את מופע אור מגדל אייפל: מדריך שלם

Posted on

 את מופע אור מגדל אייפל: מדריך שלם

מדי שנה, כמה שבעה מיליון אנשים לבקר במגדל אייפל, מה שהופך אותו האנדרטה הפופולרית ביותר בעולם שפעל כאטרקציה תיירותית שלמה. במיוחד כאשר זה הביקור הראשון שלך, את הכסף הוא בהחלט שווה את הדעות ואת החוויה של שטיפס על המגדל.

אבל עבור מי שצופה ההוצאות שלהם, יש גם דרכים נוספות ידידותי תקציב ליהנות האנדרטה האיקוני הזה. אחת מהן הוא “מופע אורות” הערב לשעה הרואה את מבנה הברזל כבר-הבהיר פרץ מה שנראה כמו נצנוצי זהב, תוסס במשך כמה דקות.

כאשר לתפוס את הצג? כמה זמן זה נמשך?

בכל הלילה מן השקיעה עד 1 בבוקר, בתחילת כל שעה, התאורות המיוחדות פרצו נוף באופק. משמעות הדבר היא, כמובן, כי מופעי האור הם יותר תכופים בחודשי החורף מאשר בקיץ, כאשר שקיעת חמה אינה נופלת עד אחרי 9 בערב

התצוגה נמשכת בסך הכל חמש דקות בכל פעם, למעט הסיום ב 1, אשר ממשיך למשך 10 דקות היפנוטיות.

יש עוד סיבה מדוע זה שווה את זה כדי להישאר ער במשך ההופעה האחרונה של הלילה: מערכת התאורה הכתומה-צהובה הרגילה של המגדל כבוי, המציעה תצוגה דרמטית יותר שונה לחלוטין, באופן משמעותי.

איפה המקום הטוב ביותר לראות את מופע האור?

בלילה בהיר, אתה יכול להסתכל על החזיון ממקומות רבים בעיר. נופי ריברסייד הם העדיפו על ידי רוב התיירים: פחות או יותר בכל מקום לאורך נהר הסיין במרכז פריז בין סיטה Île de la ואת Pont d’Iéna מציעים נופים יפים של מבנה ברזל מוגזים ופרצו נוצצים מהפנט.

Pont Neuf גשר:  הגשר הפונט נף (מטרו: Pont Neuf) הוא מקום טוב כדי לשבת בתחילת השעה לנוח הרגליים וליהנות מהמחזה. מנקודת מבט זו, אתה יכול להעריך במלואה את התנועות הרחבות, כמו-מגדלור של משואת המגדל: זהו מחזה פיוטי לעיניים. המשואה שולח שתי אלומות אור חזק, מבתרים את ידם אשר משתרע על 80 ק”מ / רק תחת 50 קילומטרים.

Place du טרוקדרו: אחרת, תיירים רבים מעל הראש של טרוקדרו du מקום  (מטרו: טרוקדרו) עבור הרבה יותר דרמטי, הופעות מקרוב ו והזדמנויות צילום של המגדל הפרסונה הלילה הנוצצים שלה.

אם אתם מתכננים להסתובב עבור הליכה בערב שעשוי להימשך שעתיים עד שלוש שעות בסך הכל, למה לא להתחיל עם תצפית מרוחקת יותר של המופע האור בשעה 9 או 10 אחרי-הצהריים בדיוק, ולאחר מכן מעל הראש טרוקדרו למשך הרבה יותר קרוב נוף? שני מופעים יכולים להיות טובים יותר מאשר אחד – במיוחד כאשר מוערכים מזוויות ונקודות מבט שונות.

מונמארטר : בלילה בהיר, המגדל הרחוק הנוצץ רחוק באופק יכול להיות מחזה פיוטי. היתרון האמיתי? אתה יכול לקחת חלק מנוף פנורמי המשובחים בפריז בעת ובעונה אחת, כדי לראות כיצד כמה מן המקומות המוכרים ביותר של העיר ומונומנטים להתחבר באופק. החסרון? המופע ירגיש קצת רחוק מדי עבור חלק.

שקסם: איך הוא המגדל מואר באופן כללי?

הזרם של אייפל (כרגיל) תאורות הן פרי יוזמתם של פייר Bideau, מהנדס צרפתי שפתח את מערכת הזוהר העכשווית בשנת 1985. המערכת החדשה שלו נחנכה ב -31 בדצמבר של אותה שנה. Bideau הניב תוצאה תוססת חמה, באינטנסיביות על ידי צבת מנורות נתרן-צהוב כתומות על 336 מקרנים גדולים.

המקרנים המיוחדים לאפשר למגדל להיות מוארים מבפנים המבנה שלה: קרן האור לירות כלפי מעלה מהחלק התחתון של המגדל מקרינה החוצה, כלומר בכל העת חושכת, המגדל שניתן לראות בקלות, אפילו ככל מזרח פריז מונמארטר.

מה עם נורות “נוצץ”?

באשר להשפעות “אור המופע” לשעה, אשר הופיעו לראשונה ב 1999 להביא המילניום החדש, הם התוצר של נורות מדהימות 20,000 6 ואט, שכוחם משולב מגיע בסביבות 120,000 ואט. כל צד של המגדל יש 5000 של נורות מיוחדות אלו מעל גבי מערכת התאורה הכללית, המאפשר אפקט נוצץ מפואר, 360 מעלות.

למרבה הפלא, ולמרות העוצמה החזותית שלהם, האורות “נוצץ” צורכים מעט מאוד אנרגיה: הממשלה בעיר הושקעו נורות יעילות גבוהה כחלק הצעתה להפחית את פליטות הפחמן של פריז.

נוסע אקו-מודע לא צריך לדאוג בקשר המחזה להיות תאבי אנרגיה.

מה עובר על זיקוקים?

לחגיגות שנים מסוימות כגון יום הבסטיליה (14 ביולי) ואת הסילבסטר, מופעי זיקוקין סביב המגדל היו מרכיב שכיח בלוח השנה הרשמית של העיר. עם זאת, בשנים האחרונות חששות אבטחה מוגברים הפכו אלה מיני תצוגות קצת פחות נפוץ מחוץ חגים לאומיים ובאירועי זיכרון מיוחדים. אם אתה בר מזל מספיק כדי להיות בעיר באמצע יולי או אולי בסוף השנה, אתה עלול לקבל הזדמנות לקחת במופע זיקוקים.

תאורות מיוחדות בהיסטוריה של העת האחרונה

כסמל-המוכר ביותר של בירת צרפת, המגדל האהוב של גוסטב אייפל מקבל גאווה קבועה של מקום occasions– מיוחד הן של המגוון השמח ועצוב.

רשת-התאורה הנצחה מיוחדת הפכה את המגדל אפילו יותר גולת כותרת של אופק פריז מ זה בליל כרגיל. יש צגים הזכורים במיוחד בהיסטוריה האחרונה כללו:

בדצמבר 2015:  לציון יום השנה של COP21, ועידת האקלים העולמית שהתקיימה בפריז באותה שנה, המגדל הוא שעליה הכיתוב “אין תוכנית ב ‘” הכל באותיות גדולות. מאוחר יותר, בנימה אופטימית יותר, זה לבוש כל-הירוק אורות כסמל של משכון העיר למען עתיד בר קיימא יותר.

2015 נובמבר: הנצחת יותר מ -100 קורבנות של פיגועים 2015 נובמבר פריז, מגדל אייפל מואר באדום, כחול ולבן , צבעי דגל הטריקולור הצרפתי.

2009: כדי לציין את יום השנה ה -120 של המגדל, מופעים אור מוצגים כל לילה במשך חודשיים בין אוקטובר עד דצמבר. עבור אחת התוכניות הללו, אייפל לבוש במגוון צבעים מרהיבים, מסגול לאדום וכחול, אשר בהדרגה לזחול במעלה ובמורד המגדל אמנותי, דפוסי מהפנט.

2008: המגדל טבוע אורות כחולים וצהובים כדי ליצור את הצבעים ומוטיבים של דגל אירופה, לכבוד האירוע של צרפת על כס הנשיאות של האיחוד האירופי.

2004:  המגדל מואר בכל-אדום כדי לחגוג השנה הסינית החדשה, פסטיבל שנתי פופולרי בעיר הבירה.