האביב באיטליה: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

האביב באיטליה: מזג, מה לארוז, ומה לראות
אביב (יחד עם סתיו) הוא אחת העונות הטובות ביותר לביקור באיטליה. ברוב הארץ, הטמפרטורות להתחמם, פרחים פורחים, ויש פחות תיירים מאשר בקיץ. מלבד בימים הסמוכים פסחא, אתה צריך למצוא פחות התאמות יקרות, יותר מרחב במוזיאונים ואטרקציות השוברים הקופות של איטליה, וכן כרטיסי טיסה זולות.

החסרונות של אורח איטליה באביב הם מעטים, אך כוללים את האפשרות של קר, מזג אוויר גשום או אפילו סופת שלגים בסוף האביב (במיוחד בצפון איטליה). בעוד נתקלנו ימים נעימים יותר מאשר אלה מגעילים בעת הנסיעה לאיטליה באביב, הקפד לבדוק את תחזית מזג האוויר לפני הנסיעה, ולארוז שכבות, כך תוכל להיות מוכנים בימים קרירים.

מזג אביב האקלים באיטליה

האביב נע בדרך כלל ברוב חלקי איטליה למרות גשם, ואפילו שלג בתחילת האביב אפשרי. ברוב חלקי איטליה לקבל גשמים פחות באביב מאשר בסתיו. לקראת סוף האביב, הטמפרטורה יכולה להתחמם די ותוכלו ליהנות מסעודה באוויר הפתוח ולשחות בבריכה בים או במלון. מצא מזג אוויר היסטורי ומידע אקלים בערים גדולות איטלקיות על איטליה מסעות מזג .

הקיץ חיסכון זמן באיטליה מתחילה בסוף השבוע האחרון של חודש מארס, כלומר שעה נוספת של אור יום בערב, מה שכמובן מזמין אל פרסקו אוכל משתהה כשיורד הערב. ערים ועיירות קטנות של איטליה לקחת על זוהר חלומי כמו השמש שוקעת ואורות-רחוב להדליק, כדי להיות בטוח כדי עדים לפחות זה כמה פעמים כאשר אתה נוסע כאן באביב.

אם אתם מתכננים חופשה באביב לחופים או איים של איטליה, יודע כי טמפרטורות הים לא מתחילים להתחמם לשחייה עד יוני בערך. אפילו ביום אביב חם, שמש, רק האמיצים לטבול בים התיכון הקריר!

מה לארוז

עבור מרכזי בדרום איטליה, אתה בטוח לתכנן על מעיל קל, רצוי עמיד למים. מעיל כבד, בתוספת כובע, צעיף, ו הלבשה עליונה אחרים הם רצוי ליעדים בצפון, אומרים, מאזור אמיליה-רומנה צפונה. נעלי הליכה חסונות, נוחות נדרשות לכל מקום שאתה הולך. במשך כל האזורים, לארוז בשכבות כדי להיות מוכנים לשינוי מזג האוויר.

פסטיבלי האביב באיטליה

הבהרה של האביב הם פסטיבלי האביב פרח, השבוע הקדוש, וקונצרטים חוצות החל מחודש מאי או יוני. חגים לאומיים הם יום שני של פסחא (Pasquetta), 25 באפריל (יום השחרור), 1 במאי (יום העבודה), ויוני 2 (פסטה דלה רפובליקה). בימים אלה, רוב החנויות ושירותים תיסגרנה אבל אטרקציות תיירותיות גדולות רבות פתוחות בדרך כלל. פסטיבלים, קונצרטים, ותהלוכות נפוצים, מדי.

ביקור הערים באיטליה באביב

האביב הוא זמן טוב לבקר ברוב הערים איטלקיות. ההמונים חומי תיירות של הקיץ לא הגיעו ועוד שעות אור לתת יותר זמן לטיולים וביקור באתרים חיצוניים שלפעמים קרוב בשעה בין הערבים. למרות שאתה עדיין תמצא מציאות במלון ולינה באביב, בשבוע קדוש ומאי 1 יכולים להיחשב העונה הגבוהה בערים רבות.

מעיין מחוץ לאזורי התיירות

אם אתה הרחק מאזורי תיירות גדולים, אתה תמצא מוזיאונים ואטרקציות יש שעות קצרות יותר מאשר בקיץ. כמה דברים עשויים להיות פתוחים רק בסופי השבוע. נופש על שפת הים ואזורי קמפינג פשוט פותחים ובריכות השחייה של המלון עדיין עשויה להיסגר בתחילת האביב. החופים יהיו פחות צפופים ולשחות בים עלול להיות אפשרי בסוף האביב, למרות שרוב beachgoers מעדיף לעבוד על השיזוף שלהם ולא הגב שלהם כאשר הים הוא עדיין כל כך קריר. האביב הוא זמן טוב עבור פרחי בר וטיולים וצפייה.

אתה תמצא ירידים קטנים רבים ופסטיבלים, במיוחד פסטיבלי אוכל או sagre, וכן מופעי חוצות להתחיל בסוף האביב.

אוכל איטלקי באביב

מזונות האביב למעלה כוללים ארטישוק (carciofi), אספרגוס (ואספרגוס), וכבש האביב (Agnello). חפש פוסטרים הכרזה Sagra עבור carciofi, ואספרגוס, או פשה (דגים) באביב.