בפברואר סין: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

בפברואר סין: מזג, מה לארוז, ומה לראות

למרות שלא קר כמו  ינואר , פברואר בסין עדיין די קריר, אבל זה לא יעצור את האנשים של המדינה האסיאתית הגדולה הזה חוגגים השנתי שלה  פסטיבל האביב  לכבוד השנה הסינית החדשה-כמו גם מספר חגיגי אחרים אירועים ומסיבות.

עם זאת, תלוי איפה אתה הולך בארץ, מזג האוויר משתנה מעט לאורך כל חודש; בעוד בצפון הוא קר ויבש, סין המרכזית חווה מעט חמה ורטוב יותר מזג אוויר סין הדרומית יכול להיות ממש לחמם אבל גשום גם כן. למרבה המזל, לא משנה לאן אתה הולך בסין, אתה בטוח למצוא משהו לעשות ולראות בתקופה זו של השנה.

מזג סין בפברואר

בשל השטח הגיאוגרפי הנרחב, כיסויים-מתיחת סין מצפון רחוק ועד סין דרום הים-האוויר יכול להיות שונים באופן דרסטי בפברואר תלוי לאן אתה הולך על הטיול שלך. בעוד הצפון לעתים קרובות רואה בטמפרטורות מקפיאות, החוף הדרומי של סין הוא לעתים קרובות מספיק חם כדי ליהנות מיום בחוף הים-אפילו בפברואר.

סיטי גובה ממוצע ממוצע נמוך ימים של משקעים סה”כ משקעים
בייג’ינג 41 F 22 F 2 0.2 אינץ ‘
שנחאי 46 F 36 F 7 1.7 אינץ ‘
גואנגזו 66 F 54 F 11 2.8 אינץ ‘
גווילין 55 F 45 F 16 3.8 אינץ ‘
Chendgu 52 F 41 F 9 0.5 אינץ ‘

מזג פברואר ב City

מה לארוז

חורף החודשים בסין בדרך כלל דורשים נוסעים להביא הרבה שכבות של בגדים כדי חם ושהייה ונוח בטיול שלהם. עם זאת, לדעת  מה לארוז לטיול שלך לסין  מסתכם איפה בארץ אתה יהיה לבקר במהלך שהותכם:

  • צפון: במקומות כמו בייג’ינג, זה יהיה קר במהלך היום מתחת לאפס בלילה. אתה בטח אהיה אסיר תודה אם אתה מביא תחתונים ארוכים, צמר, וגם מגינים נגד רוח או למטה ז’קט בנוסף סוודרים, מכנסיים ארוכים, צעיפים, כפפות, כובע חם.
  • מרכזי: למרות חם מעט בערים כמו צ’נגדו ושנחאי, הוא עדיין יהיה קריר למדי במהלך היום הקריר בלילה, אבל רק לעתים נדירות מקפיאות. שכבת בסיס כבד (ג’ינס, מגפיים, וסוודרים) יחד עם מעיל גשם / רוח-הוכחה צריך להיות מספיק כדי חמה ושהייה; אם קר לך בקלות, מעיל פוך יכול להיות טוב יותר. אתה גם צריך להביא מטרייה ונעליים עמידות למים כפי שאתה ודאי תגלה גשם בתקופה זו של שנה.
  • דרום: במקומות כמו גואנגזו, זה יהיה קריר וגשום אבל המתקרבת קרירה כמו בצפון סין המרכזית. שרוולים ומכנסיים ארוכים, כמו גם מעייל גשם / רוח-הוכחה צריכים להספיק כדי לשמור לך נוח במהלך שהותכם.

אירועי פברואר סין

מאת ראש השנה הסינית-המכונית פסטיבל האביב בסין-לאירועי חג האהבה, יש הרבה דברים קורים ברחבי הארץ בחודש פברואר. עם זאת, מועד ראש השנה הסינית משתנה משנה לשנה, כך שאתה חגיגות לא יכול להתרחש במהלך פברואר בכל שנה; הקפד לבדוק את לוח השנה פסטיבל האביב כדי לראות מתי החגיגה השנתית הזו תתרחש השנה.

  • ראש השנה הסיני / פסטיבל האביב:  זה חגיגה 15-יום-ארוך כולל מופעים זיקוקים, מצעדים, ריקודים האריה, והופעות בערים כמו גם מסורות מימים ימימה של מזון נהנה, חברה טובה, ואת בהתחלות חדשות בבתים ברחבי הארץ. בעוד אירועים להשתנות מעט בהתאם לאזור, רוב סין חוגגת את פסטיבל האביב דומה.
  • פסטיבל פנסים סימון סוף פסטיבל האביב, מסורת שנתית זו כוללת חוגגים דלקת אלף פנסי נייר, ושחרורם אל השמים הלילה לכבוד השנה החדשה וחברים מנוחים ובני המשפחה. לאחר האירוע, טאבו השנה הסינית כבר לא בתוקף ועיטורי פסטיבל האביב נלקחים למטה מבתים וערים ברחבי סין. פנס הפסטיבל קורה על הירח המלא הראשון של השנה הסינית החדשה.
  • חג האהבה:  כמו במקומות אחרים בעולם, חג האהבה מתרחש ב -14 בפברואר בסין נחגג עם שוקולדים, רומנטיקה, ואת סימני חיבה. עם זאת, סין יש גם גרסה משלה של חג האהבה ממוקדת זו, החג השבע, המתקיים ביום השביעי של החודש השביעי של לוח השנה הירחי.
  • חרבין קרח פסטיבל שלג : העיר חרבין חובק קור בחורף (וגם שלג מסיבי באזור) על ידי אירוח חגיגה של חודש המוצג פסלי קרח גדולים שנוצרו על ידי אמנים מרחבי העולם. למרות חגיגת החורף השנתית הזה באופן רשמי מסתיימת ביום בשבוע הראשון של פברואר, אתה עדיין יכול לראות את הפסלים במשך כמה שבועות לאחר קרוב.

המלצות ועצות פבואר

  • מזג אוויר יבש בבייג’ינג ושאר בצפון סין עושים עבור קר אבל כמעט מובטח יבש ביקור באתרים; מזג האוויר הקר בסין במרכז ובדרום שנוח ביקור באתרים וטיול עוד שהבאת השכבות.
  • למרות פברואר הוא נחשב הפגרה לתיירות בסין, פסטיבל האביב מביא תיירים בינלאומיים למדינה בהמוניהם, העלאת מחירי כרטיסי טיסה ולינה. אם אתה רוצה לחסוך כסף אבל לא אכפת פסיחה על חגיגות, אתה יכול לתכנן את הטיול שלך לסוף החודש כאשר המחירים ירדו סביר.
  • מאחר ואין חג רשמי שנה הסינית חדשה, לא יהיה לך סיכוי הרבה תחרות מצד מקומי עבור כמה מן האטרקציות הגדולות במדינה. עם זאת, בשל הטמפרטורות הקרות, פברואר הוא לא הזמן הטוב ביותר לנסוע ברחבי הארץ, למרות תראה סביר פחות תיירים בינלאומיים על אטרקציות מקומיות.