ארמון בקינגהאם: המדריך השלם

Posted on

ארמון בקינגהאם: המדריך השלם

ארמון בקינגהאם, מעונו הרשמי של הריבון הבריטי מאז המלכה ויקטוריה האפרוחים שלה התמקמו 1837, יש לו קריירה משובץ דווקא כמגורי המלוכה. זה היה כל כך אהוב בשלב מסוים כי הוא הוצע אומת כבית זמני של פרלמנט. אבל היום זה אחד ממוקדי המשיכה הסמלית ביותר בכל בריטניה. חוויות תיירות בארמון בקינגהאם יכולות לנוע בין צפייה מזדמנת של החלפת המשמרות כדי סיור הפנים של המתחם המפואר.

הנה מה שאתם צריכים לדעת כדי לתכנן את הביקור שלך.

היסטוריה של ארמון בקינגהאם

במאה ה -17 המוקדמות, בתקופת שלטונו של המלך ג’יימס 1, בנו של מרי מלכת הסקוטים, ארץ בה ארמון בקינגהאם פאלאס גרדן עומד כיום מטע תות לאחד ניסיונות כושלים רבים כדי תולעי משי האחורי באירופה.

הקרקע, עכשיו בין גרין פארק ופארק סנט ג’יימס, כבר היה בית זה שבו ניתנה לאנשי אצולה בשנת 1628. במשך 70 השנים הבאות, זה עבר מן תושב אצילי אחד למשנהו עד שניתן דוכס בקינגהאם . הוא בנה בית חדש באתר והוא נודע בשם בקינגהאם הבית.

המקור בקינגהאם הבית יעלה 7000 £ לבנות. משהו פעוט כשחושבים על זה הוא עובר 370 מיליון £, 10 שנים ארוכות שיפוץ “חיוני” שהחל ב 2017.

הבית הראשון הפך המגורים המלכותיים, אם כי לא ארמון רשמי, ב 1762 כאשר המלך ג’ורג ‘השלישי קנו את זה עבור אשתו, המלכה שרלוט, וילדים. שיפוצים שנעשו אז כוללים תקרות מדהימות שתוכננו על ידי אדריכל הסקוטי רוברט אדם.

כאשר המלך ג’ורג ‘הרביעי עלה על כס המלוכה, בקינגהאם האוס היה עדיין רק בית גדול מאוד. המלך רצה ארמון והעסיק אדריכל חצר Regency המפורסם ג’ון נאש לתת לו אחד במהלך חמש השנים האחרונות של חייו. נאש השקיע כל כך הרבה כסף (כ 470,000 £) כי ברגע שהמלך מת, ראש הממשלה פיטר אותו.

אדריכלים אחרים שונים היתה יד שיפוצים אך כאשר המלך הבא, אחיו של ג’ורג ‘השלישי ויליאם הרביעי, הפך למלך הבית היה מרוהט ולא אהוב. וויליאם סרב לעבור.

ואז הגיעה המלכה ויקטוריה

ויליאם היה מספר פנומנלי של ילדים לא חוקיים ואף לא יורש לגיטימי, כך על כס המלוכה ירש אז על ידי אחייניתו, ויקטוריה והמשפחה ניכר בה. בתוך זמן קצר בכלל, בקינגהאם בית, עכשיו רשמית ארמון בקינגהאם, היה קטן מדי. המצעד של אדריכלים המשיך ואת ביתן ברייטון נמכר לממן התוספת של אגף חדש עבור 53,000 £. המרפסת המרכזית, המוכרת Watchers של חתונות מלוכה, נוספה לאחר מכן. וגם שער הניצחון, שתוכנן על ידי נאש, הועבר בפינה הצפון מזרחית של הייד פארק שם הוא ידוע כיום בשם Marble Arch.

אז, אם מאחורי החזות המאה ה -19 שלה ותחילת המאה ה -20 חיפוי אבן פורטלנד (ג’ורג ‘החמישי), ארמון בקינגהאם נראה קצת ערבוביה, עכשיו אתה יודע למה.

ביקור בארמון בקינגהאם

חדרי מדינת הארמון נפתחו רק לציבור מאז 1993, וגם אז רק במהלך פרק זמן מוגבל מאמצע יולי עד סוף ספטמבר. הצגות הציבור של “באק האוס” בתחילה נועדו כדרך לגייס כספים כדי לתקן טירת וינדזור אחרי שריפה הרסנית ב -1992 התברר שזה היה כל כך פופולרי כי המלכה המשיכה לאפשר למבקרים בכל קיץ. אל תצפו להציץ המלכה אליזבת או חבר של משפחת המלוכה על הביקור שלך, למרות. כאשר הארמון פתוח לציבור היא הולכת לאחד מבתי המגורים בארצה או עושה לביקור השנתי שלה בארמון Holyroodhouse באדינבורו.

ואתה לא צפוי לראות הרבה של חיים אמיתיים בארמון. ארמון בקינגהאם כמו 775 חדרים, כולל 19 חדרי מדינה כלולים ביקור. חדרי המדינה הם שם המלכה ובני משפחת המלוכה לקבל אורחים בהזדמנויות המדינה, טקסי רשמי. שאר – 52 חדרי שינה המלכותי אורח, 188 חדרי שינה הצוות, 92 משרדים 78 חדרי אמבטיה – הוא בהחלט מחוץ לתחום.

מה שתראה הוא סדרה של תאים מפוארים מאוד מלאים רבים מאוצרות האוסף המלכותי; ציורים של רמברנדט, רובנס, ו קנלטו; דוגמאות יפות של אנגלית וריהוט צרפתי ועוד. הבהרה כוללת:

 • חדר האורחים הלבן – הנחשב המפואר ביותר של חדרי הקבלה. חפש מכתבה נהדרת ופסנתר מוזהב מסופק המלכה ויקטוריה.
 • חדר הכס  – מי ידע שיש כל כך הרבה כס שונה. תחת קשת ו חופה דרמטית – מעצב ג’ון נאש הושפע עיצוב תיאטרון – הם זוג הכיסאות של נדל”ן המשמשים את המלכה ודוכס מאדינבורו במהלך ההכתרה בשנת 1953. הכיסא שמש לפני המלכה נמשחה מוכתרת. כס נוסף, שמר ומוצג בטירת ווינדזור שמש לאחר. בחדר יש גם כס וכיסאות של המלכה ויקטוריה שמוצג ג’ורג ‘השישי והמלכה אליזבת המלכה האם. באופן מפתיע, לפני 1910, רהיטים משומשים בטכס ההכתרה נמכרו האורחים, ולכן אין כס קודם לכן כאן.
 • בגלריה לתמונות  זה מקום שבו מועמדים עומדים יכובד עם תארי אבירות וכיבודים רשמיים אחר לחכות לפני שהוזמן לאולם הנשפים לטכס ההכתרה. בעוד הם מחכים, הם יכולים להסתכל ציורים מאוסף של המלכה, אשר משתנים מעת לעת.
 • אולם הנשפים   הגדולים של חדרי המדינה משמש סעודות המדינה investitures. יש לה גלריה מוסיקאים, להשלים עם איבר. המאפיין הבולט ביותר של החדר הזה הוא חופת הכס, שתוכננה על ידי לוטיינס. זה פותח שער נצחון, עם פסלים מכונפים – מסמל היסטורית תהילה – ולתמוך מדליון עם פרופילים של המלכה ויקטוריה והנסיך אלברט. לכסאות-המלכות מתחתיו שימשו ההכתרה של אדוארד השביעי והמלכה אלכסנדרה בשנת 1902. חדר זה היה מנוסח, בכנות, לדפוק את הגרביים שלך. וזה תלוי היכן אתה עומד על דברים כאלה, זה יהיה גם את האפקט הרצוי או תוכל חושב שזה מראה על החריגות הגרועות של עיצוב ויקטוריאני. המושבעים החוצה על זה.

לאחר הסיור של 19 חדרים, אתה יכול להסתובב בגנים או יש ביס אור – תה וקפה, כריכים ועוגות – גארדן הקפה.

Essentials המבקר

 • מתי:  ארמון בקינגהאם הוא פתוח לקהל הרחב החל מאמצע יולי עד סוף ספטמבר ולאחר מכן עבור טיולים פרטיים במועדים נבחרים בחורף. בשנת 2019, פתיחת הקיץ השנתי הוא מ 9:30 am עד 07:30 pm 20 ביולי ל -31 באוגוסט כדי 6:30 עד 29 בספטמבר.
 • איפה: בין גרין פארק סנט ג’יימס פארק במרכז לונדון. הארמון ממוקם בצומת של שני כבישים תַהֲלוּכָתִי – חוקה היל, אשר פועלת מהייד Corner Park ואת קשת וולינגטון לארמון והקניון (מתחרז עם שם אל,) אשר פועלת מהארמון אל קשת האדמירליות טרפלגר כיכר.
 • איך להגיע לשם: 
  • נסיעה ברכבת: תחנת ויקטוריה ו צ’רינג קרוס הן מתחנות הרכבת הקרובות. בדוק פניות Rail הלאומי פעמים ומחירי הכרטיסים.
  • עד התחתית:  תחנות רכבת התחתית של לונדון הקרובה הם ויקטוריה, הייד פארק קורנר, ו סנט ג’יימס פארק גרין פארק סנט ג’יימס פארק. בדוק Transport for London לתכנן מסע.
  • על ידי אוטובוס: אוטובוס מספרים 11, 211, C1 ו- C10 כל לעצור על ארמון בקינגהאם כביש, הליכה קצרה מכניסת הארמון ואטרקציות נוספות. מאמן תחנת ויקטוריה, עבור הגעות מאמנות מרחק ארוכות, נמצאת במרחק של כ עשר דקות.
 • כרטיסים
  • מחירים – בשנת 2018 להודאה רגילה, כרטיסים למבוגרים יעלו 25 £, סטודנט או כרטיסים בכירים הם 22.80 £. לילדים מ 5 עד 17 עלות ועלות הנכים 14 £ וילדים מתחת לגיל 5 הם בחינם. כרטיסים משפחתיים לשני מבוגרים ועד שלושה ילדים זמינים גם.
  • איך לקנות – כרטיסים נמכרים לכניסה מתוזמן במרווחים של 15 דקות זה מזה. הם זמינים ביום בארמון אבל כערך יכול להיות עסוק במהלך הפתיחה השנתית, מומלצים למבקרים לקנות את הכרטיסים שלהם מראש – גם במשרד כרטיסי הארמון או באינטרנט .
  • כרטיסי שילוב: כדי להפיק את המירב הביקור שלך, Royal Day Out כרטיסים זמינים שיכול לשמש במשך שלוש אטרקציות. בנוסף חדרי ארמון בקינגהאם המדינה, כרטיס שילוב הזה מספק כניסה מיוז רויאל, בה הקרונות המלכותיים והסוסים נשמרים, וכן לגלריית של המלכה. למידע נוסף על כרטיסים המלכותי Day Out.
 • מידע שימושי באתר לארמון יש עמודים של מידע על כל דבר, החל אורך ביקור, מדריכי מולטימדיה בתשע שפות שונות, נכים וגישת מתקנים ושירותים ושינוי תינוק מתקנים. כדי לברר על איך להתמודד עם הצרכים המעשיים של החיים, הטוב ביותר לבדוק שלהם  דפי האינטרנט מידע שימושי.

מה עוד בקרבת מקום

רויאל מיוס  מתיימר להיות “אחת אורוות העבודה הטובות ביותר בנמצא.” אין לי דרך לשפוט טענה, אבל זה כיף לבקר. רויאל מיוס אחראי לכל התחבורה הכביש של המלכה ואת משפחת המלוכה. ה כוללת טיפול של עגלות משוכללות הרבות של מדינה, עם הסוסים למשוך אותם וגם את המכוניות של המלכה. אתה יכול לבקר את זה כחלק כרטיס המלכותי Day Out (ראה לעיל) או בנפרד. ברויאל מיוס פתוח בין פברואר לנובמבר, אז רוב השנה למעט עונת החגים בחורף.

המלכה של גלריה ממוקמת לצד ארמון בקינגהאם על ארמון בקינגהאם RoadIt תכונות שינוי עבודות מאוסף רויאל – ציורים, רהיטים, חפצי נוי. בקיץ 2018, תערוכה מיוחדת חוגגת מנפלאות תת היבשת – אמנות מהודו האימפריה המוגולית. גלריה זו יכולה לכלול כרטיס Day Out המלכותי – כאמור לעיל – או בנפרד. הגלריה היא פתוחות כל ימות שנה למעט סגרים מתוכננים, המפורטים באתר, לשינוי בתערוכות.

קלרנס האוס  נמצא ממש ליד קניון בהמשך הדרך מארמון בקינגהאם. הוא נבנה בתקופת שלטונו של ג’ורג ‘השלישי עבור בנו השלישי, דוכס קלרנס. זה היה ביתו של המלכה האם במשך יותר מחמישה עשורים, וכיום הוא מעונו הרשמי של הנסיך מוויילס קמילה, הדוכסית מקורנוול. בדרך כלל, זה יכול להיות ביקר במהלך חודש אוגוסט. אבל קלרנס האוס ייסגר למבקרים כל 2019 עבור עבודות תחזוקה. מועד הפתיחה המחודשת הצפוי הוא אוגוסט 2020.

מילה אחת של אזהרה

אתר ארמון בקינגהאם הרשמי עולה כי, אם יש לך את הכרטיס שלך הוא חותם בסוף הביקור שלך, זה יהיה טוב עבור ביקורים בלתי מוגבלים במשך השנה השלמה. שמטעה ברצינות  כי ארמון בקינגהאם הוא פשוט לא לפתוח למשך שנה שלמה. הוא פתוח מאמצע יולי עד סוף ספטמבר. אם אתה קונה כרטיס המלכותי Day Out, האטרקציות האחרות עליו פתוחה בכל ימות שנה, אך “באק האוס” הוא לא. רק להיות מודעים כי כדי למנוע אכזבה.