הכל אודות קניות בדרום באלי – קניונים, שווקים וחנויות רחוב קוטה, Denpasar, ובמקומות אחרים

Posted on

הכל אודות קניות בדרום באלי - קניונים, שווקים וחנויות רחוב קוטה, Denpasar, ובמקומות אחרים
אם זה קניות באלי שאתה אחרי, הסצינה בדרום באלי הוא העמוס ביותר שיש באי.

אזורי הקניות של האזור אינם רחוקים מן החוף, לפעמים ממש עד על החול עצמו: אתה יכול ללכת ישר מן השחייה לגלוש במסע קניות בקניון קניות דיסקברי ממוזגים Tuban, או כדי Beachwalk קניון יחד Jalan Pantai Kuta.

זה לא מפתיע, כמו קוטה, Legian, ו Nusa Dua יש תשתית התיירותית המפותחת ביותר של באלי, במידה רבה הודות לחופי הגלישה המצוינים בחלקים אלה.

קניות קוטה: קניונים & חנויות מזכרות זולות

סצנת קניות קוטה היא להפליא אקלקטי. מורשת התרמילאי של האזור היא עדיין ניכרת קניות ברחוב יחד Jalan Legian ובאזורים כמו קוטה כיכר שוק אמנות קוטה, אבל כתיירים גדלו ב שפע, כך יש את הסחורה, ואת החנויות שמוכרות אותם.

כיכר קוטה. אזור הקניות ממוקם בבית throughway המרכזי לתיירים הנוסעים מדי יום בין קוטה Legian ( Google Maps ), והוא הפך למקום מפגש צפוף עבור קונים באל ובוטיקים במחיר קבוע וחנויות.

רוב החנויות של קוטה סקוור נמצאים לאורך שביל ארוך 200 יארד מתיחה מדרום לצפון. החל ב שוק קוטה האמנות בקצה הדרומי, להמשיך צפונה תוך כדי לבדוק את הבוטיקים לאופנה של האזור, דוכני מזון מהירים, חנויות גלישה, ותכשיטנים.

Matahari כלבו של ארבע קומות בבניין מגמד את כל שאר על כיכר קוטה, ו הוקס מגוון רחב של באיכות גבוהה, סחורה אינדונזית מתוצרת, מ חטיפי כלי בית לבגדים. הקומה הרביעית יש foodcourt שבו אתה יכול לקבל הפסקה ומעל לכל זה.

קניונים. Mallification העולם ממשיך גם טרופי באל, ו קוטה מתגאה החלקה ההוגנת של מרכזי קניות ממוזגות מלאי מותגים מערביים.

באלינזי מותגי אופנה באיכות גבוהה גם לעמוד על שלהם די טוב בקניונים של קוטה, מדי, ועל כן אין לסמוך את הקניונים. למותר לציין – החנויות בקניונים אלה הן בהחלט במחיר קבוע.

קוטה אמנות שוק על הכניסה הדרומית של קוטה סקוור ( מפות גוגל ) הוקס שפע של מזכרות באלינזי זולות אבל אמנותיות – מסכות, חולצות, קונכיות, בסארונגים, ויצורי מגולף שונים. בניגוד לשאר כיכר קוטה, לחנויות בשוק האמנות קוטה ממליצים לכם להתמקח קשה עבור הסחורה.

קניות יחד Jalan Legian

הכביש המכונה Jalan Legian חוצה בין קוטה Legian. לאורך שדרת שני נתיבים זו ומעבר (ראה להלן), מבקרים יוכלו למצוא שפע של חנויות עצמאיות, שווקים, ודוכנים, לצד שירותי תחבורה, מסעדות ובתי מלון תקציב.

התחל מסע קניות Legian שלך בבית בפינת Jalan Legian ו Jalan Melasti ( Google Maps ), וכן לחקור את האזור ברגל. Jalan Legian עצמו מכיל שפע של חנויות יוקרת קייטרינג סוגים פעילים אמידים: חנויות גלישה וחנויות ספורט נראים שולטות, אם כי יש מספר לא מבוטלים של חנויות תכשיטים וכלי בית לאורך הקטע.

דוכני מזכרות זול ומונים-כישרון קישוטים ממוקמים בעיקר ברחובות הצדדיים פועל בניצב מ Jalan Legian כדי Legian Beach מערבה.

