אתרים מובילים מלאכים ושדים ברומא ובוותיקן

Posted on

היכן ניתן לראות את מקומות מומלצים ב- מלאכים ושדים הספר ואת הסרט

מלאכים ושדים , הסרט מבוסס על ספרו של דן בראון, מוגדר ברומא ובוותיקן. הנה המקומות הראשונים שתראו את הסרט. אתה יכול לבקר במקומות האלה בעצמך בפעם הבאה שאתה ברומא.

כיכר בזיליקת פטרוס הקדוש,

הוותיקאן היא מדינה ובית עצמאית ריבוניות זעירה אל האפיפיור. בזיליקת פטרוס הקדוש, אחת הכנסיות הגדולות בעולם, ואת כיכר פטרוס הקדוש ענק שולטות הוותיקן והן תופסות מקום נכבד הסרט. כניסה אל בזיליקת פטרוס הקדוש היא ללא תשלום, אך לבקר בחפירות הוותיקן, עיר המתים מתחת בזיליקת פטרוס הקדוש שבו חלק מן הסרט מתרחש, תצטרך להזמין מראש לביקור מודרך.

Castel Sant” Angelo ו Passetto

Castel Sant” Angelo, שנבנה כקבר עבור הקיסר אדריאנוס במאה השנייה, שימש המבצר עד שהפך מגורים האפיפיור במאה ה -14. מעבר סודי, את Passetto, שמחבר אותו אל הוותיקן. בסרט, זהו מקום סוד עתיק האילומינטי בשימוש לקראת סוף הסיפור. היום Castel Sant” Angelo מארח קונצרטים בקיץ. Passetto, בכלא, חדרים פרטיים של קלמנט השביעי יכול להיות גם ביקר.

פיאצה נאבונה מעיין ארבעה נהרות

פיאצה נאבונה היא כיכר תוססת טבעתי עם בתי קפה יוקרתיים וארמונות בארוק. הכוכבים של הפיאצה אליפטית שלוש מזרקות בארוק מפוארות. המזרקה המרכזית, המזרקה של ריברס או למזרקה Fiumi, מייצג מים על הנתיב של התאורה בסיפור. נוצר על ידי ברניני ב 1650 של, המזרקה מציג ארבעה נהרות – הדנובה, הגאנגס, הנילוס, ואת ריו דה לה פלאטה.

פופולו Santa Maria del ואת פיאצה דל פופולו

סנטה מריה דל פופולו, פיאצה דל פופולו, היה אחת הכנסיות הרנסנס הראשון ברומא. בקפלה Chigi, נוצר על ידי רפאל, הם פסיפסים התקרה וקברים דמוי פירמידה וכן פסלים של ברניני. קיג’י הקפלה ייצג כדור הארץ על הנתיב של תאורה בסרט והספר.

סנטה מריה דלה ויטוריה

מריה סנטה דלה ויטוריה היא הכנסייה בסגנון הבארוק על Via XX Settembre. הכנסייה מחזיקה אקסטזי המפורסם של תרזה הקדושה ידי ברניני שמייצג אש על נתיב של הארה.

הפנתיאון

הפנתיאון ברומא, איטליה

רומא של הפנתיאון, המקדש העתיק של כל האלים, נבנה בין AD 118-125 ידי הקיסר אדריאנוס. הכיפה שלו הייתה הכיפה הגדולה אי פעם עד הכיפה של ברונלסקי על הקתדרלה של פירנצה נבנתה בשנת 1420-1436. במאה ה -7, זה נעשה לכנסייה על ידי הנוצרים ראשונים אבל זה עדיין הבניין המשומר ביותר של רומא העתיקה. היום מוקף פיאצה נעימה ומלאת חיים, מקום נחמד לשבת בערב וליהנות ממשקה. כניסה אל הפנתיאון היא בחינם.

הקפלה הסיסטינית

הקפלה הסיסטינית, הבנויה מ 1473-1481, הוא גם התפילה הפרטית של האפיפיור ואת זירת הבחירות של האפיפיור החדש על ידי הקרדינלים. מיכלאנג’לו צייר את ציורי הקיר והתקרה המפורסם, עם הסצנות המרכזיות המתארות היצירה ואת סיפורו של נח. הוא גם קישט את הקיר מזבח עם המשפט האחרון ויש עבודות של מספר אמנים מפורסמים אחרים. הקפלה היא חלק ומוזיאוני הוותיקן.

הקפידו לקנות כרטיסים או להזמין סיור מראש כדי להימנע מתורים ארוכים. איטליה בחר, חברה אמריקאית, מוכרת כרטיסים למוזיאוני הוותיקן לבין קבוצה קטנה (6 אנשים) הוותיקן, והקפלה הסיסטינית סיורים באינטרנט. כדי ליהנות הקפלה הסיסטינית ללא קהל גדול, לשקול לפני או אחרי שעות הקפלה הסיסטינית ואת Tour מוזיאונים הוותיקן.

קאזרטה Royal Palace

קאזרטה Royal Palace היה הסט עבור צילומים רבים של סצנות מלאכים ושדים המתרחשות הוותיקאן מאז הצילומים הוותיקן נאסר. קאזרטה Royal Palace או Reggia di Caserta, צפונית מזרחית לנאפולי, הוא ארמון בורבון בזבזני המאה ה -18, כי לעתים קרובות משמש כמערכת הסרט. ייתכן שתבחין בכך הארמון מסרטים אחרים, כולל מלחמת הכוכבים פרק I ו- II ו משימה בלתי אפשרית III שבו מחליפים הוותיקאן.