איפה ואיך לקנות תרופות באיטליה

Posted on

 איפה ואיך לקנות תרופות באיטליה
באיטליה, אתה יכול לקנות תרופות רבות, הן over-the-counter ועל מרשם, בבית המרקחת או Farmacia . רוב התרופות ללא מרשם ויטמינים אינם זמינים בסופרמרקט, אם כי ניתן למצוא ציוד עזרה ראשונה בסיסי בשני. עבור OTC ותרופות מרשם, חפש את שלט הצלב, בדרך כלל מואר בירוק, כדי לאתר בית מרקחת. דלפק הקבלה של המלון שלך אמור להיות מסוגל להפנות אותך אל Farmacia הקרוב. אם אתה נשאר בבית השכירות ב- Airbnb או דומה, הקפד לשאול את המארח שלך כאשר אתה בודק ב.

רוב הערים הגדולות יש אחד או יותר בתי מרקחת 24 שעות ביממה, אך הן לא כמעט נפוצות כמו בארצות הברית. נוסף טיפוסי הוא ” Farmacia di Torno המושג”, שבו בתי מרקחת באזור נתון בתורות נשארות פתוח בלילה וביום ראשון. זה אומר שאולי יש לך לצאת מגדרך כדי למצוא בית מרקחת פתוחה אחרי שעות או ביום ראשון, אבל יש בדרך כלל אחד זמין תוך מספר קילומטרים.

נסיעה עם התרופה שלך

אם אתה לוקח תרופות מרשם, הקפד לשאת אותם איתך (במיכלים המקוריים שלהם) ב שלך לשאת על מזוודות כאשר טסים לאיטליה. אין לארוז אותם המטען הנבדק שלך. אם אתם מסתובבים על פני שלוש אונקיות של תרופה נוזלית, להביא את המרשם או הערת הרופא איתך.

כמו כן כדאי לבצע עותק של מרשמים או רשימת התרופות שאתם לוקחים (שמות התרופה בפועל, לא ניתן לצפות בשמות גנריים) במקרה אתה צריך לקנות אותם באיטליה. אם אתה לוקח תרופות חיוניות שיש לך, זה גם רעיון טוב לתת את הרשימה לאחד חבריו למסע שלך, כמו גם מישהו בבית אתה יכול ליצור קשר אם אתה צריך להחליף תרופות המרשם שלך.

אם אתה צריך טיפול תרופתי בעוד בחו”ל

אם אתה צריך טיפול תרופתי בעת שנסע לאיטליה, ראש אל Farmacia (לא drogheria, המהווה יותר של חנות מכולת). הרוקח תוכל להחליף תרופות המרשם שלך בשבילך אם אתה צריך יותר מכל סיבה שהיא, גם אם אין לך את המרשם המקורי. החריגים יהיו אופיאטים, סמים או תרופות-אלה אחרים מוסדרים מקרוב תהיינה קשים לקבל ומילא באיטליה. הדרך הבטוחה של פעולה היא להביא המרשם המקורי שלך, את הבקבוק או מכל עם השם שלך על זה, וכן, עבור חומרים תחת פיקוח הדוק, פתק מהרופא שלך אומר לך לדרוש תרופות אלה.

בזמן שאתה עשוי למצוא כי תרופות המרשם שלך לעלות פחות באיטליה מאשר בארצות הברית, כמה over-the-counter תרופות עלולות לעלות יותר-ככל 1 $ לכל גלולה עבור איבופרופן, למשל. אולי כדאי לך להביא איתך אלה במיוחד אם יש מותג מסוים שאתה מעדיף. תרופות אחרות, כמו אספירין, בדרך כלל תהיינה בערך באותו המחיר כמו בארצות הברית.

יותר מאשר רק תרופות

אם אתה מרגיש קצת חולה, הרוקח תוכל לתת לך עצה, מדי. ישנם דוברי אנגלית רוקחים ברוב הערים הגדולות איטלקית. אם יש לך בעיה בריאותית קטין ולהסביר הסימפטומים שלך, רוקח בדרך כלל ימליץ מוצר OTC.

תרופות OTC אינן בדרך כלל על תצוגה, כך סביר להניח שאתה צריך לשאול את הרוקח לקבלת סיוע. הם לא עשויים להיות בדיוק תרופה שאתה רגיל לקחת. הרוקח בדרך כלל תוכל למצוא משהו שווה לתת לך שיענה על הצרכים שלך.

יסודות אחרים שאתה תמצא בקלות בבית מרקחת הם פתרונות עדשות מגע (אתה גם יכול לקבל אלה בחנות שמוכרת משקפיים), קרם הגנה, תרסיס נגד יתושים, ויטמינים, משחת שיניים ומי פה, מוצרים נשיים, פריטים עבור התינוק שלך, ולפעמים מזונות אפילו עבור דיאטות מיוחדות כגון פסטה ללא גלוטן.

מתי ללכת למיון עבור תרופות

אם נגמר לך רפואה, אתה לא צריך מרשם המקורי שלך, ו / או אתה לא יכול למצוא רוקח מוכן לתת לך עוד כוס, תצטרך ללכת פרונטו Soccorso , או בחדר המיון. יש, רופא איטלקי תוכל לכתוב לך מרשם, בהנחה שאתה יכול לאמת את התרופות שאתם נוטלים כרגע. אם אתה רוצה ללכת לחדר המיון או לבית מרקחת, לזכור תמיד להביא איתו את הדרכון שלך או מזהה עם תמונה אחרת.