קפה בבית קפה צרפתי או פריז

קפה צרפתי לשרת כמה את הקפה הכי הטוב בעולם, אבל לכל אחד מאתנו יש את ההעדפות שלנו מחסום שפה יכול למנוע ממך מזמין את הקפה ממש על התפריט. אם אתה לא יכול לקבל קפאין, זה יכול להיות אפילו יותר קריטי.

גלו כיצד להזמין קפה בצרפת, בין אם מדובר בחלב au קפה או אספרסו. הנה סקירה של סגנונות קפה הבסיסיים בצרפת, כמו גם במונחי קפה-נפוצים.

משקאות הקפה הצרפתים

Un קפה  ( כף-איים ) הוא כוס קטנה של קפה שחור חזק עם דבר הוסיף, אבל הוא חזק כפי שהוא מבושל כמו אספרסו. אם היית בצרפת במשך זמן מה, אתה עשוי לשמוע אנשים מזמינים קפה Petit האו”םפשוט קפה האו”םקפה יוארו האו”םיוארו Petit האו”םהאו”ם קפה לבטא , או  מפורשת של האו”ם . או המלצר יגיד באחד הביטויים הללו אם הוא או היא רוצה להבהיר את מה שאתה רוצה.

Un קפה Serre (כף-AY se-ray) הוא אספרסו חזק.

Un קפה בחלב (כף-AY הו ליי) הוא סגנון קפה צרפתי כי נוצל באמריקה, כפי שהוא שירת ניו אורלינס  Monde du Café . בצרפת, זה פשוט כוס גדולה של קפה אקספרס עם חלב חם, וזה כמעט תמיד נפלא. אתה לפעמים תקבל את הקפה מוגש בכוס, עם כד חלב מאודה לשפוך כרצונך.

אם אתה רוצה עוד קפה או בטעות הורה רק קפה Petit , אתה צריך לבקש du לייט, s’il vous קֶפֶשׁ (בשל-Lay, לראות מחזה Voo) .

מוסכמים צרפתי: הצרפתים ייקחו קפה בחלב  בארוחת בוקר, אבל לא אחרי הצהריים או ערב כשהם תמיד יהיו לשתות un café. אם אתה שואל באופן ספציפי, הקפה יבוא אחרי הקינוח.

הצרפתים גם לעתים קרובות לקחת קרואסון רגיל דאנק אותו לתוך הקפה בארוחת הבוקר.

במונחים אחרים עבור זה כוללים קרם קפה  ( ka-פיי kremm ), או סתם קרם האו”ם אשר מגיעים עם קרם שמנת אף הוא דק למדי.

Un קפה הספח המצורף לו (כף-AY א-לון-ג’יי)  הוא מפורשת מדולל במים.

Un קפה décafféiné  ( כף-AY יום-כף-איי-לאו ) הוא נטול קפאין וקפה. אתה עדיין תצטרך להגיד להם שאתה רוצה חלב (לייט) או שמנת (קרם) עם הקפה שלך. זה לפעמים מקוצר האו”ם Deca

Un קפה ונואזט  ( כף-AY nwah-zett ) הוא אספרסו עם קורטוב של קרם בפנים. זה נקרא “ונואזט,” צרפתי עבור אגוזים, בגלל הצבע העשיר, הכהה של הקפה. אתה גם יכול פשוט לבקש ונואזט une.

Un Café Americain  ( כף-AY אה-אולי-רי-kan ) מסונן קפה, בדומה קפה אמריקאי מסורתי. זה נקרא גם C AFE Filtre (  ( כף-AY להרגיש מגש)

Un קפה לז’ה  ( כף-AY lay-ג’יי ) הוא אספרסו עם כמות כפולה של מים.

Un קפה המסוכר (קיי-AY  גלאס-האיים) הוא קפה קר אבל זה יוצא דופן למצוא קפה צרפתי מסורתי.

מבחינת קפה צרפתי אחר

הנה מונחים אחרים כי יבואו שימושי בעת הזמנת קפה או ביקור בית קפה צרפתי:

סוקרה  ( סו-kreh ) – סוכר. Caf é הים גם צריך סוכר על השולחן או להביא שני סוכרים לקוביות עטופים על הצלחת עם הקפה שלך. מאז קפה צרפתי הוא חזק, מומלץ לבקש יותר, כך לבקש פלוס דה סוקרה, s’il vous קֶפֶשׁploo דהה סו-khruh, לראות Voo לשחק .)

אמנת צרפתית: הצרפתים קרובות לקחת את הסוכר לקוביות ולטבול אותו לתוך הכוס, ולחכות לו למלא עם קפה ואז לאכול אותו.

Édulcorant  – ( AY-doohl-שיתוף רון ) – ממתיק

Chocolat chaud  – ( shoh-ko-lah המופע) – שוקו חם

באו”ם  (טיי) – תה שחור

Un ורט טיי  (טיי verr) – תה ירוק

מי-שעורים Une (טי-זן)עירוי une  (AN-אוף-זי-על) – תה צמחים

איפה לשתות קפה שלך

ישנן מוסכמות מסוימים בצרפת כי אתה צריך לעקוב. אם אתה ממהר, או רוצה לשתות זול, אז לשתות שלך קפה Petit בבר עם המקומיים המעדיפים זו. גם להיות מודעים כי המחיר לקפה בחוץ ליד שולחן יכול להיות יותר; אחרי הכל אתה צפוי לשבת שם במשך זמן רב.

ולבסוף מילה של זהירות:  liégeois קפה Un  אינה משקה, אלא קינוח: גלידת גלידת קפה.