החורף בפריז: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

 החורף בפריז: מזג, מה לארוז, ומה לראות

חודשי החורף בפריז יש מוניטין רע להיות קודר, אפל, תמיד גשום, ו-אנרגיה נמוכה לאירועים, אך עם חגיגות חג עליזות לוקחות את העיר בסערה עבור חלק טוב של העונה, פריז ממש מאירה יותר מאשר בכל זמן אחר של השנה. מה עוד, אם אתה נהנה פעילויות מקורות כגון ביקור במוזיאונים וקתדרלות או לבלות כמה שעות בקריאה בשלווה בבית קפה פריזאי מסורתי תוך הנקה ברולה קפה טוב או שוקולד chaud , או אולי החלקה על קרח באוויר הפתוח, שהות חורף פריז עשוי, למעשה, להיות אידיאלי בשבילך.

מזג בפריז חורף

יש בפריז ורוב צרפת מה נחשב אקלים ממוזג, המושפע על ידי זרמי אוויר חמים ומגניבים מגיעים מהאוקיינוס ​​האטלנטי. טמפרטורות נשארות קרות לאורך רוב החורף אך לעתים רחוקות לטבול מתחת לאפס; שיאים ממוצעים להישאר סביב 46 מעלות צלזיוס ומורדות ממוצעות להישאר סביב 36 ל -37 מעלות צלזיוס מדצמבר עד פברואר, עם שינויים קלים בימים מעוננים או שמש. הגשם גם נשאר עקבי לאורך כל השנה, אבל בחורף רואה גשמים תכופים יותר ובקיץ רואה יותר הצטברות הכולל מעט. מדצמבר עד פברואר, אתה יכול לצפות כ -10 עד 11 ימים של גשם בסך שניים עד שניים וחצי סנטימטרים של הצטברות לחודש.

טמפרטורות ממוצעות וגשומים ימים לפי חודש:

 • דצמבר: גבוה של 46 F, נמוך של 37 F, 11 ימים של גשמים
 • ינואר: גבוה של 45 F, נמוך של 36 F, 10 ימים של גשמים
 • בפברואר:  גבוה של 46 F, נמוך של 36 F, 9 ימים של גשמים

מה לארוז

מאז החורפים בפריז הם באופן מסורתי קרירים ורטובים אבל יכולים להיות מספר ימים של נעימה, אפילו חם, מזג אוויר, אתה רוצה להיות בטוח כדי לארוז הרבה שכבות של בגדים, כמו גם נעלים עמידים למים ו הלבשה עליונה. למרות החורף אינו רואה בדרך כלל מזג האוויר המקפיא, הטמפרטורות בשנות ה -40 העליון אומר כי עליך להביא מעיל חורף כבדים בנוסף לכמה מכנסיים וחולצות ארוכות.

מטרייה, מעיל גשם, ואת מגפי גשם מומלץ גם, במיוחד אם אתה לחקור את האטרקציות חוצות רבים ויעדים בעיר.

אירועי החורף בפריז

למרות מה שנדמה, יש הרבה מה לעשות במהלך טיול החורף שלכם בבירה האלגנטית, ורבי פעילויות אלה יהיו בתוך בית, אבל בתנאי שאתה לארוז נכון, לצרור, וזה לא רטוב מדי החוצה, חורפים לטייל בפרק פריזאי מקסים או טיול ערב ברחובות המוארים יכול להיות מהפנט ושלווה. בין אם אתם מטיילים לבד, כזוג, או עם כל המשפחה, מרשים עבור איזון טוב בין פעילויות פנים וחוץ יבטיח שהות החורף שלכם בבירה הצרפתית היא הרפתקנית ההתחממות באותה זכות.

 • חג אורות ועיטורי חורף: בכל שנה, העיר מוארת עם קישוטים ואורות חג עליזים בכמה מחוזות ברחבי הבירה, וחלונות הכלבו הם פינוק מיוחד לכל המשפחה.
 • חוגגים את חג המולד בפריז:  יש המון מה לראות ולעשות לשמור ברוח החגים חי ובועט לאורך כל השהייה.
 • שוקי חג המולד הצרפתים מסורתי: בכל שנה, לשכות עץ בסגנון האלזסי צצות במספר מקומות ברחבי העיר. ללגום יין חם ומתובל; לגלוש דוכני מכירת אוכל מסורתי, אמנות, וצעצועים; ולמצוא כמה מתנות חג אותנטי עבור חברים ובני משפחה.
 • אנדרטאות קתדרלות Tour: תהא עמדתם הרוחנית שלך, סוף השנה הוא זמן של שלום התבוננות-ומקומות מעוררי השראה אלה יכולים להציע הן.
 • לחגוג את השנה האזרחית החדשה בפריס: מ זיקוקים שמפניה ותהלוכות בשאנז אליזה, יש סיבה טובה מדוע כל כך הרבה אנשים בוחרים פריז להביא בשנה המותג החדש. גלו אם זה עלול להיות יעד סוף השנה המושלם עבורכם.
 • חג האהבה בפריז: בוא בפברואר בפריז קרה בדרך כלל ושקטה, אבל עדיין יכולה להציע רקע רומנטי בעדינות לזוגות בהזדמנות מיוחדת זו.
 • חגיגות השנה הסינית החדשה: בחודשים ינואר ופברואר בכל שנה, חגיגי, אירועים צבעוניים עבור השנה הסינית החדשה להימשך מספר מחוזות בסערה בבירה הצרפתית. למד כיצד מיטב ליהנות מסורת תרבותית מעניינת זו, מפני השתתפות בתהלוכות כדי לדגום כמה מאכלים סיניים מקומיים מצוינים.

טיפים תיירותיים לחורף

 • חגיגות ועיטורי החורף להביא קסם סוריאליסטי אל העיר, מה שהופכים עבור בערבים ציוריים במיוחד עם כל המשפחה. הם גם יכולים להוות רקע רומנטי לזוגות לוקחים הפסקה של סוף השנה ביחד, מדי.
 • החורף הוא עונת השפל בתיירות בפריז, כלומר יהיה לך יותר של העיר לעצמך ולא סביר צריך להתחרות עם המוני תיירים לכניסה לתערוכות, מונומנטים, או בעת ביצוע הזמנת מקומות במסעדה. אוויר פארס הרכבת נמצא גם נמוכים יותר מאשר בעונת שיא.
 • הקור, ולעתים קרובות בתנאים גשומים וימים קצרים אמנם יכולים להיות קצת מייאשים. אתה עלול למצוא את עצמך מבלה יותר זמן בבית ממה שאתה מעדיף בעת נסיעה.
 • אטרקציות ואתרים מסוימים סגורים במהלך עונת השפל. הקפד לבדוק תאריכי פתיחה וסגירה שנתית מראש כדי למנוע אכזבה. עם זאת, זה לעתים קרובות הוא מוגזם: במציאות, בקיץ נוטה להיות הזמן שבו אתה רואה את העסקים הכי קרובים, כמו הפריזאים ללכת בחופשה.