באוגוסט בלונדון: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

 באוגוסט בלונדון: מזג, מה לארוז, ומה לראות
בעוד מזג האוויר עלול להיות בלתי צפוי, שאינו שומר תיירים או מקומיים מליהנות סוף הקיץ בלונדון מדי שנה בחודש אוגוסט. עם כמה אירועים שנה ומתמשכים המתרחשים במהלך החודש, אין מחסור של דברים לעשות בטיול שלך לאנגליה השנה.

שיא עונת תיירות קורית מוקדם יותר הקיץ, אבל אתה עדיין צריך לצפות קהל גדול ליד ליעדים נוסעים פופולריים בהופעות המוזיקה בחינם הקרנות סרטים במהלך החודש. עם זאת, אל תתנו המוני להרחיק אותך-אתה עלול להחמיץ נוטינג היל קרנבל, פסטיבל הרחוב הגדול ביותר באירופה.

מזג באוגוסט בלונדון

יולי ואוגוסט הם החודשים החמים ביותר של השנה עבור לונדון, במיוחד עם הלחות הגבוהה צפויה בעיר. בחודש אוגוסט, הגבוה הממוצע הוא 95 אחוזי לחות ואת נמוך הממוצע הוא 62 אחוז.

 • גבוה ממוצע: 73 מעלות פרנהייט (23 מעלות צלזיוס)
 • ממוצע נמוך: 53 מעלות פרנהייט (12 מעלות צלזיוס)

אמנם לא די שמש כמו ביוני אתה עדיין יכול לצפות בממוצע שש שעות שמש ביום במשך רוב החודש. אבל עדיין יכול להיות הרבה גשום ימים מעוננים שיביא למטה בטמפרטורות.

מה לארוז

כדי הטובה ביותר להתכונן למזג האוויר ההפכפך של לונדון בחודש אוגוסט, לארוז בגדים זה קל אבל תכליתי. בעוד כמה ימים יכולים להגיע עד 91 מעלות צלזיוס, אשר יהיה שווה ל קצר, חולצות טריקו, ומשקפי שמש, לילות קרירים וימים רטובים עשויים לדרוש ז’קט, מעייל גשם דק, או מטרייה כדי לשמור אותך יבש ונוח. כמו כן כדאי לנעול נעליים קרובות אצבעות, במיוחד אם אתם מתכננים לעשות הרבה מסתובבים בעיר.

אירועים באוגוסט בלונדון

מטיולי הפרלמנט של בריטניה על פסטיבל בירה מרובה יום, יומן האירועים לחודש אוגוסט מלא חגיגות פנטסטיות של התרבות, היסטוריה, פוליטיקה, ואנשים של לונדון. אירועים מתמשכים כוללים הפרומס פסטיבל מוזיקה קלאסית, התאמות מבחן הקריקט , הולנד פארק האופרה , את האקדמיה המלכותית לאמנויות תערוכת הקיץ , והזדמנות לראות את פרסי דיוקן BP בגלריית הדיוקנאות הלאומית.

 • האירוע הפופולרי ביותר רב משתתפים הוא נוטינג היל קרנבל , אשר מתקיים מדי שנה בחודש אוגוסט במהלך סוף השבוע, בפגרה. חגיגה צבעונית של קהילות הקריבי של לונדון שתחילתה 1959 ו מופעי מוזיקה חיה, ריקודים, תהלוכות תוססת, להקות פלדה, ואוכל רחוב הקאריביים קלאסי, כולל עוף אידיוט בננות מטוגנות.
 • פתיחת הקיץ של פרלמנט : במהלך פגרת הקיץ של הפרלמנט, תושבי בריטניה ומבקר מחו”ל יכולה לקנות כרטיסים לסייר בתים ההסטוריים של הפרלמנט מאוגוסט עד ספטמבר.
 • קיץ הפתיחה של הארמון בקינגהאם : צצת מגוריו בלונדון של המלכה ולחקור את חדרי המדינה, בגלריה של המלכה, ואת מיוז רויאל כל החודש הארוך.
 • פסטיבל הבירה הבריטי הגדול : חגיגה זו של הבירה הבריטית מתקיים באולימפיה כל באוגוסט ו מציגה מעל 1000 שיכרים, ciders אמיתי, ואת perries, יחד עם בר יין וג’ין, אוכל רחוב, בידור, מוסיקה חיה.
 • הקרנבל הדל פואבלו : פסטיבל שנתי תוסס זה מתרחש הפרק ברג’ס בדרום לונדון הוא אירוע אמריקה הלטיני החיצוני הגדול ביותר של אירופה.
 • פסטיבל פרינג ‘קמדן : הושק ב 2006 כחלופה בפסטיבל אדינבורו, אירוע האמנות השנתי הזה פועל במשך ארבעה שבועות מתקיים על פני מספר המקומות אקלקטי בקמדן, לונדון.
 • לונדון מלה : יומיים-משפחה ידידותית אירוע חינם זוהי חגיגה של תרבות אסיה, יצירתיות, מוסיקה, ואוכל בבית סאותהול פארק.
 • עונת הפוטבול : כדורגל (כדורגל) עונת פועל מאוגוסט עד מאי, אז אתה יכול לתפוס אחד המשחקים הראשונים של העונה עבור קבוצות כמו ארסנל וצ’לסי.
 • השבוע של קיד ב תיאטראות בווסט אנד : במהלך חודש אוגוסט, אתה יכול לקחת את הילדים מתחת לגיל 16 ללא תשלום (עם הודאה מבוגרת בתשלום) אל הווסט אנד לראות כמה המופעים העליונים של לונדון.
 • דרום מערב ארבעה Weekender : פסטיבל מוסיקת ריקודים שנתי זה מתרחש על קלפהאם קומון בסוף אוגוסט (סוף השבוע וחג הבנק).
 • FrightFest : פסטיבל קולנוע פנטזיה והאימה במהלך סוף השבוע, בפגרה כבר לראווה את סרטי אימה עצמאיים המיינסטרים האחרון מאז 2000.

המלצות ועצות אוגוסט

 • יולי ואוגוסט הם החודשים העמוסים ביותר של עונת התיירות בקיץ, אז אתה צריך להזמין טיסות שלך, הזמנות לארוחת ערב, כרטיסים בווסט אנד, ולינה מראש כדי להימנע מחירים גבוהים ומקומות הכרטיסים אזלו.
 • בריטניה חוגגת לחג לאומי על יום שני האחרון של חודש אוגוסט. בניינים, בנקים פדרליים, וכמה משרדים ועסקים ייסגרו, אבל מאתרי תיירות, שירותי אוכל ואירוח, ורוב החנויות עדיין יהיו פתוחים.
 • מאז נוטינג היל קרנבל, פגרת חג, ודרום מערב ארבעה Weekender כל לקרות בעת ובעונה אחת, בסוף השבוע האחרון של חודש אוגוסט כנראה יהיה הזמן הטוב ביותר לבקר-אבל גם הכי יקר.