אירועים ופסטיבלים מאי ברומא, איטליה

Posted on

 אירועים ופסטיבלים מאי ברומא, איטליה

מאי הוא אחד החודשים הטובים ביותר לביקור ברומא, לפני החום בקיץ ואת הקהל לרדת על העיר. זה לא אחד החודשים העמוסים ביותר בעיר מבחינת פסטיבלים ואירועים מיוחדים, אבל יש כמה התרחשויות כיף וחשובים מתרחשות.

הנה הפסטיבלים והאירועים שקורים כל במאי ברומא. שים לב 1 במאי יום העבודה, הוא חג לאומי, כל כך הרבה עסקים, כולל רוב המוזיאונים ומסעדות כמה, ייסגר.

1 במאי – פרימו מאג’יו

פרימו מאג’יו הוא יום העבודה של איטליה הוא חג לאומי, כל כך הרבה הרומאים או הראש מחוץ לעיר או להישאר בסביבה לקונצרט ענק בפיאצה סן ג’ובאני, בדרך כלל החל משעות הצהריים המוקדמות ונמשכת עד בסביבות חצות. לעתים קרובות יש למחות עצרות גם עלול לגרום שיבושים בתחבורה מקומיים. רוב האתרים ומוזיאונים סגורים אבל אתה עדיין יכול ללכת ברחוב ויה אנטיקה האפייה שבו כמה הקטקומבות הם בדרך כלל פתוחים או בקר באתר הרומי העתיק אוסטיה אנטיקה, מרחק קצר מרומא. כמובן, אתרי באוויר הפתוח כמו פיאצה נאבונה ומזרקת טרווי נמצאים תמיד פתוחה.

בסוף השבוע הראשון או השני של מאי – Open House רומא

בית רומא Open קורית רק בסוף שבוע אחד בשנה, שבמהלכה מבנים ציבוריים ופרטיים ברומא, רב בדרך כלל מחוץ לתחום לתיירים, נפתחים לסיורים בחינם, מודרכים. אתרים כוללים שילוב של הקדם ועד Neoclassical, כמו גם מבנים פשיסטי-עידן וחלק ארכיטקטורה נועזת, מודרנית להפליא. צריך להזמין מראש דרך  Open House רומא .

בתחילה ובאמצע מאי – טורניר טניס הפתוח האיטלקי

רומא תארח את  איטליה Internazionali BNL d’ , המכונה גם Open איטלקית, כל במאי במגרשי הטניס ב סטאדיו אולימפיקו. אירוע תשעה ימים, חימר המשפט זהו טורניר הטניס הגדול כדי להקדים את אליפות צרפת הפתוחה, כל כך הרבה כוכבי הטניס הגדולים להשתמש Open איטלקית כמו בחימום. שמות מובילי טניס מופיעים כאן, כוללים (ב 2018) ונוס וויליאמס, מריה שראפובה, פרנצ’סקה סקיאבונה (תמיד אהוב-אוהד איטלקי), כמו גם רפאל נדאל (הזוכה של 2018 הגברים) ו נובאק דיוקוביץ.

טקס רוז פטאל הפנתיאון (כאשר חל חג הפסחא בחודש מרץ)

החגיגה הנוצרית של חג השבועות מתקיים שבעה שבועות לאחר יום ראשון של חג הפסחא – כך כאשר הפסחא נופל בחודש מארס, חג השבועות הוא ציין בחודש מאי. בפנתיאון, חג השבועות המוני מתרחש בשעה 10:30, ו מסכם עם הכבאים על הגג של הפנתיאון להפיל אלפי אדום עלי ורדים מן oculus על הרצפה מתחת. זהו מחזה מרהיב מובן, זה קשה לקבל בתוך הדלתות של הפנתיאון באותו היום. אם ברצונך להיות נוכח הירידה עלתה הכותרת, מתכנן להגיע כמה שעות מוקדם ולהכין לחכות.

Fest רומא קיץ – בסוף מאי

תוכנית זו של מוסיקת רוק בעיקר, עם קצת מוזיקת ג’אז, עולם ואירועים לילדים שנזרק גם כן, מתקיים  Musica דלה Parco אודיטוריום , צפונית לפיאצה דל פופולו נגיש באוטובוס או בחשמלית. יש לפני Fest הקיץ, באודיטוריום לוח שנה מלאה בחודש מאי, עם מעשים מגוונים מרחבי העולם ושל כמעט בכל ז’אנר.