Skip to main content

הזמן הטוב ביותר לבקר בפריז

 הזמן הטוב ביותר לבקר בפריז
כאשר מתכננים טיול לפריז, אחת השאלות הבוערות ביותר שלך הוא ככל הנראה “מתי הזמן הטוב ביותר ללכת?” בעוד כל ארבע העונות בפריז יכול להיות מענג, הזמן הטוב ביותר לבקר בפריז הוא במהלך הקיץ כאשר הטמפרטורות הן כמעט פרפה (מושלם) וארוך, ימי שמש ולהפוך אותו קל לראות את כל המראות.

אם אתה מסודר לבקר בפריז בפעם הראשונה, אתה עלול להשתכנע כי “לפריס באביב” הרבה-שבח היא בחירה-אבל ברורה תלוי בתקציב שלך, סובלנות קהל גדול, והמרכזי האישי שלך של עניין , בפעם אחרת של שנה עשויה, למעשה, מתאימה לך הרבה יותר טובה.

כל העונה בפריז יש בה קסם ואת החסרונות, היתרונות והחסרונות. המשך לקרוא כדי לקבל מידע נוסף על התחושה והאווירה הכללית של כל העונה, כמו גם מידע על מה לראות ולעשות בפריז סביב השנה.

אירועים ופסטיבלים פופולריים

עונת חגי החורף בפריז מציעה שפע של אור וחגיגה כעיר מאירה לחג המולד, חגי החורף אחרים. גאלרי לאפייט ואתרים אחרים מעוטרים תפאורת חג חגיגית. בסתיו, בינתיים, אירועים כמו בציר מונמארטר (Vendanges) ו Nuit Blanche, אירוע אמנות ותרבות כל לילה רואה המונים נוהרים לרחובות עבור מייצגים ומופעים חינם, להביא את העיר לחיים בדרכים בלתי נשכחות. האביב מסמן את תחילת עונת פסטיבל הג’אז של העיר.

אוהדי הג’אז אסור לפספס את פסטיבל Banlieue Bleues, שמתחיל בדרך כלל בחודשים מרץ מרחיב דרך הקיץ. פסטיבל ג’אז St-Germain-des-Prés בדרך כלל מתחיל בחודש מאי. במהלך הקיץ, העיר שקטה כמו הפריזאים לצאת לחופשה, אבל יש עדיין דברים מספיק לעשות, כמו בסרטים חופשיים באוויר פתוח בפרק פסטיבלי מוסיקה בשפע.

מזג האוויר בפריז

פאריס בדרך כלל יש חורפים קרים ולחים קמעה, עם טמפרטורות גבוהות מרחפים סביב 40 ​​מעלות צלזיוס ומורדות של כ 35 מעלות. השלג הוא לא תכוף אבל יכול לקרות. מרץ ואפריל הם גם קרירים, אך טמפרטורות יכולות לפרוץ ה -50. זה לא עד מאי שפשרה מתרחשת, עם טמפרטורות לאט אבל בטוח לטפס לתוך ה -60. (כמובן, הגשם במאי הוא טיפוסי, כך לפקוח מטרייה בהישג היד!) סאמרס יכול להיות חם ולח, אבל הם בדרך כלל חמים ונעימים, עם לעתים רחוקות בטמפרטורות עולות 80 מעלות.

לפעמים “קיץ אינדיאני”, ממשיך אל תוך ספטמבר. נובמבר יכול להיות קר ורטוב, ואילו בדצמבר הוא פריך אבל כהה כמו הימים מתקצרים.

עונת שיא בפריז

אביב והקיץ הם ללא ספק העונות הפופולריות ביותר בפריז. במהלך האביב, הפריזאים בחוץ נהנים עירם במלוא עוצמתה, ואילו בקיץ, רבים יוצאים לחופשה-עוזב את העיר הומה תיירים. טיסות ולינה תהיינה יקרות ביותר במהלך שתי העונות הבאות.

אביב

שכן פרחים עונתיים מדהימים, פיקניקים, ו getaways הפסחא הרומנטי, פריז באביב פשוט לא ניתן לנצח. עם זאת, זכור כי מדובר בפעם פופולרית מאוד בבירה לתיירות, יש לבצע הזמנה מוקדמת היא חיונית אם אתה רוצה לתפוס עסקה טובה.

אירועים לבדוק

  • אם אתה אוהד ספורט, אליפות צרפת הפתוחה מתחילה את השבוע השלישי של חודש מאי.
  • בתחילת אפריל, מרתון פריז צפיות ברחובות, כמו אלפי לרוץ 26.2 ק”מ בעיר האורות.

קיץ

אם לא אכפת לך לחלוק את העיר עם מאות ואלפי תיירים אחרים אוהבים את הרעיון של יום ארוך, עצלן ולילות בכל פעם כאשר העיר היותר רגועים, הקיץ שלה היא הזדמנות נפלאה לחקור את הבירה הצרפתית. צרפתים רבים לצאת לחופשה, אז בעוד הקיץ הוא זמן רגוע לבקר, כמה תיירים עלולים למצוא שזה יהיה קצת ישנוני מדי בוטיקים כמה, מסעדות, וברים להמשיך השנתי שלהם “vacance” וקרוב במשך כמה שבועות בבית זמן.

אירועים לבדוק

  • ב -21 ביוני בכל שנה, את פט דה לה מוזיק הופך כל פינה בעיר לחלל קונצרט באוויר הפתוח.
  • יום הבסטיליה, 14 ביולי, הוא אחד החגים הפופולריים ביותר במדינה, והוא חגג עם תהלוכות, זיקוקין, ועוד.

נפילה

נשמות פואטי רומנטיות תאהבנה את מצב הרוח המהורהרת במהלך והפעם-ואם אתה חובב אמנות או ספר, עונת תערוכות היא בעיצומו בסתיו. סתיו יכול להיות קריר למדי והימים קצרים, אך העלים פנה ו פריך באוויר עושה בטיולים ההם לאורך הסיין כי הרבה יותר היפה.

אירועים לבדוק

  • אל יחמיץ את מונמארטר Vendanges דה, אירוע מוזר שנערך בכרם האחרון שנותר של פריז.
  • ב -6 באוקטובר, מארחי העיר Nuit Blanche (הלילה לבן), כאשר הגלריות וחללי אמנות אחרות להישאר פתוחים עד מאוחר למבקרים.

החורף

שוקי חג המולד, זירות החלקה על קרח, חגיגות השנה החדשה הוא המסורות המערביות וסיניות: למרות המוניטין הקודר שלו, החורף הוא זמן תוסס וצבעוני בעיר הבירה, וכן הזדמנות נפלאה להזמין טיול משפחתי. רב מבתי הכלבו הזוהר ביותר של העיר יש תצוגות אור חלון מרשימות, נותן את העיר כולה תחושה חגיגית.

אירועים לבדוק

  • השאנז אליזה הופכת בתצוגת אור המולד המדהימה שלה מדי שנה לקראת סוף חודש נובמבר.
  • חובבי יין לא רוצים לפספס את הסלון des Vins des Vignerons העצמאי (יריד יצרני יין Independent), מוחזק בסוף השבוע האחרון של חודש נובמבר בכל חורף.