באמצעות הכספומטים באיטליה – הקבלה הורתה על הנופש האיטלקי שלך

Posted on

באמצעות הכספומטים באיטליה - הקבלה הורתה על הנופש האיטלקי שלך

כדי למצוא כספומט באיטליה, לחפש Bancomat איטלקית עם נטיות שאתה צריך (Cirrus, פלוס, וכו ‘) באיטליה, Bancomats מסומנים בצורה ברורה נמצאים מחוץ לבנקים, או מאחורי דלת שנפתחת כשאתה מחליק כרטיס שלך . בנוסף, תוכל למצוא Bancomats בשדות תעופה ובתחנות רכבת.

מה שאתה צריך לעשות לפני שאתה הולך

לפני שאתם נוסעים לאיטליה, לבדוק עם הבנק שלך כדי להודיע ​​להם כי תהיה מחוץ למדינה.

זה ישמור הכרטיס שלך מ מקבל קפוא. כמו כן כדאי לברר מה החיוב הוא בגין עסקאות זרים על כרטיסי חיוב ואשראי שלך. חלק מהבנקים גובים אחוז, בעוד שאחרים גובים תשלום שטוח, וחלקם, לצערי, לחייב את שניהם. עמלות אלה יכולים להשתנות מספר פעמים במהלך השנה, אז תצטרך לבדוק בעצמך לפני כל נסיעה.

אל תבזבזו את הזמן או את הכסף שלך על המחאות נוסעים, כפי שהם נפלו מתוך שימוש מכמה סיבות, כולל שיוכלו להיות קשה ונדרש זמן רב כדי במזומן, ואתה מפסיד לרוב העסקה.

באמצעות כספומט או Bancomat באיטליה

ברגע שאתה מכניס את הכרטיס שלך, תתבקש לבחור את השפה שלך. אנגלית תהיה אחת האפשרויות. ולאחר מכן תזין מספר PIN בן ארבע ספרות. לאחר שטחנה, תוכל להיות מוצגת עם מספר אפשרויות למשיכה. בחר את אחד שמתאים לך. אם אתה מקבל כסף, ואתה מסודר.

אם לא, לקרוא על.

תקנות כספומט איטלקיות

בזמן הכתיבה, גבול הנסיגה מקסימלית של 250 אירו מוטל היותר Bancomats איטלקית. ודא שהכרטיס יכול להתמודד לפחות סכום זה בדולרים. זכור, משייכות גדולות יותר זולות בטווח הארוך, במיוחד אם הבנק שלך מחייב אותך חיוב לעסקה.

ביקור בגדה אם אתה מתקשה כספומט

אם יש לך בעיה עם הכרטיס שלך, תצטרך לבקר את הבנק בשעות בנקאיות. שעות פתיחה יכולה להיות לא נוח, בדרך כלל, 8:30 עד 1:30 PM ואחד 3:30 pm כדי 04:30 pm כן, אתם קוראים בזמן נכון, אחר צהרי פתיחה היא שעה אחת דלה; ללכת בבוקר.

הודעות כספומט

אם תעלו על סכום הכרטיס שלך מאפשר לך למשוך על בסיס יומי, או הכרטיס שלך כבר איכשהו הכריז חוקי באיטליה, אתה לא צפוי לקבל הודעת כספומט שמסבירה לך משהו. הכרטיס שלך יידחה, אולי עם הצהרה תמציתית דוחקת לפנות לבנק שלך (אבל זה לא יסביר את הסיבה). הכנס מחדש את הכרטיס שלך ולנסות למשוך פחות אירו. זה אפשרי כי שער החליפין של היום עשה את הדולר עוד יותר חלש ממה שהיא ואתה חרגת נסיגה המרבית הדולר של הבנק שלך.

הקפד להביא לפחות שני כרטיסי כספומט עובדים לאיטליה, שניהם עם מספרי PIN בן ארבע ספרות. במקרה חירום, אתה יכול לקבל מראש במזומן מכרטיס האשראי שלך אבל זה בדרך כלל אופציה יקרה. ודא שיש לך קשר עם הבנקים מעורבים הודיע ​​להם כי אתה הולך להיות מקבל כסף בעוד באיטליה. שאל אותם במשך מספר כדי לפנות אם יש לך בעיה; שיחה חינם 800 מספרים אינם חופשיים באיטליה.

ואז, לשבת בחיבוק ידיים יש חופשה מדהימה.