בדצמבר בלונדון: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

 בדצמבר בלונדון: מזג, מה לארוז, ומה לראות
בעוד לונדון היא מקום נהדר לבקר בכל עת של השנה, בדצמבר הוא חגיגי במיוחד-כל עוד אתה יכול לסבול את הקור.

לונדון יכולה להיות קרירה ולחה בדצמבר, אך מבקרים שישמחו על תצוגות החג המשוכללות של העיר. אחת מגולות הכותרת הטובה ביותר בחודש דצמבר היא  הפלאות חורף הייד פארק (נובמבר עד ינואר). קבל תיקון חגיגי גדול ושמן באירוע השנתי הזה בהייד פארק, אשר נעשה גדול יותר וטוב יותר בכל שנה. צפו דוכני מזון, אולמות בירה אותנטיים, רוכב יריד, נקרות של סנטה, ויין חופשי זורם מחומם.

אירועי חג המולד שנתיים כוללים שירה קרול, נקרות, ירידים, pantomimes ואורות צבעוניים. חג המולד הוא 25 בדצמבר Boxing Day הוא יום החול הראשון שלאחר חג המולד (26 בדצמבר או 27).

המשיכו לקרוא כדי לקבל מידע נוסף על מה לצפות במהלך הטיול שלך בדצמבר ללונדון.

מזג בלונדון בדצמבר

בתחילת דצמבר, הטמפרטורות נוטות להשתנות בין 40 מעלות פרנהייט (4 מעלות צלזיוס) ו 49 מעלות פרנהייט (9 מעלות צלסיוס). בהמשך החודש, הטמפרטורה יורדת מעט וחלק בבקרים עשויים לראות בטמפרטורות מקפיאות.

 • גבוה ממוצע: 48 מעלות פרנהייט (9 מעלות צלזיוס)
 • ממוצע נמוך: 37 מעלות פרנהייט (3 מעלות צלזיוס)

שמי לונדון בדצמבר הם בדרך כלל מעונן-ואל תצפו היום הרבה. בדרך כלל, בתקופה זו של השנים רואה רק שמונה שעות של אור יום ליום, אבל גם פחות אור שמש; תראה רק על שלוש שעות בממוצע השמש במהלך חודש חורפי זה. ישנם בדרך כלל הוא סביב תשעה ימים גשומים, אבל השלג נדיר. רוב הגשמים הוא קל עד מתון, כך שאתה לא צריך לדאוג מבול מקלקל הטיול שלכם.

מה לארוז

כמו רוב אירופה בחורף, לארוז סוודרים חמים, ארוכת שרוולים חולצות, מכנסיים, ומעיל. בימים חמים, או לטיולים פורמליים, שמלה עם טייץ יכולה להיות חמה מספיק עבור נשים.

אמנם לעתים נדירות יורדים שלג בלונדון בחודש דצמבר, טמפרטורות קרות מספיק כדי להצדיק כפפות אריזה, צעיף, ומגפיים יציבים או נעליים עמידות למים אחרות. כמובן, זה בלונדון, מה שאומר מטרייה צריך להיות כל שנת המזוודה שלך!

אירועים בדצמבר בלונדון

בלונדון היא חגיגית במיוחד בחודש דצמבר ואירועים רבים סובבים סביב חג המולד, חגים אחרים. בין אם אתה נהנה קניות או ספורטיבי, יש הרבה מה לעשות.

 • אורות חג המולד בלונדון:  מתחילת חודש נובמבר ועד תחילת ינואר, מתג אור חג המולד השנתי על אחד האירועים החגיגיים הגדולים בלונדון. אורות רחוב אוקספורד לצייר ההמונים הגדולים כמו סלבריטאי בדרך כלל מדליקים את. ישנם אירועים נפרדים רחוב ריג’נט, קובנט גארדן, הרודס ועוד.
 • טקס הדלקת עץ חג המולד כיכר טרפלגר: אירוע חגיגי זה מתקיים יום חמישי הראשון בחודש דצמבר. בלונדון היא מוכשרת עץ אשוח ענק מנורבגיה מדי שנה בתור תודה עבור השירותים של המדינה במהלך מלחמת העולם השנייה. הטקס מלווה בדרך כלל קרול שרה מן המקהלה בבית St-מרטינס-in-the-Fields הכנסייה.
 • המירוץ בעוגה ענקית המולד: שהתקיימה בתחילת דצמבר, אירוע צדקה זו הרואה המתמודדים להשלים מסלול מכשולים ליצן תוך איזון פודינג חג המולד על צלחת. כל זאת תוך מחופשים סנטה, איילים או גמדים, כמובן.
 • פסטיבל חורף Spitalfields (אמצע דצמבר): פסטיבל מוזיקה זה מביא אופרה, פולק, הופעות קלאסיות ומודרניות כדי ומקומות מוזרים בתוך ומסביב Spitalfields במזרח לונדון.
 • הצג הבינלאומי סוסים בלונדון (אמצע דצמבר): האירוע השנתי הזה באולימפיה מושך מעל 80,000 איש בשנה, והוא אחד פסטיבלי הרכיבה הגדולים במדינה.
 • לעטוף חם, מקבל הגלגיליות שלך על ולבדוק אחד זירות הקרח הרבות של לונדון אשר להקים חנות במקומות אייקונים כולל Somerset House, מצודת לונדון והמוזיאון להיסטוריה של הטבע.
 • “ינואר” מכירות (בין ה -26 בדצמבר):  לקפוץ מציאה במכירות “ינואר”, אשר מתחילה טכנית ביום שאחרי החג. הרודס , ג’ון לואיס , ואת החירות תמיד יש אפשרויות אמינות מציאות פוסט-מולד.
 • ערב celebra בסילבסטר t יונים (31 בדצמבר): לחגוג את הגעתו של השנה החדשה בסטייל באחד האירועים הרבים של לונדון.

המלצות ועצות דצמבר

 • הורד אפליקציה של מפת הרכבת התחתית של לונדון בחינם. מערכת הרכבת התחתית של לונדון היא העתיק ביותר בעולם, אבל הוא גם אחד הגדול והיעיל ביותר. זוהי דרך מצוינת לקבל ברחבי העיר השרועה, אבל יכולה להיות מכריע. הורדת מפה חינם של מערכת בטלפון מבטיח כי תוכל להגיע לאן שאתה צריך ללכת.
 • חדרים במלון ספר וסידורי נסיעות אחרים מוקדם. בעוד דצמבר מוביל עד עונת השפל של לונדון עבור נסיעות, החגים הם זמן פופולרי יהיה להזמין עד מהרה כך לבצע הזמנות שלכם מבעוד מועד.