הימנעות שיא טיימס ברכבת התחתית בלונדון

Posted on

 הימנעות שיא טיימס ברכבת התחתית בלונדון
כמו עם תחבורה ציבורית ברוב הערים הגדולות, ישנן פעמים שיא של נסיעה ברכבת התחתית בלונדון, כי אתה באמת צריך לנסות להימנע במהלך הטיול שלכם. פעמים אלה כאשר הרשת מעבר מהסיב המכונית הצינור היא בקיבולת המקסימלית שלה, ומטיילים נאלצים להידחק לתוך המקום האחרון הזמין ברכבת צפופה. אז באמת, זה לא כדי להיות מומלץ.

עבור מרבית של הרשת צינור, בבוקר “שעת העומס” מתרחשת בעיקר בין השעות 07:30 ו 9:30 בבוקר, בשיא הערב מתקיים בין 04:40 ו 06:30 pm עם זאת, קווים שונים על הצינור לחוות רמות גבוהות יותר של תנועה במהלך חלקים שונים של היום:

  • הקווים עוברים דרך תיירות ובידור פופולריים באזורים כמו פיקדילי, הצפון, ומרכז קווים-להישאר עסוקים לאורך כל אחר הצהריים.
  • קו פיקדילי נשאר עסוק עד כ -8 PM לפי אנשים בראש לווסט עבור מסעדות, מועדונים, תיאטראות ויש לו עוד שעה במיני-בהלה כאשר תיאטראות קרובים לאחר בסביבות שעה 11
  • אם אתה לא אוהב רכבות צפופות, במיוחד להימנע בשעות העומס הנורמליות על קווים כי לנסוע דרך אזורי הקניות העיקריים של נייטסברידג ‘והרחוב אוקספורד-פיקדילי וקווים מרכזיים. במרבית הימים, החנויות לסגור בערך באותו הזמן כמו אנשים עוזבים את משרדיהם. מוסף ההתאהבות של קוני laded חבילה לניטל הרגיל של 9 עד 5’ers יכול להיות בלתי נסבלת.

קווי תחנות העמוסים של לונדון

Transport for London הוא בביישנות בעניין פירוק המספרים של קו משתמשים במעבר ידי קו, אבל הם מפרסמים מדריך תחנה-ידי התחנה למהר שעת נסיעת שיא פעמים עבור רשת הצינור, ואתה יכול גם לחפש באתר שלה עבור תחנות בודדות לראות אם הם עסוקים כאשר אתה מתכנן לעזוב את בית המלון שלך לאותו היום.

בנוסף, העיר מטרי , זרוע של המגזין הניו סטייטסמן  ניסה להרים עושה כמה חישובים המבוססים על הנתונים העדכניים ביותר (מתוך דו”ח 2012). במחקר שלהם, הם מצאו כי קו ויקטוריה הוא העמוס ביותר בלונדון, אבל זה שמורה בעיקר עבור אנשים לנסוע למרכז העיר לונדון לעבודה. למעשה, למעט שלוש עצירות באמצע קו-ויקטוריה, גרין פארק, ו אוקספורד-אין כמעט שום מקום לעניין את המבקרים שלא הוצגו גם על ידי קווים אחרים.

בסופו של דבר, זה מסתכם תפיסות והעדפות אישיות. שאל כל לונדוני והם בטוחים לספר לך כי הקו שלהם הוא הכי צפוף בשעות עומס.

ביצוע מסעות שעת שיא קל

אם אתה צריך לנסוע ברכבת התחתית בלונדון בשעות עומס-ובמוקדם או במאוחר, רוב המבקרים בלונדון אל-יש כמה דברים שאפשר לעשות כדי להקל על חייך.

קנה צדפה כרטיס
ראשית, לקנות כרטיס אויסטר, אשר משמש לכל צורות התחבורה הציבורית באזור לונדון כולל התחתית, overground, וכמה שירותי רכבות, אוטובוסים (אשר כבר לא לקחת מזומן), וסירות נוסעים התמזה. ניתן לרכוש כרטיס אויסטר ממכונה כרטיס בלונדון גובה אותו עם מזומן או כרטיס האשראי שלך באותו המחשב.

עלות הכרטיס 5 £, אשר ניתן להזדכות על מכונת כרטיסים, יחד עם כל כספים עדיין זמינים על הכרטיס, כשאתה עוזב ללונדון. מלבד חוסך לך הרבה כסף, רק להיות מסוגל להקיש בלי לעמוד מכונת הכרטיסים (או במשרד הכרטיסים נדיר יותר ויותר) תורים בשעות העומס חוסך הרבה זמן.

על מנת להקל על המעבר הוסיף שלך, לחייב את הכרטיס שלך עם אשראי כאשר אתם נמצאים ליד תחנה, גם אם אתם לא מתכננים לנסוע אז. לפעמים איטי, אין תורים ליד מכונות הכרטיסים.

השתמש תשלום ללא מגע
אם יש לך אשראי ללא מגע או כרטיס חיוב, אתה יכול להשתמש בו באותו אופן כמו כרטיס אויסטר ולחסוך זמן ככה. פארס עבור תשלומים ללא מגע זהה עבור כרטיסי אויסטר עבור תושבי בריטניה, אבל אם אתה מבקר בלונדון מחו”ל, להיזהר. אתה עשוי לחסוך זמן אבל תצטרך לשלם דמי מט”ח בחשבון הכרטיס שלך בחזרה הביתה-כך שאפשרות זו באמת רק שימושית עבור מבקרים מכל מקום אחר בממלכה המאוחדת.

להיות מוכן לעיכובים ומודעים הכרזות
נסיעות עיכובים מעבודות הנדסיות, כשלי אות, ואת “האדם על הקו” מדי פעם, הלשון נקי הכרזות יכולות ליצור שעות עומס מיניות הסותמות את הצינור. כל תחנות הרכבת התחתית של לונדון להציב שילוט היומי כולל הודעות-כ מראש סגירת התחנה, עבודות הנדסה, ובעיות אחרות. תפסיקו לקרוא להם כך שתוכל לתכנן מסלולים חלופיים מראש במידת הצורך (על התחתית בלונדון יש כמעט תמיד תוואי חלופי).

שתלך עד לקצה של פלטפורמות
דרך קלה יחסית כדי למזער את החשיפה שלך הדוחק שעת השיא היא ללכת עד קצה מאוד של פלטפורמות בעת המתנה לרכבת הבאה. רוב האנשים מתאספים סביב באמצע רציפי התחנה, שבו במדרגות או מדרגות נעות להקיא נוסעים שלהם. אם אתם הולכים על קצוות של הפלטפורמה אתה תמצא את העגלות הן בדרך כלל פחות צפופות. האם זה גם אם זה אומר איחור לרכבת או שתיים. במהלך שעת העומס, תמיד יהיה עוד אחת בתוך מספר דקות.

חלופות תחבורה ציבורית

אם אתה מעדיף לא להתמודד עם המוני עומס בכלל ואתה צריך לנסוע באותו הזמן של יום, יש כמה חלופות.

לונדון אוטובוס
האוטובוסים האדומים של לונדון לקבל עסוק בשעות עומס, מדי, אבל ההבדל הוא שהם מוגבלים מבחינה משפטית במספר הנוסעים בעמידה שתוכל לקחת. הנהג, אשר עוקב אחר המספרים, פשוט לא יאפשר יותר בנוסעים אם האוטובוס מלא מדי.

זה כנראה אומר כי במרכז לונדון תצטרך לצפות באחת או שניים אוטובוסים חולפים בלי לעצור, אבל זה גם אומר שאתה לא יהיה הרוס מול אדם זר במהלך הנסיעות שלך ברגע שאתה על לוח האוטובוס. בנוסף, אוטובוסים נוסעים במסלולים מיוחדים, ולכן הם פחות מושפעים פקקי תנועה בשעות עומס ובדרך כלל יכול להביא אותך לשם מהר יותר מאשר לקחת מונית.

סירות Commuter
בלונדון יש כעת שירותי Riverbus לאורך התמזה כי הם דרך נעימה מאוד לנסוע ושאתם יכולים לשלם באמצעות כרטיס אויסטר שלך. כמו אוטובוסים, הסירות מוגבלות באופן חוקי במספר הנוסעים הם יכולים לשאת.

ישנם מזחים לאוכל ולמקום במקומות מרכזיים כל לאורך המזח בנהר-ווסטמינסטר, ליד הפרלמנט; לסגור את העין של לונדון על Southbank; על ידי טייט הגלריה וכן הלאה. בדקו העצירות שלהם כדי לראות אם אחד מהם עשוי להיות במרחק הליכה של איפה אתה רוצה ללכת.

השכרה ו לרכוב על אופניים
בלונדון הייתה העיר השנייה בעולם, אחרי פריז, שיש תוכנית השכרת האופניים הציבור. כרגע זה נקרא סנטנדר אופניים-עבור הבנק שמממן אותם, אבל אל תתפלאו אם מקומיים עדיין קוראים להם אופני ברקלי או אופני בוריס.

אתה תצטרך כרטיס אשראי כדי להשתמש במסך המגע בתחנת עגינה מחזור. אין צורך להזמין מראש, אם כי בזמנים עסוקים ייתכן שיהיה צורך לבקר יותר תחנת עגינה אחת למצוא אופניים. כשתסיים עם מחזור, אתה פשוט להחזיר אותו לתחנת עגינה וכרטיס האשראי שלך יחויב בסכום של זמן השתמשת בו-אשר יכול להיות קטנה ככל 2 £.

האם להיות מודע, אם כי, שאופניים אלה נועדו להיות יציבים ולא מושכים אל גנבים, ולכן הם כבדים יותר האופניים הרגילים שלך הרבה יותר פדלים. עם זאת, החדשות הטובות הן כי המערכת של superhighways בטוח אופניים מתרחב מדי יום, מה שהופך אותו אפילו יותר קל להגיע ממקום למקום על מחזור.