באוקטובר בלונדון: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

באוקטובר בלונדון: מזג, מה לארוז, ומה לראות
כמו הרבה של שאר השנה, מזג האוויר בלונדון באוקטובר נוטה להיות קריר, מעונן, ולפעמים רטוב. הטמפרטורות אחה”צ לרחף סביב 60 F, ועל כן, הוא הולך לרדת גשם.

אבל נוסעים ללונדון לא מבקרים כדי לספוג את השמש, ויש פה הרבה כדי לשמור אותם אירחה. אז לארוז כמה שכבות הילוך גשם כפי שאתה לחקור את כל מה שיש לראות ולעשות בלונדון במהלך חודש אוקטובר.

מזג בלונדון באוקטובר

אין הרבה הבדל לשיאים יומיים ממוצעים וטמפרטורות נמוכות בלונדון באוקטובר. אחה”צ דף החוצה סביב 60 F, עם הטמפרטורה נופלת סביב 50 F בלילה. בתחילת החודש, לשיאים עשוי להגיע עד אמצע שנות ה -60 F אך מצפים לגיאות רק באמצע שנות ה -50 F עד סוף החודש.

הגשם יורד בממוצע 10 ימים במהלך חודש אוקטובר, כך הסיכויים שלך מקבל מכה עם כמה דברים רטובים יחסית גבוהים. כאשר אין גשמים, מצפה הרבה עננים; זה מעונן או בעיקר מעונן קצת יותר ממחצית הזמן.

מאז נפילה זה, השמש מתרחקת בחצי הכדור הצפוני, וכפי מתקדם באוקטובר הימים מתקצרים בלונדון, עם היום האחרון של החודש שיש רק תשע שעות ו 43 דקות של אור יום. שעון הקיץ בבריטניה (BST) ומסתיים ביום ראשון האחרון בחודש אוקטובר, ושעונים לחזור שעה אחת, בדיוק כמו בארצות הברית.

מה לארוז

אתה לא צריך לשים מעיל, כפפות כבדות, או כובעים חמים וצעיפים במזוודה בלונדון שלך באוקטובר. אבל באוקטובר, כמו בכל חודש בשנה בלונדון, תצטרך מטרייה, בתוספת מעיל גשם או מעיל גשם. תביאו בגדים שניתן שכבה, כמו פסגות או חולצות עם שרוולים ארוכים; סוודרים מצמר או מכותנה אור; ו צילינדר בינוני-משקל, כמו בלייזר צמר או מעיל עור. אם זה נהיה קריר, אתה יכול הדף את כל זה עם מעיל הגשם שלך.

תביא ג’ינס או מכנסיים במשקל בינוני במשך שעות היום. נשים אולי תרצה להביא בגד חצאית או שניים עבור האוכל החוצה או לילות בתיאטרון, וגברים צריכים ז’קט ספורט, מכנסיים, עניבה או חליפה ועניבה בערבים החוצה.

אתה תעשה הרבה הליכה בלונדון, אם העניין שלך הוא קניות, היסטוריה, אדריכלות, או במוזיאונים, אז להביא היטב שבור-ב, נעליים סגורות. מגפונים הם בחירה מצוינת עבור בטמפרטורות האלה, והם לשמור על הרגליים יבשות אם יורד גשם. קח את הנעליים מתאימות הבגדים דרסלר שלך, אבל להיות מודע כמה הן נוחות מאז בערבים החוצה עלולים להיות כרוכות גם הליכה משמעותית.

אירועי אוקטובר בלונדון

פסטיבלי סרטים, שירה יום, שוקולד שבוע, פסטיבלים הקציר, ומצעד פטריוטי לסמן בלוח השנה אירועים מיוחדים באוקטובר בלונדון.

 • מכון הקולנוע הבריטי בלונדון פסטיבל הסרטים : שנערך מדי שנה באמצע אוקטובר מאז 1953. הפסטיבל מסיבי זה מראה מאות סרטים, סרטי תעודה וסרטים קצרים מ יותר מארבע מדינות תריסר.
 • מלכי פרלי & Queens קציר פסטיבל : הפסטיבל מתקיים ב  בסוף ספטמבר או בתחילת אוקטובר. הפסטיבל הזה חוגג את המסורת של המשפחות הפנינית של לונדון, ארגון צדקה שהחל במאה ה -19 כאשר אנשים מעוטרים תלבושות עם כפתורי פנינה למשוך תשומת לב כאשר גיוס כספים.
 • Raindance פסטיבל סרטים : מתרחש בסוף ספטמבר או בתחילת אוקטובר. האירוע הזה חוגג סרטים עצמאיים במקומות שונים ברחבי לונדון.
 • פסטיבל המסעדה בלונדון : תתכונן קצת אוכל נהדר בחגיגה עירונית זו של אכילה בחוץ שהולך על כל חודש אוקטובר. כמה מאות מסעדות להשתתף בטיולים מקפץ מסעדה, לאירועים שנערכים שף, וסופי שבוע גסטרונומי.
 • שפע באוקטובר על Bankside : חג הקציר בסתיו השנתי הזה מפגיש מנהגים עתיקים, תיאטרון, והרבה אירועים עכשוויים.
 • לאומי שירה היום : מתבצע בכל רחבי בריטניה בכל אוקטובר. היא חוגגת שירה שביכולתה כדי לגשר על פערים ולהפוך לאנשים להרגיש מחוברים.
 • שבוע שוקולד : אירוע בת שבוע באמצע אוקטובר של מלא על דקדנטיות. זהו אירוע השוקולד הגדול בבריטניה וכוללים טעימות, הדגמות, סדנות. זה מסתיים מופע השוקולד ב לונדון אולימפיה.
 • אפריז Art Fair : יצירות עכשוויות יותר מ 160 גלריות מובילות ברחבי העולם מופיעים ביריד האמנות השנתי הזה בריג’נטס-פארק.
 • יום טרפלגר מצעד : שנערך ביום ראשון הקרוב ל -21 באוקטובר, אירוע זה בכיכר טרפלגר מציין את יום השנה של הקרב טרפלגר בשנת 1805. הוא כולל שורה של אירועים במצעד יום ראשון הרואה יותר מ -400 צוערי ים מרחבי מצעד בבריטניה מטעם הצי המלכותי.

המלצות ועצות אוקטובר

הנסיעה ללונדון באוקטובר אומרת תיתקל קהל פחות בעונת נסיעות הקיץ הגבוה. ייתכן שתוכל לתפוס חדר במלון בקצב מעט נמוך יותר פארס מטוס טוב יותר. אבל לא תתנו המשמר לגבי הצורך הסתייגויות.

 • עונת התיאטרון הוא בהילוך גבוה באוקטובר, ומאז בווסט אנד בלונדון הוא המפורסם בעולם ברשימה חובה לעשות ומקומיים רבים מבקרים, כרטיסי תיאטרון הספר מראש עד כמה שאפשר.
 • ספר חדרים במלון ברגע שאתה יודע תאריכים מבוקשים כך שתוכל למסמר כל שיעורי עונת כתף לפני שהם מתחילים להתמלא, וכתוצאה מכך השיעורים יעלו.
 • אם אתה רוצה לאכול במסעדה מיוחדת כי היא ביקוש גבוה מצד מקומיים או ברובע התיאטראות, בספר בראשית.
 • תכננו את סדר העדיפויות שלך עם עין אל האוויר; מצפה כי תצטרך לבלות ימים או חלקי ימים אחדים בבית במוזיאונים או אתרים הסטוריים כדי להיות מוגנים מפני הגשם.