בתמונות: הבהרה ממוזיאון הלובר בפריז

Posted on

 בתמונות: הבהרה ממוזיאון הלובר בפריז

אחת הבעיות הגדולות ביותר שאנשים נוטים להיתקל בעת ביקור בלובר הענקית ועשירה מאוד Musée du בפריז? יש פשוט יותר מדי כדי לראות. המוח שלך לא יכול לקחת את הכל, אז עשינו כמה העבודה הקשה בשבילכם, בחירה כמה אוצרות באיסוף נותן לכם הזדמנות להכיר את קדימה אלה הביקור שלך. עיון בגלריה שלנו כדי לקבל השראה, ולזכור, פעם שם אתה לא צריך לנסות לעשות ולראות הכל!

כאן בתמונה:

השקפה זו של הרחבה הדרמטית, סוחף שבו החזות של הלובר עומדים מראה סמיכה חזק בין האדריכלות הקלסית ומודרנית. הארמון מתקופת הרנסנס הקיים, הושלם במאה ה -17 על ידי לואי XV, שמש כמקום מושבו של תמלוגים צרפתים עד לואי שישה עשר בנוי ורסאי.

הפירמידה מזכוכית שעכשיו משמש לכניסה של הלובר תוכנן על ידי האדריכל הסיני Ieoh מינג פיי ונחנך בשנת 1989. 22 מטר / 72 מבנה זכוכית רגל מורכב 800 חלקים נפרדים של זכוכית, התאספו למעלה מ מבנה אלומיניום במשקל 95 טון.

מבט מקרוב על זכוכית הפירמידה

פרט זה של הפירמידה מזכוכית בלובר מראה את שכיסה הסבוך של משולשים בודדים של זכוכית מעל מבנה אלומיניום כבד. הפירמידה עשויה להיות הרבה מלעיזים, אבל אתה לא יכול להכחיש שזה מסגרות בארמון לשעבר מהמאה ה -17 בצורה מפתיעה.

La של דה וינצ’י ג’וקונדה (המונה ליזה)

במאה ה -15 המוקדמות, הצייר האיטלקי לאונרדו דה וינצ’י מהפכה באמנות דיוקנאות ועזר להוביל את הרנסנס האיטלקי עם “לה ג’וקונדה”, יצירה כה הידועה יותר היום כמו “המונה ליזה” ועכשיו אחד הלובר ביותר הנחשק של אחזקות. תיירים אינספור באים למוזיאון המכריע פשוט כדי להזין את עיניהם עליו.

עם זאת, הציור, שהוא למעשה די קטן ומוגן מאחורי זכוכית כבדה, יכול להיות קשה להתקרב אל על חשבון הקהל הרב. נסו להגיע ללובר ביום חול או מוקדם בבוקר בשביל סיכוי טוב יותר לקבל מבט מקרוב על הגברת עם חצי חיוך מסתורי.

ונוס ממילו (אפרודיטה)

בשנת 1820, פסל של האלה אפרודיטה היווניות נחפר באי מילוא ביוון. כרויות כדי סביב 100 לפנה”ס ידוע יותר בכינויו ונוס ממילו (בהתייחס השם הרומאי אלת האהבה), הפסל כעת נשמר בקפידה במוזיאון הלובר בפריז, שבו מיליוני מבקרים נוהרים לראות שלה הרמוני צורות.

הניצחון המכונף של Samothrace (יוון העתיקה)

הכרויות לסביבות 190-220 לפנה”ס, ניקה מסמותרקיה מראה נשי figure– האלה היוונית הניצחון (נייקי) – עומד על בסיס הדומה הספינה. הפסל מסיבי, הראו לצמיתות בלובר בפריז, עומד מעל 18 רגל גבוהה. הוא עשוי מ גוש כבד של שיש Parian ו נחפר בשנת 1863. מעניין, הראש מעולם לא נמצא.

החירות מובילה את העם על ידי יוג’ין דלקרואה

אחת היצירות הגדולות של הרומנטיקה הצרפתית בציור הוא של יוג’ין דלקרואה Peuple le Guidant Liberté La (החירות מובילה את העם), אשר צויר במהלך המהפכה הצרפתית של 1830 כפוסטר פוליטי. שוכן בלובר בפריז, זה מאוחר כבר המכונה יצירות האמנות פוליטיות הגדולות הראשונות של העידן המודרני. דלקרואה, שהייתה בעצמו כחלק ממאמצים צבאיים, תארה את עצמו בתוך-השמאלי העליון (לזיהוי בקלות כמו האיש עם כובע עליון).

הגלריה אפולו: אוצר המשופץ בלובר

לאחר שעבר שיקום נרחב, גלריית אפולו כיד המלך נפתחה מחדש בלובר בשנת 2004. מוקדש מלך השמש (Louis XVI), תכונות הגלריה הצבועות בפאר תקרות ואוצרות כולל תכשיטי הכתר הצרפתים. בדומה גלריה המראות בארמון ורסאי Chateau de, גלריית אפולו לקח שנים כדי להשלים את העבודה של מעל 20 אמנים, ביניהם יוג’ין דלקרואה ו שארל לה ברן.

חמורבי קוד חדר בלובר

קוד חמורבי היא סדרה של טבליות שתוארכו המאה ה -12 לפנה”ס, וחרתה לחוקים שנקבעו תחת שלטונו של המלך הבבלי חמורבי. את הפרולוג של הקודים, חרוט על לוח חימר, שוכן בלובר, ומספק צצה מרתקת לתוך חיי היומיום בממלכת בבל העתיקה. אגף זה של הלובר בולט בדרך כלל לאיסוף שלה המרשים של יצירות אמנות עתיקות וחפצים מהמזרח התיכון.