באוקטובר צרפת: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

 באוקטובר צרפת: מזג, מה לארוז, ומה לראות

אוקטובר הוא חודש קסום בצרפת. צבעי הסתיו הם במיטבם ומזג האוויר החם הקרוב מאפשר ימים המפוארת הליכה בחוץ. עונת הבציר כבר בעיצומה סביב אזורי היין של צרפת, ואת האהבה הצרפתית פסטיבלים ממשיכה עם שורה של אירועים ליהנות. רבים מן האטרקציות פתוחים אך ללא המונים של הקיץ, ובתי מלון נוטה להציע שיעורי כתף-עונת שפל.

כפי בערבים לצייר, אתה יכול לשבת מול אש פתוחה פצפוצים בסוף היום, לוגם כוס יין צפייה בשקיעה מעל העלווה בסתיו.

מזג צרפת באוקטובר

במהלך חודש אוקטובר מזג האוויר בצרפת יכול להיות מאוד משתנה, למרות ממוצעים הטמפרטורה בשנות ה -50. רוב הימים הם שטופי שמש, אבל על 12 ימים בחודש מקבל גשם או מקלחות אור (במיוחד בפריז).

  טמפרטורה נמוכה ממוצעת טמפרטורה גבוהה ממוצעת בימים גשומים ממוצעים
פריז 50 F 64 F 12
בורדו 46 F 64 F 14
ליון 45 F 61 F 12
Nice 63 F 70 F 11
שטרסבורג 43 F 57 F 13

מה לארוז

אריזה עבור צרפת באוקטובר היא עסק מסובך. אתה בהחלט צריך להתכונן למזג אוויר קר בשלב מסוים במהלך הביקור שלך, אלא אם הם בדרום צרפת בתחילת החודש. אבל גם כאן, לא יכול להיות ימים קרירים. בצפון, מזג האוויר יכול להיות נהדר, אבל זה לא פחות הפכפך. ארוז שכבות כמו סוודרים או אפודות, מעיל רוח עמיד למים, מעיל חם לערב, נעלי הליכה טובות.

אם הגשם הוא בתחזית, להביא מגפיים מטריה יציב שיכול להתנגד לרוח.

אירועי אוקטובר בצרפת

אוקטובר מביא שורה של אירועים ופסטיבלים לצרפת.

  • Nuit Blanche  נחגג בכל רחבי צרפת ב -6 באוקטובר, 2018. פסטיבל האמנויות השנתי הוא כאשר אטרקציות, מוזיאונים, פארקי שפתוחים כל הלילה. תעריכו את האמנות, לדבר אוהבי תרבות הבחור שלך, אז בוקר למחרת בבוקר בבית קפה על כוס מהבילה של לייט קפה au וקרואסון חמאה.
  • לומייר Film Festival  מתקיים בעיר הגדולה של ליון שבו הסרט התחיל עם האחים לומייר. מ 13-21 באוקטובר 2018, יותר מ 400 הקרנות תציג 174 סרטים מרחבי העולם. השחקנית והמפיקה ג’יין פונדה גם יוענק פרס לומייר בחגיגות ה -10 של הפסטיבל.
  • תמיין Rederie , אחד השווקים וירידי הפשפשים הגדולים במדינה, משתלט תמיין ב -7 באוקטובר 2018. זהו השניים בגודלה  brocante  ההוגן בצרפת לאחר הליל Braderie, וזה בסוף השבוע הראשון של ספטמבר.
  • ג’אז בין שני הצריחים  בלה רושל בחוף האטלנטי מברך סביב 100 מוסיקאים בינלאומיים בשלבים ברחבי העיר. פסטיבל בת שבוע מתוכנן של 1-7 באוקטובר, 2018.