דאון Jalan Melasti מזרחית Jalan Legian, אתה תמצא את קוטה שוק האמנות ( מפות גוגל ) סמוך לחוף מוכר צאצקעס אמנותי זול.

Jalan Sahadewa (Garlic ליין, מפות Google ) מפעיל בצפון משווק האמנות, חיבור Jalan Melasti ו Jalan פאדמה – זה עדיין חם אחר עבור מחפשי מציאות.

הרחובות הצדדיים מלאים בחנויות משתרעים צפונה דרך Jalan פאדמה Utara, Jalan Werkudara כדי Jalan ארג’ונה (הידוע בכינויו Jalan זוגי שש). שני הנתיבים האחרונים הם בעיקר ידועים עבור חנויות הבדים ובגדים שלהם, שם תוכל לטעום batiks מקומית וטקסטיל אחר.

פאדמה Jalan ( Google Maps ) בקצה הצפוני של ליין שום היא סד-א-גוש עם חנויות מוכרות צמידים, תכשיטים זולים, ומוצרי פגז.

קניות Denpasar

בירת באלי אינה מקבלת כל כך הרבה תנועה תיירותית כמו קוטה Legian – אחרי הכל, זה מקום שבו חי באלינזי הרגיל, להבדיל במחוזות התיירות של Legian, קוטה Seminyak.

אבל זו לא סיבה לחצות Denpasar את רשימת הקניות שלך: שני השווקים המסורתיים שלה ממוקמים ממש ליד אחד את השני, מופרדים רק על ידי נהר Badung.

Pasar Kumbasari ( מפות גוגל ) הוא שוק מסורתי שרוע המוערם שלוש קומות למעלה. אם אתה בשוק עבור יצירה זולה, לעלות לקומה השלישית של השוק ולקבל משחק המיקוח שלך על. יש אפילו חנות שמוכרת תחפושות וריקודים באלינזי מסורתיים.

מעבר לנהר, Pasar Badung ( מפות גוגל ) מציע יותר מציאות עבור התיירים שאוהבים ללכת מקומי. על אגפו המזרחי תמצא Jalan סולאווסי , מחסן בדים המפורסם עמוס בחנויות מוכרות בטיק , songket, וכן מגוון של בדים, כאחד מסורתי ומודרני.

Jalan גאז’ה מדה ( מפות גוגל ) מצטלב עם Jalan סולאווסי קצת צפונה – בחנויות ברחוב זה למכור עבודות יד ונעליים. לכו דרומה Jalan Hasanuddin ( Google Maps ) להיתקל בסחר בזהב המפורסם של Denpasar – בעלי המלאכה זהב לאורך הרחוב הזה לשרת בעיקר למקומיים, אבל אתה מוזמן לנסות את מזלך.

אזורי קניות אחרים בדרום באלי

בשנת סאנור , לבקר Jalan Danau Tamblingan ( Google Maps ), הכביש הראשי של המחוז, שבו אתה יכול לקנות את החומר אותו זמין קוטה, בלי שוחים המוני בגודל קוטה. מספר בתי הקפה והמסעדות משובצים בתוך החנויות בשדרה, כך שאתה יכול לקחת הפסקה ארעית בין רכישות.

החנויות ב Kerobokan במיוחד יחד Jalan Raya Kerobokan ( מפות גוגל ) – לספק לבעלי בתים והורים, עם מוסדות מוכרים ריהוט לבית, רהיטים ויצירות אמנות עבור לשעבר, ואת בתי בובות בעלי מלאכה, בספרי ילדים, ואופנות לנוער באפשרות השנייה.

הכביש הרחב בין Sanur ו Nusa Dua שמכונה “המעקף” , והוא מצופה חנויות לממכר כלי חרס, כלי חרס, רהיטים, עתיקות שונות. סע ידי במכונית השכורה שלך, לעצור בכל חנויות המעניינים אותך ואת מציאה משם.

בשנת Nusa Dua , הסצנה הקמעונאי נשלטה על ידי האוסף באל מרכז הקניות ( bali-collection.com , Google Maps ), קניון פתוח עם מספר המותגים הבינלאומיים יוקרתיים וחנות הכלבו יפנית. מאחורי הקניון, מספר מסעדות וברים לשרת לקוחות בסביבה באוויר הפתוח. אוטובוס הסעות חינם נוסע בין מרכז הקניות האוסף באל וכ 20 נופש סמוך.