דרישות ויזה בתאילנד

Posted on

הדרכון שלך צריך להיות כל מה שאתה צריך בשביל ביותר לביקורים קצרים


מהחופים הטרופיים של פוקט אל מקדשים עתיקים ואת התחכום של בנגקוק, תאילנד שופעת קסם כמו כמה ביעדים אחרים באסיה. אם טיול לגן עדן אסיה הזה הוא העתיד שלך, ייתכן שאתה תוהה לגבי הדרישות החוקיות של הכניסה לארץ וכמה זמן אתה יכול להישאר.

אתה כנראה לא צריך ויזה כדי לבקר בתאילנד בחופשה אבל לדעת את הדרישות כדי לוודא שאתה יכול להיכנס לארץ בלי שום בעיות משך השהייה שלך מכוסה ללא צורך באשרה. זה תמיד רעיון טוב כדי לבדוק את הדרישות עם  שגרירות תאילנד המלכותיות  בוושינגטון לפני הנסיעה מאז הכללים יכולים להשתנות ללא הודעה מוקדמת, ועל התוכניות שלך עשויות להשתנות לאחר שתגיעו בתאילנד.

מסעות ויזה פטורה

אם אתם נוסעים לתאילנד הוא אזרח ארה”ב עם דרכון אמריקאי וכרטיס טיסת החזרה או אחד מתוך תאילנד למדינה אחרת, אתה לא צריך להגיש בקשה לויזה כל עוד אתה לא מתכוון להישאר במדינה במשך יותר מ 30 ימים ואתה לא נכנס לארץ כתייר במשך יותר מ 90 ימים במהלך ששת החודשים האחרונים.

תוכל להינתן היתר כניסה 30-יום כשתגיעו במעבר התעופה או גבול. ניתן להאריך את השהייה שלך על ידי ככל 30 ימים אם החלת על זה בבית לשכת ההגירה התאילנדית המשרד בבנגקוק. תצטרך לשלם סכום קטן עבור הזכות הזו (1900 בהט תאילנדי, או 59.64 $, נכון לפברואר 2018). השגרירות התאילנדיות ממליצות לאלו המחזיקים בדרכון אמריקאי דיפלומטי או פקיד לקבל ויזה לפני שתנסה להיכנס תאילנד מאז הם יכולים להיות הכחישו כניסה.

מלבד דרכון וכרטיס טיסה חזרה, תצטרך לקבל במזומן בנקודת הכניסה להראות שיש לך מספיק כסף כדי לנסוע ברחבי תאילנד. תצטרך 10,000 באט (~ 314 $) לאדם או 20,000 באט (~ 628 $) עבור משפחה. זה חשוב במיוחד לזכור כי אנשים רבים אינם נושאים הרבה מזומנים כאשר הם נוסעים שכן הם מתכננים להשתמש בכרטיסי אשראי עבור הוצאות.

אם אתה לא אזרח ארה”ב, לבדוק באתר האינטרנט של השגרירות המלכותיות התאילנדיות כדי לראות אם אתה צריך להגיש בקשה לויזה מראש. תאילנד מעניקה 15, 30 ו 90 ימים היתרי כניסה ואשרות הגעה לאזרחי מדינות רבות אחרות.

לנסוע עם ויזה

אם אתה מתכנן חופשה ארוכה בתאילנד אתה יכול להגיש בקשה לקבלת ויזת תייר 60 יום מראש בשגרירות המלכותי התאילנדי, מחלקת המדינה האמריקנית מייעץ. אם תחליט שאתה רוצה להישאר עוד, אתה יכול להחיל בלשכת ההגירה בבנגקוק למשך אורכה של 30 יום. כמו עם ארכה על נסיעות ויזה פטורה, זה יעלה כ 1900 בהט התאילנדי.

Overstaying הגבל את הזמן שלך

התאילנדים שמחים לארח אותך לבקר, אבל אתה צריך לחשוב פעמיים על overstaying בברכה שלך. מחלקת המדינה מזהירה מפני ההשלכות אם אתה נשאר זמן רב יותר מאשר הגבלת זמן שלך, כפי שהוגדר על ידי אישורי הכניסה שלך.

אם אתה לשהות יותר מדי הגבלת זמן ויזה או דרכון שלך, אתה תצטרך לעמוד בפני באט 500 (~ 15.70 $) קנס עבור כל יום אתה מעל הגבול, ואתה חייב לשלם עוד בטרם יהיה מותר לעזוב את הארץ. אתה גם נחשב מהגר לא חוקי ועלול להיעצר והושלך לכלא אם, מסיבה כלשהי, אתה נתפסת בארץ עם אשרה פגה או אשרת כניסה עם הדרכון שלך. מחלקת המדינה אומרת התאילנדים ערכו סריקות של תחומים למטיילים בתקציב נמוך תכופות בדרך כלל, ועצרו אותם, ושמר אותם בכלא עד שיוכלו לשלם את הקנסות שנצברו לקנות כרטיס מחוץ למדינה אם הם לא היו אחד.

אז אם אתה לא יכול לעזוב את הארץ לפני שאתה אמור, לתכנן מראש להאריך את השהייה שלך לפי הכללים. זה שווה את הטרחה ואת במזומן. שורה תחתונה: “רצוי מאוד להימנע overstays אשרת,” מחלקת המדינה אומרת.

בכניסה פוינט

הקפד למלא את כרטיסי ההגעה ועזיבה לפני שאתה נכנסת לקו ההגירה לעבור במכס. אתה יכול להישלח חזרה לסוף התור אם אתה מקבל השולחן בלי טופס למלא.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *