Skip to main content

דס ארטס Pont בפריז: המדריך השלם

דס ארטס Pont בפריז: המדריך השלם
אחד היפים של גשרים רבים של פריז, פון דז אר הוא תענוג פוטוגנית. זה הופיע באין ספור סרטים, כולל אחד אשר חולקת את שמה. חיבור החצר המרכזית של ארמון הלובר בצד אחד של נהר הסיין היוקרתי למכון הצרפתי מאידך, הגשר נראה לגלם את העיר לכל היותר האלגנטי שלה.

תיירים בקביעות נוהרים הגשר להולכי רגל בלבד, או פסרל , לצלם האור המשקף הנחה של בניינים על פני המים העדינים להלן. ענני פיזור באופק לחשוף את מגדל אייפל מרחוק-קרוב גם לעשות עבור יריות אייקונים. זה לא יכול להיות הכי off-the-המסלול-מכה המקום בעיר הבירה, אבל כולם כנראה צריך לבקר בו לפחות פעם אחת.

היסטוריה

אמנויות Pont des הן חדשות יחסית בנוף הפריזאי. קיסר נפוליאון שהזמנתי גשר להולכי רגל מתכתי סביב 1802. מורכב מתשעה מבנים מקושתים, זה יהיה ראשון של פריז מסוגו מתכת – תצוגה מקדימה, אולי, של העיר המודרנית לבוא. במקור הוא אמור להיראות זהה גן מושעה, מרופד ירק, פרחים ומצוידים ספסלים עבור עוברים ושבים ליהנות. בתחילה, הולכי רגל נאלצו לשלם סכום קטן לחצות או לשבת עליו. בימים אלה, כמובן, זה בחינם לבקר.

בעקבות מלחמת העולם I ו- II, הגשר סבלו נזק מבני מתאונות הפצצות אוויריות סירה. לאחר מהנדסים סברו שמדובר בטוחים בשנות ה -1970 המאוחרות, הוא נסגר לציבור במשך מספר שנים. העיר החליטה לשחזר את זה, לפתוח מחדש את Pont בשנת 1984. הגשר החדש הוא כמעט זהה של קיסר נפוליאון, אבל רק תכונות שבע קשתות במקום תשעה המקורי.

מאז, זה הפך לאחד המקומות הפופולריים ביותר של העיר לפיקניקים, נופים רומנטיים, ואפילו תערוכות אמנות: ציירים וצלמים רבים בחרו להקים על פונט לעבוד על נופים חדשים ולהציג את עבודתם.

הגשר הפך לאתר מורשת עולמית של אונסק”ו בשנת 1991, יחד עם שאר גדות הסיין מן איל סן לואי למגדל אייפל.

Lovelocks: מחלוקת & פירוק

זוגות רבים המבקרים בפריז עדיין מצפים צבת מנעול מתכת, או “Lovelock” על פון דז אר לחגוג יום נישואים או רגע רומנטי אחר. למרבה הצער, בעיר אסרה את הנוהג הזה ב 2015 והוסר לחלוטין כמיליון מנעולים מגשרים. הם מסכנים את השלמות המבנית של הגשר וגרם נזק חלק ממנה.

ראש העיר העיר, אן הידאלגו, הוסיף שלושה לוחות זכוכית לגשר כדי לעודד מבקרי הצבת מנעולים נוספים עבורה. תיירים עכשיו מתבקשים לקחת פשוט “תמונות הסלפי רומנטי” על וסביב Pont, הזכיר כי lovelocks הם סכנה היופי והשלמות של הגשר ההיסטורי.

מה לעשות על פון דז אר

יש המון מה לעשות ולראות ונמצא בקרבת מקום. הנה רק כמה רעיונות לניצול המרבי של ביקורך גשר האייקונים.

תהין סגלגל פיקניק על הגשר: במהלך הקיץ, זהו מופע יומי כדי לראות את הגשר כולו השתלט לעת הערב עם קבוצות של חברים נהנים פיקניקים או כוסות יין. אין זה פלא: התצוגות מנצנץ אור על פני המים הן מעולות.

אל תתביישו: להצטייד נסיעה פריסאית טעימה, טיפוסית כגון לחם צרפתי טרי וגבינה, פרות ויין להעז, לתפוס פינה של הגשר בצד מוקדם כדי לוודא שאתה מקבל נקודה.

להביא שמיכת סכין משונן קטן (שניהם זמינה בסופרמרקטים בעיר רבים כמו Monoprix ו קרפור) כדי להפוך את עצמך יותר נוח מסוגל ליהנות מהארוחה שלך. אתה יכול לבדוק את המדריך שלנו על איפה למצוא דברים טובים לפיקניק בפריז. קראו את המאפיות הטובות ביותר בפריז רעיונות על איפה להצטייד לחמים טעימים, בגטים מאפים צרפתיים אותנטיים.

טיול רומנטי עם זריחה או שקיעה: כאשר אתה מבקר Pont, ותבין מייד למה זוגות לשעבר נבחרו אותו למקום lovelocks שלהם על זה. זהו מקום רומנטי באמת: יש לך את רמזיה מגדל אייפל ברקע, אור שפוגע במי הנהר הסן רק הדרכים “התקינות” – ותחושה של מרחב זה בכל זאת מרגישה אינטימי. אנו ממליצים לך לבחור מלהסתובב Pont בזריחה או בשקיעה לרגע הרומנטי האולטימטיבי יחד. אם אתם מחפשים פרטיות אמיתית, לבחור בשעות הבוקר המוקדמות.

לאחר מכן תוכל לעבור למצוא כמה מאפים הסמוכים ולהמשיך לטיול הרומנטי שלך ברחבי פריז כעיר מתעוררת.

תעריך את הנופים של הלובר & למכון הצרפתי: תביא המצלמה האהובה עליך לקחת זריקות של הנוף הגלוי מושלמת אתה המוענקת המגשר. מנקודה זו, אתה יכול לקחת זריקות יפות של אתרים כגון ארמון הלובר (החצר המרכזית מהצד הסן-הנהר), כמו גם את המכון של צרפת , שבו חברות מדעית, כגון האקדמיה הצרפתית יש המטה שלהם.

מיקום ואיך להגיע יש

אמנויות Pont des המחבר את הגדה הימנית ועל הגדה השמאלית של נהר הסן, והבניינים הלובר Palais du כדי למכון הצרפתי. זה גם מגשר על 1 ו -6 רובעים (מחוזות) של פריז.

הדרך הקלה ביותר היא להגיע לשם היא לקחת את המטרו לתחנת Pont Neuf (קו 7) בעקבות השילוט אל הגשר. לחילופין, אתם יכולים לרדת בתחנת המטרו Chatelet במרכז פריז (מוגש על ידי מספר רב של מטרו, אוטובוס ורכבת ה- RER רכבות נוסעים-קו) ו לטייל בנחת. לכו מערבה לאורך גדות נהר הסיין Quai de la Mégisserie, לעבור את הגשר Pont Neuf, ולהמשיך לאורך הלובר Quai du Quai ואת פרנסואה מיטראן להגיע לגשר.

מן הגדה השמאלית, אתה יכול לרדת בתחנה סולפרינו מטרו (קו 12) וללכת אל שפת הנהר, לכיוון מזרח לאורך וולטייר להגיע לגשר.

מה לעשות בקרבת מקום

במיוחד אם אתה מבקר בפריז בפעם הראשונה, זה יכול להיות מוקד טוב בכדי לגלות כמה אטרקציות תיירותיות אייקונים בבירה הצרפתית.

עברתי אל מוזיאון הלובר וגני טיולרי הסמוך למשך בוקר או אחר הצהריים של גלריות אמנות פנטסטיות, צצה להיסטוריה של ימי הביניים ואת המלוכה של פריז ושיטוט נתיבים ירוקים מדהימים, ערוגות פרחים ופסלים.

פופ אל ריב גושה ( הגדה שמאלית ) לקחת את אוספי אמנות אימפרסיוניסטית מפורסם בעולם על אורסיי d’המוזיאון , שבו יצירות מופת מן רנואר, מונה, מאנה, פיסארו, דגה, ועוד אין ספור מחכה.

לבסוף, לחתוך הרחק גדות הנהר עבור כישוף לשכונה St-Germain-des-Prés מרתק.

מפורסם עבור בתי קפה המדרכה שלה פעם מבקרי סופרים ופילוסופים ו Abbey ימי ביניים מהמאה ה -6, מבקרים עכשיו לחמוד אותו עבור גלריות האמנות הפנטסטיות שלה, בוטיקים אופנתיים ודברים טובים גורמה השוקולדים קרואסונים.