הכל אודות הז’רדן des בפריז

Posted on

הכל אודות הז'רדן des בפריז

המלון ממוקם במרחק המערבי של הארמון מוזיאון הלובר לשעבר המרשים, בגינה פורמלית עבותה במרכז פריז המכונה הז’רדן des הוא חלק מאותה מורכבות (במקור המלוכה).

אחד הגנים היפים ביותר והכי מבוקשים בעיר הבירה, זה מבוטא “Twee-Luh-Reehs”, על שמו של מפעלי האריח שעמדו לכאן מוקדם ככל בימי ביניים. הופך גנים שופעים עבור המלוכה במהלך המאה ה -16 והפך לשטח ציבורי לאחר המהפכה הצרפתית, טולרי היא עצירה מומלצת בחום לכל טיול לראשונה לפריז.

הדבר נכון במיוחד בתקופת האביב, כאשר הגנים פרצו צבעי vibrants.

אבל הרבה יותר מאשר בפרק נעים אשר פורח ושיחים גזוזים בקפידה להקל על העיניים ועל מקום נחמד לטיול, טולרי ספוג מאות שנים של היסטוריה הצרפתית. זהו אתר המורשת העולמית של אונסק”ו, חלק המתיחה ההסטורית לצד גדות נהר הסיין בפריז להיות שם כמו טריטוריה תרבותית והסטורית יקרה.

ראשית הוקם כמו הגנים המלכותיים של מדיצ’י פרנקו-איטלקית המלכה מארי דה 1564, טולרי מתגאה פסלים אלגנטיים מן הפסלים צרפתים כולל אריסטיד מאיול ו אוגוסט רודן; עץ מצופה נתיבים מושלמים לטיול רומנטי, וברכות שבו ילדים יכולים להפליג סירות מפרש צעצוע ומבוגרים יכולים להתבטל סביב על כיסאות, נח רגליהם לאחר הבוקר ארוך של טיול. זה גם בתי שני מוזיאונים באתר שמציעים מופת מאת קלוד מונה בתערוכות מתחלפים לאמנות עכשווית וצילום, מסעדות, ואת יריד שנתי שהילדים יתענגו.

מיקום & אופן ביצוע:

גני טווילרי ממוקם n הרובע ה -1 של פריז (מחוז), מיד ממערב למוזיאון הלובר, מתיחה לצד פופולרי, רחובה תיירות-כבד של Rue de Rivoli אל אלגנטי כיכר הקונקורד . זה גם פשוט יריקה מאחד פריז הכי פופולרי, אופנה עילית, אזורי קניות על וסביב רחוב סן אונורה.

כתובת:  גני טווילרי: Rue de Rivoli / כיכר הקונקורד

מטרו:  טיולרי (קו 1)

אתרים ואטרקציות בקרבת מקום:

מוזיאון הלובר:  בקר האוספים הנודע במוזיאון מסיבי ארמון המלוכה לשעבר לפני או אחרי נטילת טיול רגוע דרך טולרי.

כיכר הקונקורד: זה מרובע מפואר, עסוק מסומן על ידי אובליסק לוקסור המרשים, מונומנט מצרי כי הוא מעל 3300 שנים וכי היה מוכשר לצרפת בסוף 1990. מהכיכר עצום, כאוטי, אתה יכול להציץ תחילת שדרת שאנז אליזה, מתיחה אל שער הניצחון מרחוק.

קונקורד גם יש היסטוריה כהה מרתקת: הגיליוטינה הוקמה כאן אחרי המהפכה הצרפתית של 1789; הן מלך לואי שישה עשר ואשתו, המלכה מארי אנטואנט, הוצאו להורג כאן, יחד עם מתנגדי משטר פוליטיים רבים אחרים ודמויות מלוכה.

פאלה רויאל: זו כיכר ארמון לשעבר יפה הוא מקום אידיאלי לקניות בוטיק ומרגיע לכמה רגעים בשמש. זה היה ביתו לשעבר של המלך לואי השלושה עשר קודם לכן, את הקרדינל רישלייה; האחרון בנה אותה ב 1692. גם יש מסעדה מישלן 3 כוכבים, לה גראן ופור, בקצה הצפוני של גלריות.

אופרת גרנייה: צאי לטיול במעלה אופרת Avenue de l’הגרנדיוזית להגיע לבית אופרה לשעבר מפואר זו (כעת בבית של הבלט הלאומי; אופרות מבוצעות בימים אלה בעיקר באופרה בסטיליה).

כניסה, שעות & נגישות פתיחה

כניסה לגנים היא ללא תשלום עבור כל המבקרים, ואת טיולרי פתוח בכל ימות השנה, כולל רוב ובחגים. אתה חייב לפנות את הגינה 30 דקות לפני וסגירה

פעילות עונתית: מתוך יום ראשון האחרון בחודש מרץ ל -31 במאי, ו -1 בספטמבר ועד יום שבת האחרון של ספטמבר, הגנים פתוחים בין השעות 7:00 am עד 9:00.

החל מ -1 ביוני כדי ב -31 באוגוסט בגן פתוח בין השעות 7:00 am כדי 11:00.

מתוך יום ראשון האחרון של חודש ספטמבר ועד יום שבת האחרון בחודש מרץ: 7:30 am עד 7:30.

נגישות:

כל הכניסות לגן ורבי השבילים הן נגיש לכיסא גלגלים: אלה כוללים את השלוש נקודות גישה ראשיות 206 rue de Rivoli, כיכר הקונקורד ואת הכיכר קרוסל.

ישנם גם מתקני מבקרים עם שמיעה, ויזואלי מוגבלויות נפשיות. לקבלת מידע נוסף על ביקור בפריז עם מוגבלויות, לראות בדף זה .

מקיסרות מהפכה ואת הרפובליקה: גינת רווית ההיסטוריה

ידוע כמרכז יצרני אריחי קדרים מאז תקופת ימי הביניים, טיולרי הפך רויאל גארדן במאה ה -16 תחת מדיצ’י המלכה מארי דה. היא רצתה לעצב ארמון וגנים בתמונה של פירנצה הולדתה לאחר מות בעלה, המלך הנרי השני.

היא הורתה הבנייה (מאז ההרוס) Palais des Tuileries והוזמנה אנדרה לה נוטר לעצב גינות פורמאליות מפוארות גלויות מהארמון. למרבה הצער, הארמון נהרס בשריפה נוראה במהלך “הקומונה צרפתית” של 1871.

במקורו גינות פרטיות עבור מדיצ’י ומאוחר יותר עבור לואי שלוש עשרה XIV, רויאלס טייל טולרי כסימן של פריבילגיה והמכובדת שלהם; זה היה רק ​​לאחר המהפכה הצרפתית של 1789 כי הגנים נפתחו לקהל הרחב.

במהלך המאה ה -18 המוקדמות, כמו בגן פותחה נוספת, פסלים של אמנים מובילים הוזמנו תחת שלטונו של לואי XV כדי להשלים את גננות נוי, עצים ופרחים. ופסלים המשיכו להקים חתיכות שם מאז, מה שהופך טולרי לוקוס חשוב לאמנות עכשווית יצירה. בהמשך מופיעים פרטים נוספים על מוזיאונים ואוספים אמנות במקום.

הבהרה ראשית & מה לעשות בגנים 

בנוסף להיות מקום נפלא לטייל, שמש ולקרוא על כיסאות מתכת ירוקים המשקיפים על טרסות מוריקות, וסירות מפרשים על הבריכות המלאכותיות, יש דברים עצומים לעשות וליהנות בבית לוקסמבורג.

המעוניינים מינים בוטניקה צמח לא יהיו מאוכזבים טיול בגנים: המשתרע על פני 30 דונם, טולרי מתהדר בכמה 35 מינים של עצים, ועשרות סוגים של flowers– מ שנים עד perennials– פורחים באביב ו בחודשי הקיץ, במיוחד על המיטות המרכזיות המכונות “קארה גרנד”. הסימטריה והיופי המדהים של הגנים היא פרי יוזמתו של אדריכל הנוף המלוכה המפורסם אנדרה לה נוטר, שעיצב גם גני ורסאי ואת הפחות ידועים, אך להפליא הרמוני,  שאטו וו-לה-Vicompte .

לאוהבי פיסול, בגינה, כמו אחות שלה ב לוקסמבורג, נחשב לאחד המוזיאונים הפתוחים הגדולים של הבירה. עשרות פסלים מרשימים של אמנים בעלי שם כולל רודן מאיול חסד הנח; אמנים עכשוויים גם להתקין חתיכות קבוע כאן, כולל עבור לרגל FIAC, יריד האמנות העכשווית השנתי של העיר.

ילדים יכולים ליהנות סירות צעצוע שיט על האגמים, מנצלים גני שעשועים הרבים הקבועים הגן, טרמפולינות רכיבה על סוסי פוני, ואת הוגן / הקרנבל השנתי בחודשי הקיץ (ראו להלן לקבלת מידע נוסף).

לבסוף, חסר מטרת מטיילת ההנחות העצומות , לחקור את הגנים נושאיות השונים ומרגיעים סביב המזרקות, הוא בילוי נהנה locals– אפילו בהפסקות הצהריים שלהם. נצל את האווירה הרגועה לנצל את הזמן כאן כמה התבוננות פשוטה.

יריד / קרנבל שנתי טולרי 

האירוע השנתי אחת מקומיים ותיירים כאחד מעריצה בגן הוא הקרנבל הוגן / שנתי, הרואה במגוון מתקנים כיפיים (log מתעל, רכבת הרים גלגל ענק, משחקים ופרסים, מעדנים מקומיים, גלידות וכו ‘צמר גפן מתוק) לקחת על הצד הצפוני של הגן (בצד הכניסה המטרו טיולרי) למשך מספר שבועות. היריד פועל בדרך כלל החל מסוף יוני עד אוגוסט. הילדים ייהנו במיוחד אחד זה.

האוךנז’רי מוזיאון: בית של “Nympheas” סדרה עוצרת נשימה של מונה

אחד המקומות הקטנים ביותר התעלמו בבירה. האוספים באתר במוזיאון Orangerie כוללים המופת האימפרסיוניסטית של קלוד מונה, שלו  Nympheas  בסדרה (חבצלות מים). הפנלים העצומים צוירו בין מלחמות העולם בתור symbol– ולקוות לשלום העולמי for–. בעיצומו של יום וטרודה של תיור מסתובב, זה אחד המקומות הטובים ביותר בעיר הבירה למשך התבוננות ומדיטציה מעט.

מיקום: כיכר הקונקורד

גלריות פום Jeu de: מגמות עכשוויות 

בשכנות במוזיאון Orangerie, הגלריות הלאומיות פום Jeu de להציע אחד המקומות הטובים ביותר בבירה הצרפתית לתערוכות על אמנות, צילום וקולנוע עכשוויים.

מיקום : 1 כיכר הקונקורד

אוכל בחוץ ב טולרי: מסעדות חתמת 

ישנן שלוש מסעדות באתר ב- Les טיולרי, מה שהופכים ארוחה מהירה או פורמלית אפשרות קלה.

La Terrasse de  פומונה  היא מזללה פורמאלית, והוא פתוח כל שנה באותה פי הגנים (ראו לעיל לפרטים נוספים.

בית הקפה des מארונייה היא בחירה טובה עבור ביס פורמלי. פתיחת יום שני-יום ראשון, 7:00 am-9: 00 בערב.

מסעדת Le מדיצ’י i s בחירה טובה עבור שמורת meal– רשמית יותר קדימה במידת האפשר לארוחת ערב מוקדם במיוחד. המסעדה מגישה ארוחות צהריים מ- 10:30 am-5: 00 בערב, ערב מ 5:00 PM-7: 00 בערב.