ביקור מזרקת טרווי המפורסם של רומא

Posted on

ביקור מזרקת טרווי המפורסם של רומא
מזרקת טרווי או פונטנה די טרווי עומדת בראש הרשימה של המזרקות המפורסמות ביותר ברומא, אם לא בעולם. סמל אייקונים של העיר, שזו משיכה בחינם עליונה (למעט המטבע מומלץ לזרוק ב), ציור כ 1200 אנשים לאתר בכל שעה.

ממוקם במרכז ההיסטורי של רומא, המזרקה יושב על ריבוע קטן ליד צמתים של Via della Stamperia, Via di S. וינצ’נזו, ו- Via del Lavatore. תחנת המטרו הקרובה ביותר היא ברבריני , למרות שאם אתה רוצה לראות את המדרגות הספרדיות, אתה בהחלט יכול לרדת בתחנת Spagna ותחנת המטרו וללכת מ- Piazza di Spagna ל המזרקה על 10 דקות.

היסטוריה של מזרקת טרווי

בהתחשב במספר העצום של מבנים עתיקים ברומא, מזרקת טרווי הוא יחסית מודרני על ידי השוואה. בשנת 1732, האפיפיור קלמנט XII קיימה תחרות למציאת אדריכל מתאים לעצב המזרקה הטרמינל החדש עבור Vergine אקווה: אמת מים שהיו שאיבת מים מתוקים לתוך רומא מאז 19 לפני הספירה.

למרות אמן הפלורנטיני אלסנדרו גליליי זכו בתחרות, הוועדה הוענקה אדריכל המקומי ניקולה Salvi, שהחל מייד בנייה על המזרקה הבארוק מהסיבית. בהשפעת עיצוב ברניני כי הייתה מעולם בצע, העבודה של סלבי מציגה סדרה של אלמנטים פרשניים כולל עמודות אומנות מסיביות, מדורגות מים לתוך ברכה בבסיסו, ופסל כוחני של אוקיינוס ​​ומרכבת הפגז בצורת שלו שצייר סוסוני ים מאולף ידי טריטונים. עליית גג עם מעקה ודמוית אלגורית מרחפת מעל שער נצחון, מייצג שפע, פוריות, עושר, נועם.

מזרקת טרווי סוף סוף הושלמה 1762 על ידי אדריכל אחר, ג’ובאני פנינים, לאחר מותו של סלבי בשנת 1751 שיקום 17 חודשים במימון אופנה בבית פנדי הושלם בסתיו 2015, להביא את המזרקה חזרה הפאר הלבן הבוהק שלה.

מה לעשות בבית מזרקת טרווי

בין שעות היום עד חצות הלילה, אלף תיירים מצטופפים באגן הרחב של טרווי לתפוס צצת בריאת שיש הפנטסטית הזה של mermen, סוסוני ים, וברכות נופלות, כל שבראשה האוקיינוס, ההאנשה האלוהית של הים.

הנה כמה דברים לעשות בעת ביקור מזרקת טרווי.

הטיל מטבע במזרקה. תיירים לעתים קרובות לבקר את מזרקת טרווי להשתתף הטלת מטבע הטקס. הוא אמר כי אם אתה זורק מטבע לתוך מזרקת טרווי, ההחזר אל עיר הנצח מובטח. מטבע שני שהושק מבטיח לך תמצא אהבה. שליש אמור להבטיח נישואים.

לשם המטבע לזרוק כראוי (וזה כנראה מה שחשוב כדי מזלך להחזיק), לפנות הרחק המזרקה, להחזיק את המטבע ביד ימין ומשליך אותו על הכתף השמאלית שלך.

להתפעל מופת מהמאה ה -18 בסגנון הבארוק זה. מפוסלים על רקע של Palazzo פולי, מזרקה טרוורטין יראת כבוד זה עומד קצת גבוה 85 רגל ו כ 160 מטרים רוחבו, נשפכות כמעט 2,900,000 רגל מעוקב של מים מדי יום. ההערכה היא כי כ 3000 יורו של מטבעות המחולצים המזרקה כל יום נתרם לצדקה.

