הזמן הטוב ביותר לבקר בלונדון

Posted on

 הזמן הטוב ביותר לבקר בלונדון
עם טמפרטורות שנה מתונות ולוח שנה חברתית שמעולם נסגר, אין דבר כזה כמו זמן טוב לבקר בלונדון. עם זאת, מספר המבקרים משני בחו”ל וברחבי מתנפח בבריטניה בחודשי הקיץ כאשר מתוך בית הספר ואת תקופת החגים בחורף. אז, כדי למנוע גודש, התקופות הטובות ביותר לבקר בלונדון הן בעונות הכתף של מנוח חורף / תחילת האביב (ינואר עד אפריל; למעט חג הפסחא) ואת הסתיו (ספטמבר עד נובמבר).

מזג בלונדון

בלונדון יש מוניטין של עיר גשומה וקרה, אבל זה לא לגמרי מדויק. ערים רבות בארה”ב (כולל ניו יורק) הן למעשה גשומות יותר בלונדון. למרות בלונדון עושה נוטה להיות מעונן, לונדון היא למעשה העיר היבשה ביותר במדינה חווה ארבע עונות – לפעמים כל יום אחד.

וינטרס לעתים רחוקות לטבול מתחת 40 F (4 C) ושלג הוא נדיר עם הפרץ המוזר לסערה נדירה צבירה. (במקרה נדיר של כל הצטברות, העיר ושדות התעופה שלה ייעצר.) ימים קצרים בחורף, כשהשמש שוקעת בסביבות 16:00

האביב מגיע מוקדם בלונדון עם עצי אוויר ופורח הוגנים לפעמים מתעוררים מוקדם ככל בסוף פברואר. בממוצע, באביב ובסתיו נוטים להיות החודשים הגשומים של לונדון, אבל זה לא הבדל גדול בין העונות האחרות.

קיץ בלונדון הוא יחסית נוח לעומת בירות אירופיות אחרות עם הטמפרטורות בשעות היום בשנות ה -70 F (-20 C); עם זאת, יש לעתים קרובות שבוע או שבועיים של חום ולחות קיצוניים עם טמפרטורות מגיע 90 F (32 C). לונדון אינו מצויד עבור מזג האוויר הלוהט, כמו במקומות רבים – כולל כמה שורות התחתית של לונדון – אין מיזוג אוויר. אבל מזג האוויר החם מביא את הלונדונים בהמוניהם, והקיץ מביא שעות האור ארוכות (השמש לא תשקע לפני כ -11 בצהריים).

עונת שיא בלונדון

הקיץ הוא עונת השיא של לונדון, ואתה יכול לצפות תורים ארוכים ליד אטרקציות תיירותיות תעריפי חדרים גבוהים במלונות. עבור אטרקציות מרכזיות כמו העין של לונדון מגדל לונדון, אתה יכול להזמין מראש כרטיסים באינטרנט כמה חודשים מראש.

כמו רוב המוזיאונים הם בחינם (למעט תערוכות מיוחדות), אין צורך להזמין מראש; עם זאת, כדי להימנע ההמונים ללכת מוקדם יותר באותו יום ולדלג ביקורים השבוע מוזיאונים בלונדון הם בילוי פופולרי ידידותי למשפחה עבור הבריטים המתגוררים מחוץ לעיר.

בשל המספר של מלונות, אכסניות, והשכרת החג זמין בלונדון, אין מחסור של בחירה כשמדובר אירוח, אבל הספר מראש כדי למנוע אכזבה.

כמו בכל עיר אירופאית גדולה, לונדון היא גם עסוקה במהלך חג המולד. תחבורה ציבורית אינה זמינה בחג המולד ומוגבל ביום שאחרי החג (26 דצמבר). רוב האטרקציות והעסקים המפורסמים של לונדון סגורים בחג המולד וביום שאחריו.

בחופשות בית הספר הבריטיות, העיר היא גם צפופה. חגי הספר להתרחש במהלך הקיץ (בדרך כלל מיולי עד ספטמבר); סביב חופשת חג המולד וחג הפסחא; ובבית “המונח וחצי:” המונח חצי הסתיו בדרך כלל בסוף אוקטובר ומונח חצי האביב הוא בדרך כלל באמצע פברואר.

ינואר

למרות תצטרך מעיל חורף, ינואר-הקר ביותר של העיר חודש-זה זמן נהדר לבקר בלונדון כמו המוני החג דליל.
אירועים לבדוק:

 • ב -1 בינואר, ברחובות שסביב פיקדילי לארח מצעד ראש השנה בלונדון . אתה יכול לקנות כרטיסים ליציע לפסטיבל ו המצעד מראש.
 • במהלך השבועיים הראשונים של חודש ינואר, קניות “ככל יכולתכם על מכירות ינואר. צא לרחוב הגבוה (רחובות קניות ראשיים) כמו רחוב אוקספורד הרחוב ריג’נט ובתי כלבו המורשת כמו הרודס , סלפרידג’ס , וכן פורטנם.” & מייסון .
 • 25 בינואר הוא ברנס לילה, מחווה המשורר הסקוטי רוברט ברנס, אשר נחגג ברחבי בריטניה עם אוכל-נושאים סקוטיים משקה מוגשים בפאבים ומסעדות כמה. (בדרך כלל יש האגיס מעורב.)

פברואר

בגלל מונח האביב חצי נופל אמצע חודש, יש יותר ילדים ומשפחות בלונדון בפברואר לעומת ינואר, אך עדיין זהו חודש טוב לבקר-במיוחד אם אתם לא נוסעים עם ילדים.

אירועים לבדוק:

 • חוגגים ראש השנה הסיני בצ’יינה טאון בלונדון עם מצעד קטן וחגיגות שונות.
 • חג האהבה הוא כבד במסעדות רבות בלונדון עם תפריטים מיוחדים או עיצוב חגיגי. (שולחנות לשתיים במסעדות עליונות בלונדון יש להזמין מראש.)

מרץ

האביב הוא אחד הזמנים הטובים ביותר לבקר, כמו לונדון היא עיר ירוקה כזאת, והוא מלא פרקים, עצים, ופרחים.

אירועים לבדוק:

 • יום פטריק הקדוש הוא כבד בכיכר טרפלגר עם פסטיבל יום פטריק הקדוש בלונדון , אשר בדרך כלל מתרחש בסוף השבוע הקרוב יום סנט פטריק (17 במרץ). עם אוכלוסייה אירית ניכרת, מצפה קהל בפאבים האיריים הרבים של לונדון.
 • בבריטניה, יום האם נופל בחודש מרץ (המועד משתנה מבוססת על לוח השנה הנוצרי), כך מצפים לדברים כמו תה מנחה אמא ​​נושאים ותפריטים מיוחדים במסעדות מסוימות.

אפריל

אל תשכחו את המטרייה שלך, כמו האביב יכול להיות גשום קצת. ובחגי הפסחא (שישי טוב היום השני של פסחא) לפעמים נופלים כבר במרץ או מאוחר ככל מאי. צפה בסוף השבוע הארוך להביא קהל, סגירה, וחגיגות. בתי ספר סגורים בדרך כלל במשך שבועיים סביב הפסחא.

אירועים לבדוק:

מאי

מאי הוא תחילת עונת תיירות השיא, אבל זה זמן נפלא לבקר בגלל מזג האוויר. ישנם שני חגי בנק מאי (ובחגים כאשר הבנקים ועסקים רבים סגורים). הם בדרך כלל מתרחשים על שני הראשונים והאחרונים של החודש.

אירועים לבדוק:

 • בריטי quintessentially צג צ’לסי פרח הוא חגיגה של חמישה ימים של כל הדברים פרחוניים מתקיים בשכונה היוקרתית של צ’לסי.

יוני

לוח השנה החברתי הוא בעיצומה ביוני, והעיר היא ריבה ארזה עם תיירים בינלאומיים הבריטי כאחד, נהנים שעות נוספות של אור יום.

אירועים לבדוק:

 • כולן הצבע (מצעד יום הולדתה של המלכה) מרחיב מארמון בקינגהאם וכולל הופעה של הוד מלכותה המלכה. תצטרך להתלבש לאירוע ולקנות כרטיסים מראש.
 • הגאווה בלונדון מושך מבקרים כמיליון לעיר ואירועים רבים הלהט”ב, כולל מצעד, יתקיים סביב רחוב אוקספורד.
 • ווימבלדון , טורניר הטניס המפורסם בעולם, ולפעמים מתחיל בסוף יוני.

יולי

יולי הוא החודש החם ביותר של לונדון והאחד העמוס ביותר התוסס שלה.

אירועים לבדוק:

 • יש טונות של פסטיבלי מוזיקה קורה בלונדון בקיץ, אבל המפורסמת ביותר היא הפרומס , סדרה בת השבועיים של מופעי מוסיקה עכשווית וקלאסית בבית רויאל אלברט הול בדרום קנסינגטון.

אוגוסט

כמו יולי, אוגוסט חם וצפוף. יש פגרת חג על יום שני האחרון של החודש.

אירועים לבדוק:

 • נוטינג היל קרנבל הוא אחד צדדי הרחוב הגדולים באירופה. חגיגה של הקהילה ההודית אנד של לונדון, האירוע התקיים במהלך סוף השבוע וחג בנק הקיץ.
 • קרנבל דל פואבלו  מכבדת את התרבות אמריקה הלטינית, והוא נערך בפארק ברג’ס.

ספטמבר

כמו הספר מתחיל שוב שמזג האוויר קריר, ההמונים להתחיל לדלל בלונדון, מה שהופך אותו זמן מצוין לבקר.

אירועים לבדוק:

 • מתפוצצים מרוב מגוון יצירתי ומגוון של אירועים, פסטיבל התמזה מתקיים בשבועיים הראשונים של החודש.

אוקטובר

אוקטובר מביא קצת יותר גשם, אבל קצת פחות אנשים.

אירועים לבדוק:

נובמבר

גם נובמבר הוא זמן טוב לבקר, מזג האוויר הוא צינון קל וחומר ההמונים הם קטנים למדי.
אירועים לבדוק:

 • מדורות או גא פוקס היום נחגגו ב -5 בנובמבר ברחבי בריטניה מנציחה הכישלון הגא פוקס לפוצץ את בית פרלמנט. ישנם מופעי זיקוקי מדורות ברחבי העיר.
 • העצומה של הצג של לורד ראש העיר הוא מצעד משוכלל מופע, וזה נכבה הרבה של היום בלונדון. זה בחינם לצפות בתהלוכה, אך הכרטיסים נמכרים עבור ביציע.

דצמבר

בחודש דצמבר, בלונדון כמעט מתפוצצת שמחת החג. העיר נוצצת עם אורות חג המולד (בעיקר סביב כיכר אוקספורד) ושווקי חג רבים. בחג המולד וביום שאחריו (26 דצמבר) הם שני ובחגים ורוב העסק ייסגר. סביב תקופת החגים, יש תחבורה מוגבלת ואין תחבורה ציבורית בחג המולד.

אירועים לבדוק:

 • ביום הסילבסטר, לונדון ולובשת גדולים זיקוקין להראות על נהר התמזה. כרטיסים תמיד למכור מבעוד מועד