ביקור צרפת בחודש יוני: קנס של מזג האוויר, ויש הרבה מה לעשות

Posted on

ביקור צרפת בחודש יוני: קנס של מזג האוויר, ויש הרבה מה לעשות

יוני הוא חודש המפוארת לבקר בצרפת. הצרפתים נכנסים רוח החג, למרות עונת החופשה העיקרית שלהם היא מאמצע יולי עד אמצע אוגוסט, מ יום הבסטיליה ב -14 ביולי כדי סביב Aug.14. בעוד פריז היא מאוד פופולרית בקרב נוסעים בשלב זה של שנה, יש הרבה יותר של צרפת מחוץ לפריז, ואתה יכול למנוע את ההמונים שם אם תיירים רבים מדי הוא שליליים בשבילך.

מזג ביוני

בחודש יוני מזג האוויר ב צרפת הוא קל כלל ויכול להיות מפואר.

אתה יכול לסמוך על שמים כחולים נפלאים חם רוב הזמן, אבל עדיין יכול להיות מקלחות אביב בערבים קרירים, במיוחד באזורים ההרריים של צרפת. מזג האוויר משתנה רק במעט ברחבי הארץ בחודש יוני. הנה ממוצעי מזג אוויר עבור חלק מהערים הגדולות:

  • פריז: והמורדות של 55 F, לשיאים של 72 F
  • בורדו: והמורדות של 53 F, לשיאים של 75 F
  • ליון: והמורדות של 55 F, לשיאים של 75 F
  • והמורדות של 61 F, לשיאים של 75 F: Nice
  • שטרסבורג: והמורדות של 54 F לשיאים של 73 F

מה לארוז

בעוד שרוב תחומי צרפת יש מזג האוויר דומה בחודש יוני, האריזה יכולה להיות בעייתית אם אתה מבקר גם את ההרים והים התיכון. זה עדיין יכול להיות קר בלילה בהרי האלפים ועל קרקע גבוהה, בזמן שאתה יכול להשתזף לאורך חופי הים התיכון. יסודות לזרוק בתיק שלך כוללים בגדים מכותנה אור עבור ימי שמש; ז’קט, סוודר, או מעיל רוח קל; בגד ים; מטריה; קרם הגנה. נעלי הליכה טובות הן חובה לכל טיול לאירופה.

למה לצפות

ככל שמזג האוויר מתחמם, אתה תמצא כי הפארקים והגנים של צרפת הם במיטבם, עם צבעים מפוארים ומתוק-נינוח פרחים ושיחים להשוויץ. כל מוזיאונים ואטרקציות, הן גדולים וקטנים, פתוחים. רבים מתחילים שעות הקיץ הוארכו שלהם, עם אירועי חוצות מיוחדים על הצעה.

יוני הוא תחילת עונת הפסטיבל הגבוהה, כאשר צרפת מתחילה לחגוג הכל, ממזון ועד מוסיקת מתיאטרון רחוב יצירה. כמעט בכל עיר גדולה ועיר עושה הצגה. וגם העונה פסטיבל ג’אז הקיץ מתחילה.

קניות רק הולך ומשתפר בעונת מכירות הקיץ. זה על מאמצע יוני עד השבוע הראשון של אוגוסט. בדוק את החנויות עם “Soldes” סימנים בחלונות.

אחת ההטבות הטובות ביותר של יוני: הגיע הזמן לשבת בבית קפה על המדרכה או על מרפסת צופה בעולם החולף, יום ולילה. זוהי חוויה צרפתית אייקונים ואחד לא להחמיץ.

עיקרי הדברים

מלבד מזג האוויר הנהדר, פורחים פרחים, ואת השפע של אטרקציות צרפת מציעה לא משנה העונה, יוני 2018 מחזיק כמה אטרקציות מיוחדות: