דוס ואל תעשה בבאלי, אינדונזיה

Posted on

דוס ואל תעשה בבאלי, אינדונזיה

תיירים בבאלי לעתים מכנים את האי “גן עדן”, אבל בואו נודה בזה: גן עדן מעולם לא תת-זרמים מסוכנים, קופיים לוחמנית, קטנועים סוררים. אם אתה לא נזהר, אתה עלול לעזוב חופשה בבאלי שלך עם פציעות או מחלות, במקום זיכרונות טובים.

זה מה העצות האלה נועדו למנוע: פעלו עשה ואל תעשה המפורטים במאמרים המקושרים כדי לוודא שאתה מקבל את המרב של הטיול שלך עדן.

התרבות של באלי היא אחד העיקרית של האי אטרקציות-אבל תיירים יכולים לפגוע באלינזי מקומית יודעין ידי הפרת עקרונות של תרבות זו מבלי להתכוון לכך.

אם אתם מתכננים להתערבב עם המקומיים-ואם אתם מתכננים לבקר באחד המקדשים של באלי, זה בהחלט עומד לקרות לעקוב עשה ואל תעשה במאמר זה כדי לוודא שאתה לקדם יחסים בינאישיים חלקים בכל מקום אתה הולך בבאלי.

Best טיפ כללי התנהגות באלי: להתלבש בצניעות לפני הכניסה למקדש בבאלי. אורחים המקדש צפויים ללבוש חולצות שמכסות את הכתפיים וחלק הזרועות העליונות. קו מותן והרגליים צריכות להיות מכוסות על ידי צעיף מקדש (המכונה selendang ) ו לונגי (המכונה כאן Kain kamben ) בהתאמה.

למרות (ואולי בגלל) של המוני התיירים המבקרים באלי בכל עת של השנה, ביטחון בבאלי הוא פחות קל ממה שהוא אמור להיות. כבישי באלינזי הם כאוטי, לחטוף גניבות ומלון שבירים-ו להזין ידועות להתרחש, ואת הזרם של החופים יכול לסחוף אותך כהרף עין.

אנחנו הולכים לספר לכם מה סוכן הנסיעות שלכם לא יגיד לך: את סוגי הסיכונים אתה צפוי להתמודד בבאלי, ומספר דוס ואל זה לעקוב כך שתוכל להימנע מלהיות נתון התיירות באלי .

טיפ הכי בטיחות באלי: אל תעשנו באזורים ציבוריים. חוק עזר “עישון אסור” נכנס לתוקף ברחבי באלי ב 2011; העישון אסור כיום ברוב השטחים הציבוריים, כולל מסעדות, מלונות, מקדשים, ואטרקציות תיירותיות.

נוסע מנסה להשיג השתנה כספם בבאלי מסתכן להיות fleeced ידי חלפני כספים לא ישרים. למרבה המזל, ישנם מספר המפעלים שבו אתה יכול לשנות המזומנים שלך בלי דאגות.

נסה לשנות את המטבע שלך באחד הבנקים המכובדים יותר של באלי, או אפילו טוב יותר, נסה להשתמש הכספומטים שלהם כדי למשוך מזומן ישירות מכרטיס האשראי או חשבון בנק שלך.

דלפקי קבלה במלון להתיר קרובות מטבע, אבל עם שערי חליפין נמוכים לעומת בנקי חלפני כספים.

Best טיפ כסף באלי: Trust רק חלפני כספים אשר הוכרו על ידי בנק אינדונזיה; אלה מוסדות לפרסם מעמדם Pedagang ממיר Asing Berizin או PVA Berizin (אינדונזית עבור “חלפן כספים מורשה”) עם מגן PVA Berizin ירוק שבו ניתן לראות על ידי לקוחות.

