איפה לקנות ג’ורג’טאון, פנאנג, מלזיה

Posted on

איפה לקנות ג'ורג'טאון, פנאנג, מלזיה

החשיבות ההיסטורית של פנאנג כאמצעי יציאת המסחר כי יש שפע של קניות כדי לשרוף אפילו הכי מושבעים של מחפשי המציאות. מ בוטיקים קטנים ושווקים מקומיים שרועי קניוני קוסמופוליטית, קניות בפנאנג היא אובססיה המשותפת בקרב המקומיים ותיירים.

עבור הלא-הקונים מקבלים נגררות, אוכל הרחוב המפורסם בפנאנג ישמור אותך מוסח בשמחה בין megamalls הענק.

קניות ג’ורג’טאון

יש בפנאנג יותר שלה הנתח של megamalls אולטרה מודרני עבור מבקרים שאינם חשים בנוח מו”מ בשווקים המקומיים הקטנים. הקניונים של פנאנג כוללים בדרך כלל מספר קומות של רשתות קמעונאיות מכירות חנויות עצמאיות מעורבבות אל תתנו אורות הניאון והסביבה מערבית להטעות אתכם -. התחרות גדולה והמחירים עדיין ניתן התמקח!

חלק מהקניונים הגדולים של ג’ורג’טאון הוא רק מחוץ לאזורי התיירות.

KOMTAR: באופן רשמי בשם Kompleks טון עבדול רזאק , את KOMTAR 64 קומות הוא גורד השחקים הבולטים של ג’ורג’טאון. KOMTAR היה הקניון האמיתי הראשון של ג’ורג’טאון זוגות כמו מסוף האוטובוסים חשוב לעיר. מסעדות למלא את החלק התחתון של KOMTAR מורכב גשר שמים מתחבר קניון Prangin – אחד הקניונים הגדולים ב פנאנג.

קניון Prangin: קניון Prangin תופס בלוק גדול בצמוד למתחם KOMTAR. לעתים קרובות מלא של בני הנוער של ג’ורג’טאון מחפשים בגדים אופנתיים, עסוק Prangin הקניון הוא חמש קומות של גן העדן של צייד מציאה. ארקייד וקולנוע לכבוש בקומה העליונה.

הודו הקטנה וצ’יינה טאון: אם קניונים ענקיים להיות מייגע, הראש החוצה Lebuh קמפבל, Lebuh Chulia, ו Lebuh Pantai לשינוי הנוף. שיטוט בוטיקים וחנויות קטנות של הודו הקטנה בעוד מוזיקה בוליווד והחיבוטים מהרמקולים המדרכה היא חווית קנייה ייחודית. מסעדות ממ”ק עושה חם טה ספקים טאריק רחוב מוכרים מנות נודלס מלזי להבטיח כי יהיה לך את האנרגיה להמשיך ללכת.

Chowrasta בזאר: בזאר Chowrasta המקורי נבנה בשנת 1890. המכונה “השוק רטוב” המפורסם על כביש בפנאנג, בזאר Chowrasta מוכרת דגים, מוצרי מזון, מוצרי איכות נמוכה כגון בגדים. מוסקט ותבלינים מקומיים אחרים ניתן לרכוש כאן כמתנות עבור הרבה יותר זול מאשר בשווקים מוכוונת התיירות. אוסף גדול של ספרי יד שנייה ניתן למצוא חנויות למעלה מעל השוק.

פלאזה גורני: כונן גורני רק צפונית מערבית ג’ורג’טאון הוא בעיקר מפורסם עבור מגוון רחב של אוכל רחוב, עם זאת, גורני פלאזה היא ביתם של אחד הקניונים swankiest של ג’ורג’טאון. יום מלא יכול להתבצע של קניות גורני פלאזה אז הליכה לטיילת חוף הים בלילה כדי לדגום את כל מאכלים המפוארים.

מרכז פארק המידלנדס: ממוקם על כביש Burmah בג’ורג’טאון, המרכז פארק המידלנדס יש 350 חנויות בתוך ואפילו באולינג לקחת הפסקה בין חנויות. המרכז פארק המידלנדס הוא מקום מצוין ללכת על תקליטורי DVD זולים, אביזרי מחשב, ואלקטרוניקה.

מחוץ קניות בפנאנג של ג’ורג’טאון

לא כל הקניות בפנאנג הוא מרוכז סביב ג’ורג’טאון – לתפוס את אחד האוטובוסים בפנאנג ראפיד קל של העיר עבור גישה לאזורים אחרים.

קניות מזכרות פרינגהי באטו: טיילת התיירות באטו פרינגהי מחוץ ג’ורג’טאון הופכת ליליות לתוך בזאר חוצה עם מזכרות זולות, אוכל, ואת מזכרות דביקות. דוכנים להקים סביב 6 בערב; ההתמקחות היא חיונית להשגת כל עסקות טובות. אם מה שהופך את הטיול מסביב לאי כדי באטו פרינגהי, לשקול עצירה ליד בליק, פולאו, קק לוק סי, או אפילו בפארק הלאומי בפנאנג.

איילנד פלאזה: רצועת קניות פלאזה האי ממוקם בין ג’ורג’טאון באטו פרינגהי. נחשב “חריץ מעל” בקניונים אחרים, המחירים של איילנד פלאזה לספק לקונים בעלי טעם גבוה.

קניון Queensbay ב ביאן לפאס: בעיבורה של ג’ורג’טאון, לא רחוק מבית המקדש הנחש בפנאנג המפורסם, הוא הקניון הארוך ביותר של פנאנג. קניון Queensbay הנו קומפלקס בידור מודרני, עצום עם אוכל ו -2.6 מיליון מטרים רבועים של שטחי מסחר.

מציאת מתנות מיוחדות

בטיק בד: צבעוני ותרבותי, היצירות האלה של אור בד איפור, תכליתי מתנות להביא הביתה. לחפש עסקאות בד בטיק סביב Teluk Bahang – שבו רבים נעשים – כמו גם חנויות על בפנאנג כביש ו בבזאר התיירות הליליים באטו פרינגהי.

תכשיטים: דרום מזרח אסיה יש יותר מחלקו של חנויות זהב ואבנים. מצא את החנויות המכובדות בג’ורג’טאון מרוכזות סביב Lebuh קמפבל Lebuh קפיטן Keling.

עתיקות: התפקיד של ג’ורג’טאון כאמצעי יציאת מסחר עיקרי שרבים חפצים ועתיקות מכל רחבי העולם עדיין מחכים להתגלות בחנויות עתיקות מאובקות. בדוק את החנויות העמוסות סביב Jalan Pintal טלי ושוק פשפשי Lorong Kulit אחר אוצרות אבודים.

ארט: להתנשא מבחר הגדול של גלריות וחנויות ברחבי Jalan Penang ו Lebuh Leith לציורים בטיק ויצירות אמנות מעניינות מקומיות.

השוק הקטן חודשי בפנאנג רחוב

רחוב אפר פנאנג בג’ורג’טאון מתעורר לחיים על יום ראשון האחרון של כל חודש עם אמנות צפופה, מלאכה, ואת שוק המזכרות. תערוכות, הפגנות, אוכל הודי מלזי טעים להשלים יותר מ 70 דוכנים. הרחוב הוא מדרחוב; השוק מתחיל בסביבות 10 בבוקר, מסיים בערב.

להתמקח על מחירים בזמן הקניות בפנאנג

למרות קונספט מוזר עבור קונים מערביים, כמעט בכל מחיר מצא בזמן קניות בפנאנג יכולות להיות משא ומתן. המיקוח הוא דרך חיים עבור ספקים, ששניהם מצפים וליהנות להתמקח. לעולם אל תפחד לבקש הנחה, במיוחד אם קונים יותר מפריט אחד!