הימנע ראשון טיימרים אלה טעויות מסעות צרפת

Posted on

 הימנע ראשון טיימרים אלה טעויות מסעות צרפת
אתה מתכנן את הטיול הראשון כדי צרפת, וזה משהו חלמת במשך שנים. אם אתה רוצה להפיק את המירב החוויה שלך בצרפת, ישנם מספר טעויות נסיעות שכדאי להימנע.

נוסע לפריז, ופריז רק

הרוב המכריע של אנשים שמבקרים צרפת לבקר בפריז, ורק בפריז. זה גבולי טרגי בגלל שיש כל כך הרבה יותר בצרפת מאשר עיר בירה אחד שיש לו להציע, אולם מרהיבה בעיר האורות עשויה להיות. אז אתה אוהב ערים. ניסיון יפה, מלכת הריביירה, עיר הסטורית מדהימה עם מוזיאונים, בתי קפה, מסעדות, ברים, כמו גם אחד שווקי הפרות וירקות החיצוניים הצבעוניים ביותר בדרום צרפת.

אם אתה רוצה את תפארתה של החוף האטלנטי, לשקול בורדו, אשר עבר שיפוץ ענק בשנים האחרונות. ואולי נאנט לגלות הפיל מכני מסיבי אשר עושה את דרכו באיטיות מסביב לאזור הנמל ההיסטורי, איתך מתנוססת מעל. ואז יש את העיר העתיקה של אקס-אן-פרובנס; ליל מתוחכם בצרפת הצפונית וזה נהדר עבור הפסקה קצרה מפריז או בבריטניה; ליון בצרפת המרכזית, בירת גסטרונומי עם מסעדות שיתאימו לכל טעם וכיס (וכמה תיור די טוב גם כן.)

עזיבת הערים הצרפתיות העליונות למבקרים בינלאומיים.

או בא לצאת קצת מחוץ למסלול? ואז להסתכל בכמה מהערים הפופולריות פחות, כולם יפים ופחות צפוף.

ותחשוב על מה שאתה אוהב לעשות וביקור. צרפת, המדינה הגדולה ביותר באירופה, יש לו הכל: חופים מדהימים, עיירות הספא, כפרים גבעה מבוצרת, נופים-מנוקדים הכרם, מה שתרצו. כן, אנשים צריכים לחוות את הפאר של פריז. אבל במקום תכנון הטיול כולו שלך סביב זה, להתחיל ולסיים בפריז (איפה אתה כנראה עף לתוך והחוצה בכל מקרה). תבלו באמצע החופשה לחקור את נפלאות צרפת במדינה.

לא לומדים את הצרפתים לפני שאתם מבקרים צרפת

הצרפתים הם מקפידים מאוד על המנהגים שלהם וההתנהגות חברתית. אם אתה הולך לצרפת מבלי ללמוד משהו בכלל על העם הצרפתי, כמה דברים יתרחשו. אתה לא מבין למה דברים מסוימים קורים, וכן להניח שהצרפתים גסים רוח אליך. (רק למה לא כי המלצר להביא אותנו המחאה שלנו, למען השם?). והם ישקלו התנהגותך גסה, ומתנהגים בהתאם. אתה רואה לאן זה הולך, נכון?

אבל יש דברים קטנים רבים שאתה יכול לעשות. למשל, כל שיחה וכל מפגש בין אם זה עבור העסק או סתם לקנות באגט במאפייה מתחיל עם “בונז’ור”. אל תדאגו אם השיחה לא ללכת הלאה; אתה עשית את המאמץ ואת צרפתית תעריך אותו.

לא לומדים את השפה הצרפתית

אתה לא מדבר עם זרים במדינה שלך בשפתם לעשות לך? לא? אל תצפו צרפתית לעשות את זה בשבילך. הם כנראה לא יהיה, וזה לא צריך. אתה תמצא כי גם אם צרפתית לעשות לדבר אנגלית, הם אולי לא, אם משום שהם חשים שתקנים, או שזה רק יכול להיות כי כמוך, הם מרגישים ביישנים של לנסות את האנגלית שלהם. אם אתה הולך רחוק מהמרכז, תגלה כי צרפתים רבים יש ידע מוגבל מאוד של אנגלית (אם בכלל).

אתה לא צריך ללמוד הרבה, אבל אתה בהחלט צריך ללמוד את היסודות. כמו כן כדאי להביא יחד מילון צרפתי-אנגלי או מתרגם אלקטרוני, כך אתה מוכן לדבר עם הצרפתים.

לא לומדים בתוספת צרפתית

אז אתה רוצה לעשות קניות, נוף ולטעום מזון fab בזמן שאתה בחופשה בצרפת? הנה הדבר. זמן זה לא נכון, ואתה עלול בסופו של דבר נעול מחוץ לכל הדברים האלה. מאוד מעצבן. יש קצב ללוח הזמנים הצרפתים, ואתה בהחלט צריך לדעת את זה לפני שאתה מבקר. ככה, אתה יכול לתכנן את שהותכם בצרפת כראוי ולא לפספס דבר.

לדוגמא, בערים קטנות וכפרים (אם כי לא ערים), כל החנויות ועסקים, לרבות בנקים, קרובים לפחות 2 שעות לארוחת צהריים. באזורים מרוחקים, זה יכול להיות בין 1 pm עד 4 אחה”צ. בדרום, אנשים לקום בחנויות ובשווקים לפתוח מוקדם (שוקי מן בסביבות 7 בבוקר), כך שהם צריכים את הסייסטה. להתרגל לקצב; זה הרבה יותר קל ויותר רגוע.

מבלה יותר ביורו ממה שאתה צריך

ישנם עשרות החלטות קטנות שיכול להיות עלויות חופשת פעמים מה שצריך, אולי אפילו יותר. מה זה אפילו יותר טוב הוא שאתה לא צריך להקריב את איכות החופשה שלך כדי לחסוך כמה יורו. למשל, האם ידעת שזה כנראה טוב יותר כדי לקבל יורו שלך בצרפת בכספומט מאשר להחליף מטבע שלך לפני שאתה עוזב?

אבל לשים לב לדברים קטנים אחרים. זה הרבה יותר יקר להזמין קפה יושב ליד שולחן או על מרפסת של מדרכה. כך או צו בבר ולהזיל על שרפרף בר, או לשלם כי נסתר “בעוברים ושבים” מס. אבל מלצרים לא מנסים לסלק אותך, אם יש קפה קטן שנשאר בכוס כי.

לא נוסע בתחבורה ציבורית

האם לא מקל לקחת מוניות (שהם יקרים בצרפת), או סיורים מודרכים (אשר יכול להיות יקר, ולא אמין). במקום זאת, נסה לנסוע ברכבת בצרפת; רכבות הן נוחות, אמינות ולקחת איתך לכל מקום. זה בדרך כלל זול יותר לקנות כרטיס הרכבת שלך בצרפת, כך שאתה יכול להחליט פתאום ללכת למקום על גחמה בלי שזה יעלה לך הון תועפות.

אוטובוסים הם גם ערך רב. בשנת פרובאנס-אלפ-קוט ד’אזור, למשל, זה עולה רק 2 € ללכת לשום מקום באזור, וזה מקום ענק.

והכי הערים עכשיו יש חשמליות הפועלות על פי הכבישים הראשיים. הם גם מאוד זולים.

לא הזמנת מלונות קטנים ו הארחה

האם לא פשוט ללכת על האופציה הקלה של רשת מלונות בינלאומיים כי תהיה מאוד יקר וכנראה לא אישי. במקום לנסות כמה מלונות קטנים, ובעיקר מלונות לוגיס אשר נמצאים בכל מקום בצרפת. או מדוע לא ללכת על בסיס לינה וארוחת בוקר? רבים מהבעלים, במיוחד בתחומים התיירותיים הפופולריים יותר, לדבר אנגלית. חלקם מציעים גם ארוחת ערב וזה תמיד ערך הרבה יותר טוב מאשר מסעדה או מלון, וכולל יין. כולכם יושבים ליד שולחן קהילתי (לעתים קרובות עם אורחים דוברי אנגלית אחרים), כך ניתן לקבל טיפים מעולים לגבי האזור, מה לראות, וכו ‘

תהנה מהחופשה שלך!

פנק צרפת אותן כמו כל מדינה זרה תבחר ללכת; להיות מנומס, סקרן ומתעניין יהיה לך זמן נפלא.