היכן למצוא מציאות מעצב Outlet חנויות ברומא

Posted on

 היכן למצוא מציאות מעצב Outlet חנויות ברומא
ישנם מקומות רבים מאוד לקנות ברומא, אבל רבים של חנויות מעצבים על קונדוטי Via אינם סבירים לציבור קניות בכלל. למרבה המזל, ישנם מספר מקומות בעיר הבירה של איטליה שבו אתה יכול למצוא הלבשה מעצב במחירי מציאה, כמו גם מרכזי לשקע כי ניתן להגיע באוטובוס הסעות מרומא.

קניות מעצב דיסקונט

במרכז ההסטורי של רומא, כמה חנויות למכור תוספות מן התצוגה של מעצבים או נפלה שני ממערך האופנה של העיר. המקום הטוב ביותר להתחיל בו את החלק של העיר ממערב פיאצה נאבונה קמפו די פיורי, במיוחד סביב ויה דל וקיו Governo קורסו ויטוריו אמנואלה השני.

על קטע קצר של וקיו Governo ויה דל, ליד איפה זה מצטלב עם Via di Parione, תמצאו מקבץ של חנויות בגדים וינטג והשתמשו ומבוססת. זה כולל Omero Dafano, Vestiti Usati Cinzia, ו Ciao וינטג. ביום קורסו ויטוריו אמנואלה השני, אנטונלה דואר פבריציו היא חנות בוטיק עם סחורה מוזלת מן ההתוויות איטלקיות גדולות.

בדרך מן ויה Arenula כדי קמפו de’Fiori, ויה דל Giubbonari עטור חנויות חד פעמי סבירים ברובם. כמו כן, תוכל למצוא רוכלי רחוב רוכלות תיקי מעצבים מזויפים (ולא חוקיים). מעבר לנהר, אתה יכול לחטט הרחובות הצרים של טרסטוורה למצוא אחד- of-a- סוג נראה מעצבים מקומיים.

אם אתה רוצה להביא הביתה קצת בושם שאתה לא להריח על מישהו אחר, Romastore Profumi (ב Via della Lungaretta 63) מוכרת זנים נדירים של ריח ממעצבים איטלקיים ובינלאומיים.

מקום פופולרי נוסף כדי למצוא מבחר רחב של מותגי מעצבים הוא Gente, חנות עם כמה מקומות ברחבי העיר כולל בויה דל בבוינו (מספרים 81 ו 185) ו-ויה Frattina, 69. שני הרחובות ליד המדרגות הספרדיות. Gente אפילו יש שקע משלו על ויה קולה די Rienzo, 246 (הממוקם על הגדה המערבית של נהר הטיבר).

אם אתה רוצה להביא הביתה כמה אופנות איטלקיות ללא ממצה את כרטיסי האשראי שלך, ויה קולה די Rienzo, המשתרע בין נהר הטיבר הוותיקאן, עטור אמצע טווח לחנויות גבוה יותר בסוף. מותגים מוכרים מסוימים כוללים נייקי, פנדורה, וזארה. יכול להיות שהם לא “תוצרת איטליה” אופנות אבל לפחות אתה יכול לומר לך קנה פריטים שלכם באיטליה.

טיפ מסעות : בוטיקי האופנה של רומא להחזיק מכירות ענקיות פעמים בשנה בחודשי ינואר ויולי. הקונים יכולים לצפות למצוא פריטים מוזלים עד 70 אחוז, מה שהופך אותם חודשיים פעמים מצוינת למצוא מציאות ברומא.

קניות Outlet מאחורי הסורגים של רומא

הפרברים של רומא יש כמה שקעים ששווה לבקר בהם. דרום של מחוז EUR הם שקעים בקסטל רומנו, חלק משרשרת McArthurGlen מרכזים לשקע. יש קסטל רומנו 110 בוטיקים לשקע, כולל וגבאנה דואר דולצ’ה, רוברטו קוואלי, לה פרלה, מארמנג’ילדו Zegna, Salvatore Ferragamo, קלווין קליין, ולנטינו, ועוד.

קסטל רומנו פתוח מדי יום, 10:00 עד 9:00 אוטובוסים בערב, הסעות לרוץ כמה פעמים ביום מתחנת טרמיני אל קסטל רומנו. גם קרוב קסטל רומנו הוא פארק שעשועים הסרט, Cinecitta העולם.

דרום של רומא, על הכביש המהיר לכיוון נאפולי, הוא אאוטלט אופנה Valmontone, חלק משרשרת של שקעים המחוזי אופנה. Valmontone מתגאה כ 200 חנויות מעצבים כולל בוטגה ונטה, אדידס, ביבלוס, Frette, Valleverde, ועשרות בוטיקים אחרים על ידי מעצבים איטלקיים ובינלאומיים. אם אתה ברומא בלי מכונית, Valmontone מציע אוטובוס הסעות לשקעים שלה יום חמישי עד יום ראשון, עם איסוף ליד תחנת טרמיני.