האם פריז בטוח לתיירים? ייעוץ ומידע על מבקרים

Posted on

האם פריז בטוח לתיירים?  ייעוץ ומידע על מבקרים

בעקבות פיגועי טרור רצחניים בפריז, בבריסל, ניס, וברלין, מבקרים פוטנציאליים רבים לבירה הצרפתית תוהים אם זה באמת בטוח לבקר בפריז.

מבקרים בעיר צריכים להתעדכן בקביעות לגבי יידוע בטיחות הנוכחי ולדעת פרטים על תחבורה, שירותים, וכל סגרים בעיר.

אזהרות אבטחה רשמיות בתוקף

אחרי הפיגועים 2015 יסודית 2017 באירופה, מדינות רבות דובר אנגלית פרסם להתרעות לשאול אזרחיהן לממש זהירות ועירנות קיצוניים.

הם לא, עם זאת, ומייעצים נגד נסיעות לצרפת.

השגרירות האמריקניות  בפריז הוציאו  המלצות מסע 2 רמה  ב מאי 2018. המדינות המייעצות, בין שאר,

“תרגיל גדל זהירות בצרפת בשל  טרור . קבוצות טרור ממשיכות בקשירת פיגועים אפשריים בצרפת. טרוריסטים עשויים לתקוף עם אזהרה קטנה או לא, מיקוד במקומות תיירות, מרכזי תחבורה, שווקים / קניונים, מתקני שלטון מקומיים, מלונות, מועדונים, מסעדות, מקומות פולחן, פרקים, ספורט מרכזי ואירועי תרבות, מוסדות חינוך, תעופה, ושטחים ציבוריים אחרים.”

שגרירות קנדה הנפיקו  מייעצת  בעקבות ההתקפות בפריז, אשר עדיין רווח 2018, הקוראת לאזרחים שלהם כדי “לממש רמה גבוהה של זהירות בשל האיום הגבוה טרור הנוכחי.” שגרירות אוסטרליה פרסמו אזהרות דומות , כפי  יש שגרירות בריטניה .

הבנת אזהרות אבטחה

ארה”ב מנפיקה שני סוגים של עצות: “התראה מסעות” את “אזהרת המסע” ואת אם הניסוח עלול להיות קצת מבלבל, את “אזהרת המסע” היא למעשה רצינית יותר מבין השניים ונוטה להיות לשים במקום כאשר מדינה כל כך לא יציבה כי הנסיעה עלולה להיות מסוכנת באופן פעיל.

בכל זמן נתון, כמה עשרות ברציפות מדינות לא יציבות או מסוכן יכול להיות ברשימה. יש בכלל  “זהירות ברחבי העולם”  בתוקף החל מחודש יולי 2018.

כאשר זהירות Worldwide מוצבת במקום, העצה של מחלקת המדינה היא כי “אזרחי ארה”ב מומלץ מאוד לשמור על רמה גבוהה של ערנות ולתרגל את המודעות למצבים טובים.”

פחות-הרציני “התראה המסעות” בדרך כלל מונפק בתגובה בפרט אירוע או מצב כמו סערה, מחאות מתוכננות, פוטנציאל בחירות במחלוקת, אפילו אירועי ספורט עם היסטוריה של יצירת התפרצויות אלימות בקרב אוהדים.

בדרך כלל, ישנם חמש או שש מדינות שברשימת מסיבות שונות. אם קיימת בעיה צפויה בכל מדינה, זה היה ככל הנראה ליצור “התראה מסעות,” בדרך כלל לתקופה קצרה יחסית של זמן.

הבנת יידוע נעשית יותר מסובך בגלל כמה שירותי חדשות, בלוגרים, או ערוצי המדיה החברתית עשויה שומעים על “התראה מסעות” או “המלצות מסע” ו לנסח את זה בתור “אזהרת המסע” כשהם מזכירים את זה. אז אל תניח הטיול שלך נמצא בסיכון עד שתבדוק את הפרטים ישירות עם מחלקת המדינה.

האם זה בטוח לבקר בפריז השנה?

אף אחד היידוע אלה הוא ברמה הדוחקת אזרחים כדי למנוע נסיעות לצרפת. ישנם שיקולים למטיילים דרכים להגברת הבטיחות שלכם כאשר אתם נוסעים.

ארה”ב מחלקת המדינה דוחקת אזרחים להירשם  הרשמה לתכנית הנוסע חכם  (STEP) כדי שעוזר השגרירות להתריע בעת צרה. שלב הוא שירות חינמי המאפשר אזרחי ארה”ב ואזרחיים לטייל בחו”ל להירשם לטיול שלהם עם שגרירות ארה”ב הקרובות או הקונסוליה.

התוכנית גם מסייעת בני המשפחה לפנות אליך במהלך מסעותיו שלך צריך להיות שם חירום.

אמנת פריז מבקרים הלשכה מספקת שימושי  מידע בטיחות  עבור מבקרים. אם אתם בפריז, אחרי כל התרעות בטחוניות ייתכן שיונפקו על ידי הרשויות למכתב, ולהישאר מודע ודרוך. אתר התיירות הצרפתי מציע עדכונים והסברים של אמצעי אבטחה.

צרפת חזקה אבטחה משמעותית מאז הפיגועים, גיוס יותר מ 115,000 שוטרים ואנשי צבא כדי להגן על פריז ושאר השטח הצרפתי. עם זאת, זה תלוי המבקר לפגר בחדשות ולקרוא את המידע הנמסר על ידי מחלקת המדינה האמריקנית, כמו גם באתרי התיירות הצרפתי בפריז. וגם, אם בידיעה שאתה חייב לשמור מודע במהלך מסעותיו שלך גורמת לך אי נוחות ועצבנית על נסיעה, אולי זה לא הזמן הטוב ביותר לבקר בערים באירופה כמו פריז.