הכל כלול לירח דבש בתאילנד

Posted on

 הכל כלול לירח דבש בתאילנד
סוכר רך חול, שופע, יערות גשם טרופיים, וילות Oceanfront שרועים להפוך תאילנד יעד ירח דבש אידיאלי. עם זאת, נוסע לעתים קרובות מופתע לגלות שבניגוד בקריביים ובמקסיקו, תאילנד אין הרבה נופש הכל כלול. אבל זה לא צריך להרתיע אותך מלבחור בו בתור מפלט רומנטי. למעשה, הסיבה תאילנד אין רבים כל-inclusives בגלל שזה מקום כזה קל לנסוע ולתכנן כי פשוט אין שום צורך ארוז, חופשות ששולמו מראש כאשר אתה יכול לשים אחת ביחד כל כך בקלות על משלך. פלוס, הכל בתאילנד הוא זול ביותר (במיוחד עבור אמריקאים), אז אתה לא תחסוך כסף עם הכל כלול כאן לעומת שלם לה קארט.

תאילנד היא מקום מאוד בטוח במדינה סביר להניח שתרצה לחקור. לאחר כל המזון, המשקאות, והפעילויות שלך על מתחם אחד לא יהיה כמו כיף במדינה הזו, שבה תמיד יש משהו מרגש לראות, מן המקדשים המצועצעים אל הג’ונגלים שורצים חיות ברות.

אם אתה עדיין נקבע על ירח דבש הכל כלול, יש קומץ קטן של נופש בתאילנד לבחירה.

קלאב מד פוקט

המלון שוכן על פופולרי, חוף קאטה ידידותי למשפחה, זה רק רכוש של קלאב מד בתאילנד. המכריע, המדשאה המטופחת להתעלם קאטה ביי, וזה רק הליכה קצרה לאורך הכביש כדי להגיע אל החוף. חדרים הנם נוחים ומודרניים, עם כמה אלמנטים עיצוביים תאילנדיים דיסקרטיים. כמו תכונות קלאב מד אחרים, קלאב מד פוקט מציעה פנסיון מלא עם משקאות, אף כי האוכל הוא כל כך בשפע ולא יקר (ובטוח לאכול) בפוקט, מומלץ לטעום כמה ארוחות מחוץ הנופש, כמו גם.

חושים אבסון שש

חלק מאתרי החושים אבסון השש בתאילנד להציע חבילות הכל כלול, הכוללות תחבורה מבנגקוק, לינה, וארוחות. Six Senses Sanctuary על פוקט יש חבילות הכוללות מאכל לשבחים שלה, כיתות בריאות, וטיפולי ספא. בינתיים, Six Senses Soneva קירי על קו קוט-אחת-הסוף הגבוה ביותר (לקרוא: יקר) תאילנד נכסים מציעים חבילות הכוללות העברה במטוס פרטים משדה התעופה הבינלאומית של בנגקוק, מזון, משקה, כביסה, ורוב הפעילויות. נופש שניהם מדהימים, בלעדי, ומאוד יקרים, מה שהופך אותם מושלמים לירח דבש אם אתה לא אכפת לבזבז.

אי קוקוס הכפר

אי קוקוס הכפר הוא מקום מפלט מרחוק על אי מבודד בחוף המזרחי של פוקט, מול Phang Nga Bay. כדי להגיע אל אתר נופש הכל כלול, אורחים חייבים לקחת מונית מים, אשר פועלת 24/7. כשהגיעו לשם, הם יכולים ליהנות רצועה פרטית של חול, בריכות שחייה infinity, שלוש מסעדות, ספא באתר עם בריכת הידרותרפיה, ווילות השרוע עם חדרי מגורים, מטבחונים, ובריכות טבילה פרטית, בחלק. חבילת הכל כלול מכסה את כל משקאות נופשים ואוכל.

גרנד ביץ ‘ריזורט קנטר & Villas Hua Hin

אורחים המזמינים חדרים מועדון ברמה והווילות באתר הנופש קנטרה גרנד ביץ תהיה גישה למתקנים הכל כלול וארוחות טרקלין מועדון, כגון ארוחת בוקר, ארוחת צהריים קלה, תה אחר הצהריים, פלוס קוקטיילים שעה שמחה ומתאבנים. אתר הנופש יש גם שלוש ברכות-אחד לילדים ושניים למבוגרים-כמו גם ספא שלווה.