המדריך השלם שדות התעופה של פריז

Posted on

 המדריך השלם שדות התעופה של פריז
אתה תהיה עפת לתוך או מחוץ לפריז לחופשה הבאה שלכם? אם כן, כנראה שזה רעיון טוב להכיר את שדות התעופה העיקריים של העיר. עיבוד מיליוני מבקרים ואלפי טיסות בשנה, אלה הם מרכזי תחבורה עולמית שיכולים להיות מלחיץ לנווט כשאתה לא מכיר אותם.

אל דאגה: לקחנו חלק ניכר את הניחושים מתוך זה בשבילך. המשך לקרוא כדי ללמוד כל מה שאתה צריך לדעת לנסיעה חלקה, ללא טרחה או משלושת נמלי התעופה העיקריים בפריז.

דבר ראשון: איזה התעופה לבחור?

אם אתם נוסעים מצפון או דרום אמריקה, אסיה, אוסטרליה או, רוב הסיכויים כי הטיסה שלך תפעל משדה התעופה שארל דה גול (CDG), הגדול ביותר באזור פריז יותר לרכזת הגדולות באירופה עבור נשאים למרחקים ארוכים . אורלי התעופה הבינלאומי (אורי) מטפל גם כמה טיסות בינלאומיות גדולות, כולל עבור אייר פראנס.

עם זאת, עבור אלה נוסעים המגיעים או שיצאו ליעדים אחרים בצרפת ובאירופה, הטיסה שלך עשויה היטב לנחות בנמל או להמריא מן אורלי או התעופה הבינלאומית Beauvais הקטנה בהרבה (בוא). זו האחרונה היא רכזת אזורית לחברות תעופה אירופאית בעלות הנמוכה, כוללים ריאנאייר.

פריז-שארל דה גול התעופה הבינלאומי: רכזת גלובל Massive

לצד הית’רו בלונדון ונמל התעופה של פרנקפורט בגרמניה, פריז-התעופה שארל דה גול הוא אחד ממרכזי הגדול ביותר של אירופה עבור הטיסות ורוב-השרוע של צרפת על ידי זריקה ארוכה. יותר מ -50 מיליון נוסעים לטוס פנימה והחוצה התעופה תמיד-ההומה הזה בכל שנה, ויש בסך הכל שלושה מסופים מסיביים פזורים על פני יותר מקילומטר וחצי, המחוברים באמצעות שאטלים חינם ורכבות אוטומטיות.

אנו ממליצים לפני שאתה נוחת על או להמריא מן CDG, אתה להכיר את הפריסה ולתכנן המעבר שלך יש מראש. זה נכון במיוחד אם אתה צריך להחליף מטוס ומסוף מתג. קצת תכנון מראש של הביקור שלך שם יבטיח חוויה חלקה בהרבה.

איירליינס ומסלולים הראשיים בבית CDG

CDG היא רכזת של רוב חברות התעופה הגדולה בעולם, ואת הבית העיקרי המוביל הלאומי הצרפתית אייר פראנס . ספקים בינלאומיים כגון KLM, לופטהנזה, דלתא, אמריקן איירליינס, בריטיש איירווייס, אייר צ’יינה, אייר הודו, סינגפור איירליינס, ועשרות אחרים מציעים שירות בינלאומי ומקומי מדי יום אל ומאת שדה התעופה הזה.

בנוסף, חברות תעופה בעלות נמוכה כגון Easyjet אקספרס איבריה מציעות טיסות נוחות ותקציב ידידותי וממנה ליעדים באירופה.

לקבלת רשימה מלאה של חברות תעופה בינלאומיות ואזוריות הפועלות ב CDG, לראות בדף זה באתר הרשמי. לקבלת רשימה של טיסות, יעדים ולוחות זמנים נוכחיים, לבקר בדף זה .

מסופים & קבלה מאחד לשני

אמנם יש רק שלושה מסופים ב CDG, אלה הם מסיביים, מקומות עסוקים להפליא שיכול להיות מכריע עבור מבקרים לראשונה. ראה מפה זו באתר האינטרנט פריז Aeroports הרשמי עבור סקירה של איך הם מתחברים. אתה יכול גם להוריד מפות מפורטות לכל מסוף באותו הדף.

הקפד לנצל הסעות חינם ושירות רכבת המטרו להובלת נוסעים בין כל טרמינל. רק בעקבות השילוט אל רכבות “CDGVal” חופשית במטרו, או הסעות באוטובוסים חונים מחוץ טרקליני יציאות.

טרמינל 1 הוא הבכור מבין המסופים, חלל עצום, עגול עם “כמו-תמנון” ידיים פרושות על פני חמש קומות. רוב הצ’ק-אין אזורים ממוקמים בקומה השלישית, בעוד חנויות פטורות-חובה, מסעדות ומתקנים אחרים בעיקר ממוקמים בקומה הרביעית. נוסעים המגיעים ותביעות מטען מרוכזים בקומה הסופית.

הרכבת התחתית CDGVal כדי מסופים 2 ו 3 ממוקמת בקומה השנייה, לצד יותר חנויות ומסעדות.