באל מספק מספר אפשרויות תחבורה לנוסעים, עם מהירות, נוחות, ואת יחסי טווח אל המחיר שאתה מוכן לשלם עבור זה. האפשרויות כוללות אופניים, קטנועים, מכוניות וטנדרים (כונן עצמי או עם נהג), ותחבורה ציבורית.

לא כל ספקי התחבורה הם כנים, אף-עשה ואל תעשה במאמרי התחבורה שלנו צריך לתת לך רעיון טוב של איך להפיק את המרב התחבורה שלך בלי להרגיש מרומה על ידי הניסיון.

Best טיפ תחבורה באלי: ההמוניות הכנה ביותר בבאלי היא המוניות הכחולות מסומנות “באל מוניות” (המכונות מוניות בלו בירד); שכולם בעלמא.

הם כל כך כנים, מפעילי מוניות אחרים שונאים שלהם לשתף פעולה עם כמה מלונות להוציא מוניות Bluebird מהאזור שלהם. לתפוס מונית Bluebird בבאלי אם אתה יכול.

גלישה בבאלי הוא אחד הבילויים הפופולריים ביותר של האי, עזרו לאורך חופים מדהימים במיוחד בדרום ובצפון. למרות תנועת התיירות בחופים אלה, באלי הוא עדיין לא בטוח לחלוטין עבור beachgoers; כוויות שמש, תת-זרמים בוגדני, סיכון זעיר-קטנטן של הצונאמי להעיב על חווית החוף בבאלי.

טיפ בטיחות באלי הים הטוב ביותר: חפש את הדגלים האדומים. קטע החוף של באלי המשתרעת קוטה כדי Canggu הוא ידוע כבעל גאות בו מערבולות RIP. כאשר הרשויות המקומיות להעלות דגלים אדומים האלה על החוף, אל תנסה לשחות שם, אלא אם כן אתה רוצה לסיים חופשה בבאלי שלך על ידי ההיסחפות אל הים.

תיירים בבאלי להריץ מספר סיכונים בריאותיים. נוסע עלולה לתפוס “בטן באל,” או השלשול של הנוסע, מארוחות מפוקפקות. או שאולי בכלל להסתכל מקוק בדרך הלא נכונה לסבול מהתקף קוף. או שאולי בכלל לשכוח את קרם ההגנה סובל כוויות שמש.

אמצעי הזהירות הנכון יכול לעזור לך להימנע מבעיות אלה לחלוטין. עקוב עשה ואל תעשה במאמר זה כדי להישאר בריא במהלך החופשה בבאלי שלך. או לקרוא את זה ברשימה באלי בתי חולים ומרפאים במקרה שאתה צריך לעשות ביקור מתוכנן.

Best טיפ בריאות באלי:  לשתות הרבה מים כדי להימנע מקבלת מכת חום … פשוט לא מקבלים מים שלך מהברז. מי ברז באלי הוא האשים קרובות עבור רבים מקרה קשה של “באלי בטן,” כדי למנוע את זה לגמרי. היצמד משקאות משומרים או מים מינרליים.

חוקי הסמים של באלי הם מאוד מחמירים צריך לא לזלזל בהם. חוק מס ’35/2009 אינדונזית קובע עונשים כבדים למשתמשים בסמים שנתפסו עם קבוצה 1 תרופות כמו מריחואנה, הרואין וקוקאין: אתה יכול לקבל מאסר עולם על החזקת או עונש מוות אם אתה כבר הורשע בסחר בסמים. (Schapelle קורבי, כאן בתמונה, היה בר מזל כדי לקבל 20 שנות מאסר.)

טיפ סמי Best באלי: חלקים של קוטה עדיין רווי סוחרי סמים, או סמי קצינים מתיימרים להיות סוחרים. תיירי הליכה דרך לעתים קרובות לקבל בקשות נלחשת עבור תרופות. אם אתה מקבל אחד מגרשי מכירות לחש אלה, להתרחק . אתה עלול בסופו של דבר קורבן אומלל של עוקץ סמים!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *