Skip to main content

הזמן הטוב ביותר לבקר סינגפור

 הזמן הטוב ביותר לבקר סינגפור
החלטת הזמן הטוב ביותר לבקר סינגפור תלויה אם אתה רוצה למנוע תקופות עסוקות במהלך פסטיבלים או לאמץ את ההמונים להצטרף לחגיגה. אם אתה רוצה למקסם את מזג האוויר יבש, הזמן הטוב ביותר לבקר סינגפור היא בחודשי הקיץ יוני, יולי ואוגוסט.

סינגפור היא כור היתוך רציני עבור דתות שונות וקבוצות אתניות, במיוחד סיני, מלאית, והודי. בנוסף, אומת האי הזעירה, שהנה עיר-מדינה, יש אחד באחוזים הגדולים של עובדים זרים בעולם. עם לאומים רבים כל כך במקום אחד, תמיד יש משהו לחגוג! אתה יכול למצוא את עצמך במפתיע בעיצומה של תהלוכת חג או רחוב ענקית שלא ידעת בא.

מזג האוויר בסינגפור

סינגפור ממוקמת מאוד קרוב לקו המשווה. זה פשוט 85 קילומטרים מדרום לעיר. אתה אף פעם לא יהיה קר בסינגפור אלא אם כן זה בגלל מיזוג האוויר הגביר תמיד למקסימום הפנימי של קניונים רבים. מוזיאונים ובתי קולנוע הסרט הם אפילו יותר גרוע-לקחת מעיל! הטמפרטורות יהיו עקביים לאורך כל השנה, עם עליות של 88 מעלות פרנהייט ומורדות באמצע שנות ה -70.

רבים נוסעים לראשונה לסינגפור מופתעים לראות כל כך הרבה שטח ירוק ושפע של מסלולי הליכה. הם ציפו עיר עתידנית שבה בטון חסר נשמה מדרכות נעות החליפו כל ירק. אבל האי נשאר ירוק מסיבה: סינגפור מקבלת הרבה סופות גשמים ורעמים. בניגוד לשאר מזרח אסיה שבו יש לא מעט גשם במהלך עונת יבשת שיא, מקלחות בלתי צפויות צצות לעתים קרובות בסינגפור. למרבה המזל, הם בדרך כלל לא מחזיקים מעמד זמן רב, ואת השמש חוזרת לגייס לחות.

הלחות הממוצעת סינגפור היא תמיד מעל 80 אחוז.

ירידת גשמים בעיקר עקבית לאורך כל השנה למעט גשם נוסף בחודש נובמבר, דצמבר, ינואר. סינגפור חוותה בחודשים הרטובים ביותר בעונת המונסון בין נובמבר לינואר.

מה לעשות כשיורד גשם בסינגפור

ממוצעי סינגפור 178 ימים גשומים בשנה-זה כמעט אחד מתוך שני ימים בשנה עם קצת גשם! יחד עם מטריקס מחובר של קניונים, בתי אוכל מקורים, ובשווקים מקומיים, יש הרבה ברמה עולמית מוזיאונים בסינגפור ליהנות במהלך מקלחות עוברות.

עשן ו אובך מ סומטרה

סינגפור מקבל אובך ועשן צפוי מדי שנה בין לוכסן-ו-לשרוף שריפות בשטחים חקלאיים כי להשתולל הסמוכה סומטרה, אינדונזיה, רק ממערב. הזיהום הנוצר על ידי שריפות אלה הוא רק דוגמא אחת יותר של איך דקל בר קיימא מטעה שמן הפך לאסון אקולוגי. למרות מחאה מהממשלה, השריפות מתחילות בדרך כלל בסביבות חודש מאי והוא יכול להמשיך לאורך כל חודשי הקיץ היבשים.

שינויים בכיוון הרוח לפעמים לשאת מערפל משם מהר ככל שזה בא, כך שאתה לא צריך להימנע מביקור אלא אם כבר סובלים מבעיות בדרכי הנשימה. בימים שבהם רמות חלקיקים לעלות גבוה מדי, באוויר עלולה לגרות את העיניים ולגרום לחנק. המקומיים מעדיפים ללבוש מסכות מגן כשהאובך מגיע; אתה יכול לקבל את שלך בכל בית מרקחת.

על כמה שנים, רמות חלקיקים בעליית אוויר מעל סף “בטוח”, מה שגרם לחלקם סגירת העסק. נוסע עם בעיות נשימה צריך לבדוק את האובך באתר סינגפור נוצר על ידי הסוכנות להגנת הסביבה הלאומית כדי לראות אם אובך הוא איום חמור. בימים מסוימים מאוד מעורפלים בעבר, תושבים כבר מומלצים לצמצם את הזמן בחוץ ולהישאר בבית.

חגים בסינגפור

תושבי בסינגפור ליהנות 11 ובחגים בשנה כדי להכיל ארבע הקבוצות הדתיות הגדולות (בודהיסטים, מוסלמים, הינדים, ונוצרים). חגים חילונים מסוימים כגון ראש השנה האזרחי (1 בינואר) לא קשורים לקבוצות ספציפיות גם הם נצפו.

חלק בפסטיבלים כגון ראש השנה הירחית span הרבה יותר מיום אחד, ומקומיים לבקש הזמן לחופשה לפני או אחרי כדי למקסם את הזמן. עסקים בבעלות קבוצות אתניות מסוימות עשויים עדיין ייסגרו קיום, ועל נסיעות עלולות להיפגע.

אם חג הציבור נופל על יום ראשון, עסקים ייסגרו היום שני במקום. משרד כוח האדם מקובע את התאריכים ובחגים בסינגפור מידי שנה. בדוק את היומן שלהם אם זמנכם סינגפור הוא קצר.

רבים החגים והמועדים בסינגפור מבוססים על לוחות שנה lunisolar, כך תאריכים לשנות משנה לשנה.

חגים שונים בין קבוצות אתניות. החגים הציבוריים הסדירים עבור סינגפור כוללים:

 • ראש השנה האזרחית (1 בינואר)
 • ראש השנה הסינית (ימים נחגגו גם בינואר או פברואר)
 • יום שישי הטוב (מרץ או אפריל; תאריכים להשתנות)
 • יום העבודה (1 במאי)
 • יום Vesak (תאריכים משתנים; בדרך כלל בחודש מאי)
 • הארי ראיה פואסה (תאריכים משתנים בהתאם הרמדאן)
 • היום הלאומי (9 באוגוסט)
 • ארי ראיה האג’י (תאריכים משתנים)
 • דיוואלי (דיפוואלי) (תאריכים משתנים; בדרך כלל באוקטובר או נובמבר)
 • בחג המולד (25 בדצמבר)
 • בימי בחירות תשאול היום כלליים בחירות לנשיאות הם ובחגים

עונת שיא ב סינגפור

כרגיל, הנסיעה בחגים ציבוריים גדולים עשויה להיות כיף אבל לצפות למחירים גבוהים יותר לאירוח. מלונות קרובים לנפח שיעורי הביקוש גדל, במיוחד במהלך שנת הירח חדשה.

פסטיבלים ואירועים בסינגפור

התרחיש הגרוע ביותר עבור ביקור סינגפור היא להופיע רק יום או יומיים לאחר פסטיבל גדול. בתזמון עני, תוכל להתמודד עם ההמונים ומחירים גבוהים בלי לקבל ליהנות הפסטיבל עצמו. הפסטיבלים הגדולים המשפיעים תחבורה ולינה בסינגפור הם המולד (כן, זה ב -25 בדצמבר), ראש השנה הירחית בינואר או פברואר, רמדאן, ו- National Day. אתה תמצא הרבה אירועים קטנים, תהלוכות, וחגיגות ליהנות פסטיבלים אחרים באסיה.

אביב

האביב בסינגפור בעיטות מחוץ העונה היבשה של המדינה, מה שהופך אותו בנעימים בעיקר לבקר. הטמפרטורות בדרך כלל סביב 76 מעלות צלזיוס.

אירועים לבדוק:

 • פסטיבל הסרטים הבינלאומי של סינגפור הוא האירוע התרבותי העצמאי הוותיק של המדינה. הוא נערך כל שנה באפריל.
 • בחודש מאי, סינגפור איירליינס ספונסרים הגביע הבין יבשתי סינגפור איירליינס. עם פרס של 3 מיליון $, זה אחד האירועים מרוצי סוסים העשירים של אסיה, מושך המוני כדי במועדון המירוצים.

קיץ

הקיץ הוא עונת dryest של סינגפור ואחד הפופולריים ביותר בקרב מבקרים, אבל כדאי לשקול איכות אוויר כאשר אתה מבקר. למרות שפע של מאמץ כדי לרסן את הלוכסן-ו-לשרוף שיטות חקלאיות שכנת סומטרה, הם ממשיכים, ואת העשן והאובך ליצור אוויר ירוד כי איכות נשנק מקומית ומטייל בכל קיץ.

אירועים לבדוק:

 • סינגפור פסטיבל האוכל הוא חגיגה בת חודש של מזון.
 • חוק המכר הגדול סינגפור הוא גן עדן עבור קונים. ממאי עד יולי חנויות כלבו, קניונים, בוטיקים פרטיים מציעים הנחות מדהימות לארח אירועי קניות בשעת לילה מאוחר.

נפילה

בתחילת הסתיו רואה הפסקה בתנועת התיירות כי המכות בקיץ. אם אתה בא מוקדם מספיק, אתה יכול גם לקנות בסוף מאוד של מכירת הגדולה בסינגפור.

אירועים לבדוק:

 • סינגפור Grand Prix הוא חלק פורמולה אליפות העולם. הוא נערך כל נפילה בבית Circuit רחוב מרינה ביי.

החורף

גם בפברואר, ולעתים קרובות החודש היבש ביותר בסינגפור, עדיין ממוצעים שמונה ימים של גשם. אתה תראה הרבה תושבים נושאי מטריות בכל עת; הם שימושיים עבור שניהם שמש לוהטת וגשם בלתי צפוי.

אירועים לבדוק:

 • Chingay Parade מצעד רחוב שנתי המתקיים בפברואר. הטכס הססגוני חוגג את ימי ההולדת של האלים הסיניים.
 • ZoukOut, אחד פסטיבלי מוסיקת מחול הגדולים באסיה, מתקיים מדי שנה בחודש דצמבר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *