איך ליהנות מוזיאון הלובר

Posted on

 איך ליהנות מוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר בפריז הוא עצום, וכן אפשר לבלות שבוע לחקור המיצגים שלו. רובנו לא צריך כל כך הרבה זמן, אז הנה מדריך קצר על איך להפיק את המרב אחד המוזיאונים לאמנות המובילים בעולם.

ברמה עולמית מוזיאון

מוזיאון הלובר נמצא מפואר, בבניין קלסי ענק במרכז אחד דיור בפריז של גלריות לאמנות הגדולות בעולם. אם מתחת אותה מקצה לקצה, זה יכסה כמה מגרשי כדורגל.
זה היה במקור מבצר אך נבנה מחדש בסגנון הרנסאנס הגדול מ 1546 תחת פרנסואה הראשון כארמון מלוכה. מלכים לאחר שנוספו לו, שמירה על הסגנון המקורי. בשנת 1793, הלובר נפתח כגלריה לאמנות ציבורית במהלך המהפכה הצרפתית.

במקור הארמון ששימש את האמנות האישית של מלך צרפת. עם זאת, עם נפוליאון משתולל דרך אירופה, בוזז את הארמונות ורכוש של משפחות המלוכה ואצולה ולקיחת היצירות כשלל מלחמה, הלובר במהירות למעמד של הגלריה לאמנות הגדולה בעולם. אז זה לא מפתיע כי יום הלובר הוא המוזיאון הכי ביקר בעולם. הכן את עצמך אם אתה רוצה להפיק את המרב הביקור שלך.

איך ליהנות במוזיאון

  1. בחר יום ושעה טוב. עדיף ללכת כאשר מוזיאון הלובר הוא לפחות סביר יש תורים ארוכים. מוקדם בבוקר בעבודת השבוע הטוב ביותר. מאוקטובר עד מרץ אתה יכול להיכנס בחינם לתערוכות הקבע (אך לא התערוכות המיוחדות) על יום ראשון הראשון של החודש אבל גם במהלך הפגרה, הקווים יכולים להיות ארוכים. הלובר הוא גם בחינם על יום הבסטיליה (14 ביולי), אבל זה בדרך כלל ארוז. כדאי גם לשקול רביעי ושישי בשל שעות ממושכות כאשר הגלריות הן פחות צפופות ואתה יכול לשוטט בקצב שלך, לעצור איפה אתה רוצה.
  2. זן דרך הקניון הלובר. למרות שאתה יכול להיכנס דרך הפירמידה מזכוכית כמו כולם, אתה גם יכול להגיע למשרד הכרטיסים דרך הלובר קניון (גישה ב- Rue de Rivoli) מתחת למוזיאון. זה יכול לחסוך לך אחת משתי שורות ייתכן לחכות. לפעמים, עם זאת, קיים קו גם כאן כדי להיכנס. או לקנות כרטיסים מראש באינטרנט, אשר הוא הפתרון הטוב ביותר כדי לחסוך לך תורים. אבל זכור כי אתה צריך להתחייב על תאריך כמו הכרטיס תקף רק ביום המסוים הזה. קנה את הכרטיס שלך באינטרנט  כדי לחסוך זמן.
  3. תוכל להזמין הדרכה קולית . אם אתה לא מכיר הרבה של האוסף, להורות על המדריך הקולי, אשר מגיע במגוון שפות.
  4. בוחן את המפה. כדי לראות את המונה ליזה, פונים היישר סעיף ציורים איטלקית ה -13 של המאה ה -15 (בקומה הראשונה). אתה תמיד יכול לעבוד בדרך שלך עד ומוצגים אחרים לאחר מכן. צפו בקהל של אנשים לדחוף במרפקים קרוב הציור. נסו להימנע מקבלת לסטות מהנושא יותר מדי (אם כי זה מקום שכיף לשוטט). לחלופין, אם אין לך עדיף מה לראות, להתפנק קצת שוטטות חסרת מטרה.
  5. תיעדוף מה שאתה רוצה לראות. במוזיאון יש מגוון עצום של תערוכות ברחבי שמונה נושאים נע בין עתיקות אמנות איסלמיות מצריות פיסול צרפתי ארט Le departement החפצים כגון שטיחי קיר, קרמיקה, תכשיטים. סעיף הציורים כולל יצירות יקרות ערך מצרף, איטליה, גרמניה, הולנד, אנגליה.

מה לראות

זה יהיה תלוי אך ורק על הבחירה שלכם. ישנם שלושה אגפים עיקריים: Denon (דרומה), רישלייה (צפונה), ואת סאלי (מזרחה סביב הכיכר המרובעת Cour Carrée). האגף המערבי של בתי הלובר אמנויות דקורטיביות, לקיחת במוזיאונים נפרדת כולל המוזיאון לאמנויות דקורטיביות Musée des ואת Musée de la Publicité.

ניתן גם לעקוב אחד השבילים-נושאים המבקר עבור סקירה. שובל כל כדלקמן מבחר יצירות אופייניות לתקופה מסוימת, תנועה אמנותית או נושא. למשל, לבחור לאמנויות דקורטיביות בצרפת במאה ה -17, אשר לוקח אתכם למסע של 90 דקות. כל הנושאים נעשים היטב ואתה יכול להסתכל להם באינטרנט ולהוריד אותם מראש.

להגיע לשם

מטרו:  פאלה רויאל-Musée du Louvre (קו 1)
אוטובוס:  קווים 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95, ואת  הסיור הפתוח בפריז . כל עוצרים מול הפירמידה מזכוכית המהווה את הכניסה הראשית.

אפשרות נוספת היא ללכת לאורך נהר הסיין עד שתגיעו למוזיאון. אתה לא יכול לפספס את המבנה המרשים (אך יש לזכור תראה רק הפירמידה כשאתה נכנסת לחצר של הלובר).

מסעדות

ישנן יותר מתריסר מסעדות, בתי קפה, וחנויות טייק אוויי בתוך המוזיאון והן קרוסל והגנים טיולרי.

Shops

ישנן חנויות בתוך ומסביב הלובר, ובחנות הספרים הלובר עצמו הוא אחד הנרחב ביותר מצויד היטב חנויות ספרי אמנות באירופה. כמו כן מוכר מגוון רחב של מתנות.

  • אם אתה ליד ליל שבצפון צרפת, הקפד לבקר במוזיאון הלובר-עדשות, המאחז של הלובר אשר ניתנת לשליטה ומוצגות בו תערוכות זמניות גדול.