איך לחסוך כסף על הטיול שלך בלונדון

Posted on

איך לחסוך כסף על הטיול שלך בלונדון

זה עשוי להיות אחת הערים היקרות בעולם, אבל יש הרבה דרכים לחסוך כסף בלונדון. לאחר בקיע עסקה על הטיסות והמלונות שלך, לבדוק את המדריך שלנו כדי לחסוך בעלויות של העשן הגדול, מן האוכל סביר כדי לשחרר אטרקציות.

לעקוף תמורת פחות

להשקיע כרטיס אויסטר המבקר אם אתה מתכנן לבצע מסעות באמצעות צינור, אוטובוס, חשמלית, DLR, לונדון overground, Rail TFL או נהר אוטובוס. פארס הם זולים יותר מאשר רכישת כרטיסי נייר הם כתרים על בסיס יומי, כך שאתה יכול לנסוע פעמים רבות ככל שאתה רוצה ביום תמורת תשלום מקסימלית של 6.60 £ (לעומת Travelcard נייר במחיר 12.30 £). ניתן גם לנצל הנחות ומבצעים מיוחדים ברחבי העיר. כרטיסים ניתן לרכוש ונמסרו קדימה הביתי של טיול ללונדון.

עירוני שירות השכרת אופניים של לונדון, מחזורי סנטנדר (או אופני בוריס) מציע השכרת אופניים מ קטן כמו 2 £. ישנן תחנות עגינת ברחבי עיר ואת התהליך לשכור אופניים הם פשוטים. רק לקחת כרטיס הבנק שלך למסוף, בצע את הוראות תשלום כדי לקבל קוד מודפס ובריח אותו לתוך המזח לשחרר אופניים. יש דמי גישת אופניים 2 £ ואת 30 הדקות הראשונות של כל מסע היא בחינם. זוהי 2 £ נוספות עבור כל 30 דקות נוספות.

לנסוע בלילה אוטובוס או צינור לילה כדי להימנע מדמי מונית או Uber. אתה יכול להשתמש בכרטיס אויסטר שלך לשלם עבור נסיעות על שני השירותים. אוטובוס הלילה מתחבר הרבה תחומים מרכזיים בלונדון החיצונית והוא פועל בכל ימות השבוע. צינור הלילה פועל בימי שישי ושבת על ויקטוריה, יובל, מרכז, צפון הקו פיקדילי. פארס זהה במהלך היום.

תיהנו תקן תרבות חינם

רבים מהמוזיאונים והגלריות העיקריים של לונדון חופשיים לבקר אז אתה יכול לבזבז את כל זמנך מדלג אטרקציה ברמה עולמית אחד למשנו מבלי לבזבז אגורה. ציוני דרך לונדון, ביניהם The המוזיאון הבריטי , מוזיאון טייט מודרן , הגלריה הלאומית , מוזיאון טייט בריטניה , The המוזיאון להיסטוריה של הטבע , מוזיאון המדע ואת מוזיאון ויקטוריה ואלברט חופשיים לחלוטין לבקר.

לחסוך כסף על צפיות

בעת סריקת קו הרקיע של לונדון מ- The Shard ואת העין של לונדון יכול לעשות שקע על הכספים שלך (במיוחד בעת נסיעה כמשפחה), ישנן דרכים רבות כדי לספוג נוף מרהיב מבלי לרוקן את הארנק. כרטיסים טרום ספר עבור סקיי גרדן יוכלו ליהנות נופים בלונדון לפעור ללא תשלום. או הראש עד העליון של שינוי ניו אחת מרכז קניות לספוג את הנופים הגג של קתדרלת סנט פול. בשביל קצת אוויר צח, לקחת טיול פרימרוז היל וללכת אל ראש הגבעה עבור תצוגות-זווית רחבה של קו הרקיע.

ראה West End הופעות עבור פחות

זמן נסיעה בינואר או פברואר לנצל את Get Into תיאטרון בלונדון אירוע, קידום ענק המציע כרטיסים ליותר מ 40 בווסט העליון מציג מ קטנה כמו 10 £. כרטיסים בדרך כלל ללכת על מכירת בדצמבר כך שעדיף להירשם לניוזלטר כדי להתעדכן. אם אתם נוסעים עם ילדים, לשקול ביקור באוגוסט יעלה בקנה אחד עם שבוע Kids כאשר ילדים מתחת לגיל 16 יכולים ללכת חופשיים כל מופע המשתתף בתיאטרון כאשר הם מלווים במבוגר משלם מחיר מלא. ביתן TKTS בכיכר לסטר הוא מקום ראש נחות של הרגע האחרון על התוכניות הנצפות ביותר. ספר המורמונים מפעיל בלוטו עבור 20 £ כרטיסים עבור כל ביצועים. רשומות צריכות להתבצע באופן אישי בבית Box Office שעות וחצי לפני ההופעה והשמות תצוירנה באקראי.

מצא את Eats הזול ביותר של העיר

אוכלים בחוץ בלונדון לא צריך לשבור את הבנק. אפילו כמה מן המסעדות היוקרתיות ביותר של העיר מציעים עסקאות לפני התיאטרון או הנחות צהריים תוכלו לסעוד בלב הווסט אנד עבור קטנה כמו 10 £. בראסרי Zedel של מחיר קבוע בתפריט שתי מנות הוא לגנוב בסביבות 10 £. יש טונות של אפשרויות סבירות ברחבי העיר שבה אתה יכול להתמלא על מנות קלות במשך כ 5 £. בחירות מותאמות כוללות הרמן ze גרמנית עבור bratwurst הטעים, בייגל בייגל אופים מלח בשר בקר, Homeslice פיצת עץ ירה, BAO עבור לחמניות מאודות ואת ליאון עבור סלטים וכריכים בריאים. ראש בריק ליין עבור קארי זול ואל תפחדו להתמקח להבקיע סיבוב חופשי של משקאות או הנחה על סך ארוחה, במיוחד אם אתה בקבוצה. בלונדון יש מגוון מרשים של שווקי מזון שבו אתה יכול לנסות מגוון של מנות וחטיפים מדוכני משאיות מזון כוללים שוק בורו , למאלטבי רחוב שוק , כיכר ברזל שטוחה , בריקסטון כפר  ורבי חלונות קופצים עונתיים יותר.