הבהרת כביש אוטובוס מספר 9 של לונדון

Posted on

הבהרת כביש אוטובוס מספר 9 של לונדון
המסלול מספר 9 של לונדון שיוצא Hammersmith במערב לונדון אולדיץ’ במרכז לונדון. המסלול מוגשת על ידי אוטובוס Routemaster חדש, גירסה מעודכנת של אוטובוס קומתיים אדום קלאסי.

המסלול לוקח אתכם אחרון ציוני דרך לונדון כמו כיכר טרפלגר, רויאל אלברט הול ארמון קנזינגטון.

בדקו את הרשימה המלאה של קווי לונדון אוטובוס לטיולים.

כרטיס אויסטר, או Travelcard יום אחד עושה את כל האוטובוסים (וצינורות ורכבות בלונדון) הופ על / היפ מחוץ לשירות.

מס ‘9 לונדון אוטובוס

זמן דרוש: כשעה

התחלה: האמרסמית תחנת אוטובוס

סיום: אולדיץ’

OK, לקפוץ על האוטובוס ולנסות לתפוס מקום למעלה בחזית עבור התצוגות הטובות ביותר. תוך כמה דקות אתה תהיה על רחוב קנסינגטון ויש המון הזדמנויות לקניות.

ממש ליד הכביש הראשי היא 18 סטאפורד טרסה למרות שאתה לא תוכל לראות אותו מהאוטובוס. יש גם את גני קנסינגטון הגג הנפלאים גבוה מהימין אבל אני לא חושב שאתה יכול לראות אותו מהאוטובוס או. ראוי להתקשר מראש כי כדי לראות אם הגנים פתוחים כמו שהם חופשיים לבקר.

בתוך 5 דקות אתה צריך להגיע לתחנת אוטובוס ארמון קנסינגטון. (האם לציין, תחנת האוטובוס נמצאת ממש לפני שתוכל לראות את הארמון.) אם אתה נשאר באוטובוס תוכל להציץ ארמון קנזינגטון לשמאלכם וכן גני קנסינגטון.

כמה דקות נוספות ותראה רויאל אלברט הול על זכותך ואת אלברט ממוריאל משמאלכם.

ואז להסתכל ימינה שוב לזהות ציון דרך ישנה. זה על קנסינגטון כביש (כביש האוטובוס נמצא), סמוך לצומת עם דרך תערוכות, מחוץ האגודה הגיאוגרפית המלכותית.

אחרי צומת זה הפרק על שינויי השמאל מן גני קנזינגטון להייד הפרק, למרות שזה לא ממש נראה שונה.

כפי שאתם ממשיכים יחד קנסינגטון כביש בקרוב תוכל להעביר את קנסינגטון Barracks משמאלכם, ביתו של פרשי המשק.

זמן קצר לאחר מכן, האוטובוס מגיע נייטסברידג עם הארווי ניקולס קדימה וימינה אבל אל תחמיצו מבט מהיר לאחור בצד ימין למטה ברומפטון כביש לראות הרודס.

בהייד פארק קורנר יש קשת ולינגטון באמצע הכיכר, ולאחר האוטובוס, בצד שמאל הוא בית Aspley אשר נקראה פעם מספר אחת בלונדון.

על האי פינת הייד פארק ייתכן גם לזהות את אנדרטת מלחמת ניו זילנד. זה 16 “תקני” בצורת צלב ברונזה על מדרון מכוסה עשב. זה מנציח את האג”ח המתמשכת בין ניו זילנד ובריטניה.

האוטובוס עכשיו הולך יחד פיקדילי ואת הארד רוק קפה המקורי הוא בצד שמאל. בחנות תוכל לבקר הקמרון מלא במזכרות רוק.

האזור משמאלכם הוא מייפייר מימינך הוא פארק ירוק, אשר יש ארמון בקינגהאם בצד השני אבל אתה לא תוכל לראות פני. כשהאוטובוס ממשיך לאורך פיקדילי חפש את הקיר המתגורר במלון Athenaeum משמאלכם.

בתחנת האוטובוס והרכבת התחתית גרין פארק להפסיק אתה יכול לראות את מלון ריץ מימין.

להסתכל קדימה אל סוף הרחוב ואתה אמור להיות מסוגל לזהות את פסל הארוס בבית פיקדילי. מסתבר שזה בעצם Anteros האל היווני, אחיו של ארוס, אבל אף אחד לא קורא לזה ככה.

רק אחרי בריץ, יש את Wolseley שהיה פעם מכונית התצוגה אבל עכשיו מסעדה נחמדה.

בא האוטובוס פונה ימינה במורד הרחוב סנט ג’יימס ויש לך ארמון סנט ג’יימס ישר בסוף. מהשמאל לחפש JJ פוקס, שבה יש מוזיאון סיגר במרתף שלה, ואת הנעל & Co Hatters , אשר נוסד בשנת 1676.

האוטובוס הולך שמאלה לאורך פאל-מאל הכיפה אתה יכול לראות קדימה אינה סנט פול, זה הגלריה הלאומית בכיכר טרפלגר.

קח מבט מהיר ימינה בכיכר ווטרלו לראות עמוד הדוכס מיורק לפני שהאוטובוס מגיע בקרוב כיכר טרפלגר הולך לאורך הקצה הדרומי של כיכר. יש להסתכל טוב שלך שמאלה כדי לראות טור של נלסון, המזרקות ואת הגלריה הלאומית לאורך הצד הצפוני.

הנסיעה באוטובוס ממשיכה לאורך תחנת צלב Strand ו Charing יהיה מימינך. שימו לב אלינור הצלב בחצר הקדמית התחנה.

אחרי תחנת אוטובוס גינת רחוב סאות’המפטון / קובנט (קובנט גארדן הוא משמאלכם) להתכונן לזהות מלון סבוי מימינך. תסתכל קדימה עבור סימני תיאטרון סבוי אשר ניתן לראות מן סטרנד אבל המלון שוכן בחזרה.

לפני שהאוטובוס מגיע אולדיץ’ יש מבט מהיר על פני גשר ווטרלו ולאחר מכן אולדיץ’ / דרורי ליין היא התחנה האחרונה.

מכאן אתה יכול לגשת אל Somerset House ותראה מזרקות בחצר אם זה בקיץ או ההחלקה על הקרח אם זה בחורף. יש גם גלרית Courtauld ותערוכות רגילות אחרות.

בצד השני של אולדיץ’ סמוך לצומת סארי רחוב סטרנד אתה יכול לראות את תחנת הרכבת התחתית הנטוש המפורסם ביותר, תחנת אולדיץ’, תסתכל המרחצאות הרומיים של לונדון. אתה יכול ללכת לעיר מכאן לאורך רחוב פליט אבל רוב האנשים כנראה רוצה את הראש לתוך קובנט גארדן כך מתחנת האוטובוס, ללכת עד דרורי ליין פונים שמאלה Russell Street להגיע לכיכר.