טרמינל 2 הוא המקום שבו רוב אייר פראנס וחברות תעופה שותף לסטות. זהו הגדול של המסופים מחולק לכמה חלקים, 2A דרך 2G. אתה יכול לקבל בין 2A ל 2F באמצעות שבילים בין-סופני, אבל 2G הוא קצה לוויני שחייבים להגיע באוטובוס הסעות או ברכבת המטרו בחינם.

כל פרק של הטרמינל 2 מציע שירותים, כולל מסעדות, קניות, WiFi וחדרי תפילה. מטרמינל זה, אתה יכול לתפוס את הרכבת התחתית בין-מסוף CDGVal, כמו גם רכבות RER וה- TGV למרכז פריז וליעדים אחרים בצרפת. תחנת TGV ניתן למצוא בין 2C מסופי 2E.

טרמינל 3 ב CDG הוא הקטן ביותר מבין המסופים, מורכב בניין אחד ושום שערי עלייה למטוס. נוסעים שיוצאים מן או להגיע 3 טרמינל מועברים אוטומטית באמצעות אוטובוס הסעות לשערי יציאה או הגעה למקום אחר בשדה התעופה.

הרכבת התחתית CDGVal דרך חופשית ויעילה לקבל בין טרמינל 3 והאחרים על שארל דה גול.

לקבלת מידע נוסף על בדיקת ב, כניסות, ושירותים בכל אחד מסופי, אתם יכולים לבקר באתר הרשמי או להוריד את האפליקציה פריז Aérports בסמארטפון שלכם (משהו מומלץ מאד עבור לעקוף בלי לחץ).

מתקני פריז-שארל דה גול

בית אל מתחם רחב ידיים ומרשים של מסעדות, דיוטי פרי וחנויות יוקרה, CDG ומציע מתקנים מתוחכמים שיאפשרו לכם להישאר הכבושה במשך שעות רבות. ממזון מהיר עד גסטרונומיה גבוהה מתקציב הקניות בוטיקים של מעצבים, יש משהו בשביל כולם במתחם קניות ובילוי מסיבי זו.

לקבלת רשימה מלאה של מסעדות, ברים ובתי קפה על ידי מסוף, לראות בדף זה . עבור חנויות ובוטיקים דיוטי פרי הממוקמים בתוך כל מסוף, לבקר בדף זה.

שירותים ומתקנים מרכזיים אחרים ב CDG כוללים WiFi בחינם, תחנות טעינה-טלפון, יופי ושירותים וחדרי תפילת רווחה.

לקבלת מידע נוסף על שירותים אחרים זמינים ב CDG, כוללים תאריכי יציאת סיוע הגעה לקטינים ומטיילים ללא ליווי עם מוגבלויות, לראות בדף זה.

משדה התעופה אורלי: טיסות פנים & הבינלאומי

ממוקם רק שמונה קילומטרים מדרום לפריז ונגיש ברכבת נוסע (RER) הקו B, נמל התעופה הבינלאומי של אורלי היא, עבור נוסעים רבים, אופציה-מלחיצה פחות להשגה לפריז במטוס. היא מעבדת מיליוני נוסעים בשנה, אבל איכשהו מרגיש פחות מטורפים ביום ממוצע מ CDG עושה. וזה לוקח פחות זמן להגיע אליה ממרכז פריז מאורלי-מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור מי למצוא תחבורת קרקע להיות מסובך מכריע.

איירליינס ראש ומסלולים

אורלי היא לרכזת משנית עבור אייר פראנס, אשר פועלת רבות של טיסות פנים אירופאיות שלה משדה התעופה הזה, כמו גם טיסות בינלאומיות מניו יורק שדה התעופה קנדי ​​אל מפריז.

חברות תעופה אחרות הפועלות מאורלי כוללות בריטיש איירווייס, איבריה, Icelandair, אליטליה, לבין Transavia, ו Maroc האוויר המלכותי (טיסות הלוך ושוב ממרוקו). חברות תעופה אחרות מציעות טיסות למזרח אירופה, רוסיה, וסקנדינביה.

בחברות לואו קוסט המציעות טיסות מייעדים אירופיים אחרים כוללות Vueling ומאז Easyjet.

לקבלת רשימה מלאה של טיסות וחברות תעופה הפועלות בבית אורלי, לראות בדף זה . לקבלת לוחות זמנים מלאים וטיסות נוכחיות, לבקר בדף זה באתר הרשמי.

מסוף בבית אורלי (התמצאות)

ישנם שני מסופי בבית אורלי, דרום ומערב. אייר פראנס עף מהשני; כדי לבדוק איזה מסוף שאתה צריך לטיסה שלך, לוודא עם חברת התעופה שלך ו / או  באתר האינטרנט הרשמי.

להובלה קלה וחופשית בין המסוף ותחנת רכבת RER בבית אנטוני (אשר לוקחת אותך אל מרכז פריז באמצעות קו B), להשתמש ברכבת האוטומטית Orlyval. עקבו אחרי השילוט ל Orlyval בשני הטרמינל. ניתן גם להשתמש בהסעות חניון חינם הנמצא מחוץ הן אורלי מזרח אורלי המערבית.

מתקני אורלי

תוך מתן קניות מסעדת אורלי הוא פחות משמעותי מזו למצוא בכתובת CDG, זה עדיין ניכר. בין אם אתם רוצים כריך מהיר או ארוחה לשבת למטה רשמית מלאה עם זיווגי יין, של שדה התעופה ברות רבות, מסעדות ומסעדות מציעים מגוון רחב של אפשרויות.

לקבלת רשימה מלאה של חנויות ובוטיקים, כולל חנויות דוכני העיתונים דיוטי פרי, לראות בדף זה .

לקבלת מידע נוסף על שירותים עבור נוסעים בנמלי אורלי, מ wifi ל סיוע לנוסעים עם ניידות מוגבלת, לבקר בדף זה באתר פריז Aeroports הרשמי .

מלונות מסביב אורלי

ישנם מלונות רבים הממוקמים במרחק נגיעה קרובה של התעופה אורלי, אבל עם פריז במרחק דקות ספורות, יש פחות סיכוי שהיא תצטרך להישאר בבית מלון בשדה התעופה. עם זאת, יש הרבה מלונות בקרבת המקום אשר דורגו באופן עקבי מאוד על ידי מטיילים אחרים.

התעופה Beauvais: שורטר & תקציב טיסות האירופי

ממוקם סביב 50 קילומטרים צפונית מערבית לפריז בעיר Tille, Beauvais (בוא) היא הקטנה מבין נמלי התעופה האזורי של פריז, ואת הרחוק ממרכז העיר. מטיילים רבים טסים מחו”ל אינו פוגשים אותו בכלל, אבל זה בחירה פופולרית עבור טיסות פן תקציב אירופאיות על חברות תעופה בעלות נמוכה. עם זאת, זה עדיין תעופה עמוסה: ה -10 בגודל בצרפת לפי מספר הטיסות לנחות ולהמריא כאן.

איירליינס ומסלולים הראשיים

פריז-Beauvais התעופה מציעה טיסות מתוך סך של שש אירופאית, נמוכה נסיעה בעיקר סלסולי תעופה: ריאנאייר, אייר מולדובה, בלו אייר, Laudamotion, וולוטיאה ו Wizz Air. טיסות יוצאות מטרמינל 1 או טרמינל 2.

יעדים לשירות של חברות תעופה אלה כוללים את בריטניה ואירלנד, גרמניה ואוסטריה, ספרד ופורטוגל, והמדינות ביותר במזרח אירופה.

מתקני Beauvais

המתקנים בנמל תעופה זה הם הרבה פחות נרחבים מאשר אלו שארל דה גול ואורלי, אבל אם אתה צריך לחטוף משהו, להתעדכן בחדשות עולמיות, לקנות מתנות או למצוא ספר טוב לטיסה שלך, יש פה הרבה כדי לשמור אותך עסוק.

מסופי שניהם ב Beauvais כוללים חנויות דיוטי פרי, בדוכני עיתונים בינלאומיים, מסעדות, ומכונה אוטומטי. יש גם גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי.

אתה יכול לראות רשימה של שירותים אחרים Beauvais כאן (כולל אלה למטיילים עם ניידות מוגבלת או מוגבלויות.)

מלונות ברחבי שדה התעופה

מאז התעופה הזה היא לא קרובה במיוחד למרכז פריז, אנו ממליצים לך להישאר במלון סמוך רק אם וכאשר אתה צריך לתפוס טיסה מוקדם בבוקר או באמצע הלילה מן Beauvais. מאז מפעילים רבים בעלות הנמוכה לטוס בזמנים נמוך ביקוש, זה עשוי בהחלט להיות המקרה.

מלונות עם דירוגים נוסעים מעולים באופן עקבי סביב שדה התעופה הזה כוללים את  Aeroport Beauvais Ibis Hotel ואת מלון אינטר-סיטי (שניהם 3 כוכבים המציעים שיעורי לילה סבירים.)

איך להגיע משדה התעופה אל מרכז העיר

לקבלת מידע מלא על מקבל וממנה למרכז העיר פריז שארל דה גול ואורלי, כולל מטרו ואוטובוסים, עיין במדריך המלא שלנו לתחבורת קרקע בשדה התעופה. אתה יכול גם להשתמש בבודק המסלול הזה שימושי באתר פריז Aeroports כדי למצוא את הדרך המהירה ביותר והחסכונית להגיע מהעיר לשדה התעופה שאתה צריך, ולהיפך.

אם אתה נוסע או Beauvais וצריך מידע על תחבורת קרקע באוטובוס או ברכבת, לראות בדף זה באתר האינטרנט הרשמי של שדה התעופה. התעופה זהו כשעה וחצי ממרכז העיר בתחבורה ציבורית; זמני הנסיעה עלול להיות קצת פחות או יותר בהתאם למצב התנועה.