זה קל להיות מוסחת על ידי ההמונים ואת והזדמנויות צילום – אבל אל לקחת כמה דקות כדי להעריץ את הפרטים בסולם של מזרקה פיסול מונומנטלי זה.

תזכיר קלעי סרט מפורסמים שצולמו ליד המזרקה. סינמה הייתה טובה מאוד למזרקת טרווי לאורך השנים. הגשה כהגדרת לסרטים קלאסיים כגון של פדריקו פליני ויטה Dolce La, של ז’אן Negulesco שלוש מטבעות במזרקה , של ויליאם ויילר חופשה ברומא , ואפילו ג’וליה רוברטס פגע לאכול, להתפלל, לאהוב , פונטנה די טרווי הפכה דברים איטלקית חלומות עשויים. אתה לא יכול ללכת מדשדשת לתוך המזרקה כמו האופי של אניטה אקברג עשו לה דולצ’ה ויטה (למעשה, בבקשה לא!), אבל זה עדיין כיף לחיות מחדש את הרגעים הקולנועיים איקוני צולם כאן.

הזמן הטוב ביותר לבקר

כמובן, הזמן הטוב ביותר לבקר מזרקת טרווי הוא כשההמונים הם בבית הקל שלהם. משמעות הדבר היא להימנע צהריים ואחר צהריים מאוחרים, כאשר האזור סביב המזרקה הוא צפוף צפוף אם אתה יכול להגיע לשם, בשעה בין הערבים, אתה תמצא כי זוהר הערב ואת האפקטים הדרמטיים של התאורה ליצירת אווירה שמימית ורומנטית. בשעות הבוקר מוקדמים הוא גם זמן נהדר להיות שם, כמו בפיאצה שקטה ושלווה.

איך להגיע לשם

מיקום: Piazza di Trevi, 00,187 רומא

מ Piazza di Spagna: ראש מזרח אל Via di תעמולה ולהמשיך Via di סנט אנדראה דלה פראטה. קח שמאלה על לארגו דל ניזר ו ימינה לרחוב Via della Panetteria. בשעה Via della Stamperia פונים ימינה ומגיעים לפיאצה די טרווי.

מתחנת הרכבת טרמיני: קח את מטרו (קו אדום) לתחנת ברבריני וללכת 8 דקות Piazza di Trevi.

טיפים של המבקר:

האם יש לזכור כי חל איסור מוחלט לשחות, להשתלשל הרגליים במים, לאכול, או לשבת על חלק כלשהו של האנדרטה. מפירי ייקנסו מקום מ 450 € לשחייה, ו € 240 לישיבה, טיפוס, או פיקניק על המזרקה.

כאשר המונים נמצאים שלהם כבד (ובכל זמן, באמת), לפקוח עין על כייסים וגנבים קטנוניים – מזרקת טרווי היא תיירות מרכזית.

אטרקציות בקרבת מקום

צעדים ספרדים. מקום אהוב לקחת את טעינה, סקלינטה di Spagna הוא גרם מדרגות משופעות עם 138 שלבים, כתרים על ידי טריניטה דיי מונטי הכנסייה. המדרגות להתעלם שובבה Barcaccia פונטנה הדלה (מזרקה של הסירה המכוערת) תוכנן על ידי פייטרו ברניני, אביו של ג’אן לורנצו ברניני.

פיאצה נאבונה . בית שלוש מזרקות מרשימות, בעיקר ברניני של מזרקה של ארבעה נהרות, כיכר ציבורית זה מזמזם עם אנשים יום ולילה.

הפנתיאון . משומר ואת מהממת, המקדש הפגאני לשעבר הזה, שנבנה במאה ה -1 לספירה, הוא כיום כנסייה נוצרית. פלא הנדסי, הוא מתגאה כיפת מלט unreinforced בגודלה בעולם.