גישה נוחה, פארס זול על מערכת אוטובוסי MRT של סינגפור

Posted on

איך Let כרטיסי EZ-Link אתה נוסע בזול בסינגפור

גישה נוחה, פארס זול על מערכת אוטובוסי MRT של סינגפור

התמצאות סינגפור היא קלה מאוד – ובאופן מפתיע זול.

מערכת MRT (רכבת קלה) של סינגפור הולך כמעט בכל מקום באי. מערכת האוטובוסים שלה היא קלה להבין נסיעה. ושניהם אוטובוס MRT להשתמש במערכת אחת, תשלום ללא מגע: כרטיס EZ-Link.

אם השתמשת כרטיס אוקטופוס בהונג קונג לפני, באמצעות EZ-Link הוא משחק ילדים: ברגע שאתה מדרגה באוטובוס, או לפני שתוכל להיכנס פלטפורמת MRT, פשוט הקש על הכרטיס בפנל בכניסה. כפי שאתם יורדים מהאוטובוס או להשאיר פלטפורמה MRT, אתה מקיש פאנל נוסף כדי להשלים את העסקה.

(זכור: אם אתה מזניח לנצל בתור שתצא באוטובוס או פלטפורמת MRT, תחויב בעד הנסיעה המרבית.)

כרטיס EZ-Link יש איזון מאוחסן כי הוא מחויב באופן אוטומטי כפי הקשה על הכרטיס על הלוחות. יש כרטיס ערך SGD 10 בו כאשר אתה קונה את זה; אתה יכול לטעון מעת לעת ( “למלא”) ערך חדש על זה כאשר אתה מפעיל נמוך. (מידע נוסף על המטבע המקומי כאן: סינגפור כסף .)

EZ-Link הוא כרטיס ללא מגע, כך שאתה לא צריך להשתלב זה לתוך כל כלי קיבול בשביל שזה יעבוד – רק להחזיק את הכרטיס מול פאנל והיתרה מנוכה אוטומטית ע”י המערכת.

סינגפורים רבים אפילו לא לקחת את הכרטיס של הארנקים שלהם יותר; ניתן “לקרוא” את הכרטיס על ידי הפנל גם אם זה בתוך הארנק שלך. (הכרטיס צריך להיות די קרוב לפני השטח של הארנק שזה יעבוד, אם כי!)

חיסכון. כרטיס EZ-Link יוצא זול יותר מאשר באמצעות שינוי, בהנחה שאתה להישאר בסינגפור הארוכה מספיק כדי לפצות על תשלום SGD 5 להחזרה עבור הכרטיס. בממוצע, באמצעות כרטיס EZ-Link עולה על 0.17 SGD פחות לכל טיול בהשוואה לשימוש במזומן; זה מסתכם כמו שאתה עושה יותר נסיעות באמצעות מערכת התחבורה הציבורית של סינגפור.

משתמשים כרטיס EZ-Link מקבלים גם הנחה 0.25 SGD נוספים כשהם מבצעים העברה בין אוטובוס לבין MRT או להיפך. מסיבות אלה מקבלים כרטיס EZ-Link הוא חלק חיוני של שורד סינגפור על תקציב .

חיסכון זה לא של הרבה משתמשים אם אתה לא נשאר מספיק זמן כדי להשתמש במערכת התחבורה הציבורית על בסיס קבוע; כמו SGD 5 מעלות הכרטיס אינה ניתנת להחזרה, אפשר לחסוך יותר כסף אם אתה משתמש במזומן בשנים כדי שלושה ושהייה ימים בסינגפור.

נוחות. עם כרטיס EZ-Link, אתה לא צריך לדעת כמה עולה הנסיעה ממקום למקום; המערכת פשוט מנכה את סך היתרה בכרטיס שלך כמו שאתה הולך יחד. אם יתרה בכרטיס שלך מקבל נמוך מדי, קורא הכרטיס יהבהב בירוק-ענבר כאשר מכניס את הכרטיס על זה.

בלי תעודת EZ-Link, תצטרך לשאת שפע של שינוי חילוף בעת הנסיעה; אוטובוסים לקבל את השינוי מדויק בלבד, ואתה תצטרך לעמוד בתור עבור כרטיס בכל פעם שאתה נכנסת לתחנת MRT.

רכישת כרטיס EZ-Link

ניתן לרכוש כרטיס EZ-Link ללא מרשם בכל תחנת MRT, מחלף אוטובוס, או 7-Eleven בסינגפור. עלות כרטיס EZ-Link SGD 15 – SGD 5 מכסה את עלות הכרטיס (ו אינה ניתנת להחזרה), ו SGD 10 כמויות מתכלים שצריכה “עקף את” כמו ריצות הכרטיס נמוכות.

הכרטיס לא יעבוד אם הערך המאוחסן יורד לפחות מ SGD 3; אתה יכול להוסיף ערך לכרטיס בכל תחנת MRT, מחלף אוטובוס, או 7-Eleven החנות. הכרטיס יכול לאחסן את ערך מרבי של SGD 500.

סינגפור תיירות Pass

עבור layovers או אחר באמת לתקופות קצרות, פס תיירות סינגפור הוא חלופה הולמת כרטיסי EZ-Link. זהו כרטיס ללא מגע מאוחסן-ערך עם שני יתרונות משמעותיים על פני כרטיס EZ-Link:

  • שימוש בלתי מוגבל, עם הערת אזהרה: מעבר הוא עובר לאורך כל שעות היום: אתה לא מחויב לקבל לכל טיול, אבל אתה יכול להשתמש בכרטיס לעתים קרובות ככל שתרצה סביב מערכת התחבורה הציבורית של סינגפור, בהתאם לאורך הזמן שהוקצב הכרטיס שלך. מעבר תיירות סינגפור מגיע אחד, שניים, וגירסאות שלושה ימים, שפג תוקפם כאשר האוטובוס האחרון או רכבת הולך הביתה בסוף היום. הנה האזהרה: רכיבה על שירותי פרמיום אוטובוס הנישה אינה מורשה.
  • Returnability: אתה מחויב לקבל פיקדון SGD 10 לפדיון לכל Pass תיירות, במקום להחזרת SGD 5 שגובה כרטיסי EZ-Link הרגילים. כשאתה מחזיר את הכרטיס בתוך חמישה ימים של קונה את זה, אתה מקבל בחזרה את הפיקדון.
  • Freebies תיירות: משתמשי Pass התיירות לקבל גישה בלעדית פרומואים שמספקים קמעונאים סינגפור בוחרים, מסעדות, ועוד מאתרי תיירות סינגפור .

מעבר תיירות סינגפור עולה 18 SGD, SGD 26, ו SGD 34 עבור אחד, שניים, ו לעבור שלושה ימים בהתאמה. המחיר כולל פיקדון שיוחזר SGD 10 כי יוחזר ברגע שאתה להחזיר את הכרטיס בתוך חמישה ימים של הנפקה.

לקבלת מידע נוסף על Pass תיירות סינגפור (כולל מידע על היכן לקנות אותם ), לבקר באתר הרשמי שלהם: Pass תיירות סינגפור .

כדי להבין איך להגיע מנקודה א ‘ב’ סינגפור, להשתמש GoThere.SG , קלט חיפוש בשפה פשוטה כדי לקבל פירוט של נסיעה ברכבת אוטובוס משולב (עם מבחר של המהירות או המסלול הזול ביותר).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *