אירועים ופסטיבלים בינואר ברומא, איטליה

Posted on

אירועים ופסטיבלים בינואר ברומא, איטליה

אם אתם מתכננים טיול לרומא בינואר, אתה תהיה לביקור בעיר כפי שהוא נכנס קצת הפוגה שלאחר חג המולד. ובכל זאת, ישנם מספר פסטיבלים ואירועים חשובים להשתתף בעיר הנצח בינואר, ואתה תמצא קהל פחות, חדרי מלון זולים ואווירה רגועה – מלבד על הסילבסטר, כמובן!

טמפרטורות יכולות להיות קרות למדי ברומא בינואר, למרות שלג הוא אירוע נדיר. יוכן על ידי אריזה להלביש בשכבות, ואל תשכח להביא מעיל חם, צעיף, כובע, וכפפות.

בואו לחוות את האירועים הללו, וגם לקחת חלק כמה פעילויות אחרות כי הם אידיאליים בתקופה זו של השנה. כדי להשיג את המנה במזג אוויר חורפי שלך בעיר הנצח, ראש ההחלקה על הקרח זמני, חיצונית אודיטוריום פארקו דלה מוזיקה, צפונית למרכז העיר בשכונת פלמיניו. יש לפעמים וזירה פתוחה טירת סנטאנג’לו, אך קשה לאשר זאת משנה לשנה. אם אתה בר מזל מספיק כדי למצוא את הרחבה לפתוח כשאתה לשוטט בעבר על גב או הרביעי מהוותיקן, רצועה על כמה גלגיליות ואת להפגין את הכישורים שלך!

וגם להשתמש בתקופה זו של השנה לבדוק מוזיאונים מסוימים. יש השקט שלאחר החג שנופל על רומא בינואר, אתה עשוי לגלות כי יש לך כמה מן המוזיאונים המרכזיים של העיר כמעט כל לעצמך – או, לפחות, עם מבקרים בהרבה פחות במהלך חלקים אחרים של השנה. כאשר בחוץ מזג האוויר קר או משמימה, אז זו הזדמנות מושלמת לקחת את הזמן שלך (ולהישאר חם) בתוך בית, מתפעל כמה מיצירות המופת של המוזיאונים לאמנות של רומא.

ראש השנה האזרחית (Capodanno)

ראש השנה האזרחית (1 בינואר) הוא חג לאומי באיטליה. רוב החנויות, מוזיאונים, מסעדות ושירותים נוספים ייסגרו כך הרומאים יכול להתאושש חגיגות הסילבסטר פרא שלהם ולהירגע עם יקיריהם. אפילו עם רוב המונומנטים סגורים, אתה עדיין יכול ליהנות מסתובב בעיר ולעשות כמה סיורים ללא המונים. בערב, לשאול שוער המלון שלך כדי לעזור לך למצוא מסעדה פתוחה.

חג ההתגלות (La Festa dell’Epifania)

חג לאומי, החגיגיות של חג ההתגלות של ה ‘, חוגגים את הטבילה של ישו, נופל ב -6 בינואר, והוא באופן רשמי את הלילה השנים עשר של חג המולד. בשנת הוותיקן, תהלוכה ובה מאה אנשים לבושים בתלבושות מימי ביניים צועדות לאורך השדרה הרחבה שהובילה הוותיקן. משתתפי התהלוכה לשאת מתנות סמליות עבור האפיפיור אשר אז עורך מיסה בוקר בזיליקת פטרוס הקדוש לאחר התהלוכה. רבים כנסיות מבצעות חיים nativities עבור ההתגלות, ומאז הוא פחות משבועיים לאחר חג המולד, רבים presepi (סצינות המולד) עדיין מוצגת גם כן.

לה בפאנה גם נופלת ב -6 בינואר הוא יום מיוחד במיוחד עבור ילדים איטלקים כפי שהם חוגגים את הגעתו של לה בפאנה, מכשפה טובה. אם אתה רוצה לקנות בובת בפאנה, הראש לפיאצה נאבונה המולד שוק שבו תראה רבים מהם על התצוגה.

ביום פטריק הקדוש אנתוני (Festa di San Antonio אבאטה)

יום החג של סנט אנתוני אבוט חוגג קדוש הפטרון של קצבים, חיות בית, basketmakers, ואת קברנים. ברומא, יום חג זה נחגג ב -17 בינואר בשעה כנסיית Sant’Antonio אבאטה על גבעת אסקווילין.

יש גם את “ברכת החיות” השנתית מאוד פופולרית הטכס שמלווה היום הזה מתרחש XII Pio הפיאצה הסמוך. אורווה באוויר פתוח מורכבת על ידי האגודה האיטלקית של חקלאים בעלי חיים (AIA) בפיאצה, ישירות מול כיכר פטרוס הקדוש בקריית הוותיקן.

בכל שנה, יש תערוכה של חיות משק, כולל פרות, כבשים, עזים, תרנגולות, כי הוא פתוח לקהל הרחב. בעקבות הגעתו של חיות, המיסה הקתולית הרשמית מתנהל עבור החקלאים, בני משפחותיהם, וכל אוהבי בעלי חיים על ידי Archpriest של בזיליקת פטרוס הקדוש. לאחר המיסה, Archpriest מבצעת ברכה של כל החיות. בצהרים, תוכלו לראות שורה של סוסים מקפצים במורד הרחוב. חופשה ייחודית זו היא דרך מצוינת עבור תיירים כדי לראות מבט מבפנים על איך המקומיים לחגוג אירועים בהם תכופים פחות.

מכירות (Saldi)

חנויות ברומא ושאר איטליה להחזיק מכירות ענקיות, או  saldi , פעמים בשנה, החל מינואר עד סוף יולי. זוהי הזדמנות לגרוף את מציאות ענקית, במיוחד על אופנות ואבזרים (ו אוההה  הנעליים! ). מחפשי המציאות תמצאו בחנויות סבירים יותר בשורה, ויה דל קורסו, אמצע קניות סוף גבוה על ריינזו ויה קולה די ליד הוותיקן, ומעצב העל-high-end קניות ברחבי ויה ונטו והמדרגות הספרדיות. אולם לא משנה עד כמה שיק החנות, כולם מניף את השלט “saldi” בחודש ינואר, ואתה יכול למצוא מחירים גדולים כסוחרים לפנות מקום משחרר אביב.