המובלעות האתניות של סינגפור – בית אל מלאית של סינגפור, סיני, הודי וקהילות

Posted on

המובלעות האתניות של סינגפור - בית אל מלאית של סינגפור, סיני, הודי וקהילות
לא טיול סינגפור היא אי פעם להשלים עד שתבקר באחד (או כל) של המובלעות האתניות של המדינה .

תאר לעצמכם את ההיקף התרבותי המלא של אסיה, דחוס לתוך קומץ של מחוזות הפזורים סינגפור – כי מסכם את חווית ביקור המחוזות האתניים כי לשרת את מלאית, הסיני, הודיות והקהילות כי להתקשר הביתה סינגפור.

מלבד תרבותי הגבוה, אתה גם תקבל את המנה שלך יותר של קניות ואוכלים בכל עצירה אתנית!

צ’יינה טאון: החוויה הסינית עולה

צ’יינה טאון נולדה מתוך המדיניות סר סטמפורד ראפלס של הקצאת מחוז לכל אתניות בסינגפור – התכנית בעירו 1828 הקצתה את השטח שמדרום לנהר סינגפור לעולה של האי הסיני, שבנו רחובות shophouses הצרים של צ’יינה טאון.

מלון כרתה אייר הוא החלק הראשון של צ’יינה טאון מבקרים לראות, כמו MRT צ’יינה טאון להפסיק אקזיטים ישר לתוך הפגודה רחוב בשכונה זו. הסמטאות במדרחוב ב המלון כרה Ayer מכוסות חנויות מוכרות מוצרים מסורתיים ומודרניים, חנויות מצלמה, ואוכל רוכל.

רחוב סמית הוא האתר של רחוב מזון צ’יינה טאון. רחוב המזון בצ’יינה טאון שוק הלילה הוא חייב לראות עבור מבקרים שרוצים לטעום את גרסתה של המחוז על אוכל סיני מסורתי.

על רחוב סגו , אתה יכול למצוא את מקדש Relic בודהה שן, עוד יעד דתי מרכזי עבור הקהילה הבודהיסטית הסינית של סינגפור.

Telok אייר ואן סיאנג היל בשילוב לפצות באחד האזורים העתיקים של צ’יינה טאון, לשעבר מלא מקדשים שראשיתה במאה ה -19, האחרון שכונה gentrifying במהירות מלאה חורי להשקות ירך ובתי קפה.

בקר המקדש הטאואיסטי העתיק סינגפור, Thian למשכן קנג מקדש, כדי לקבל מבט הפעילויות הדתיות של התושבים הסיניים של הפעם סינגפור.

מועצת הגנים הלאומית סינגפור עולה לך לקחת את הטיול רגלי של אן סיאנג היל Telok Ayer ירוק כדי לקבל הבנה של התרבות המקומית.

קניות בצ’יינה טאון. כפרשן של תרבות סינית בסינגפור, צ’יינה טאון משתמשת המבנים ההיסטוריים שלה למכור את החוויה התרבותית האתנית עד הסוף: shophouses המשופצים מחסה חנויות אמנות סינית מסורתית ומלאכות, בגדים, מזון, תכשיטים, והרפואה המסורתית.

היכן להישאר. לקבלת התאמות בתקציב באזור, לעיין ברשימת ההצעות של מלונות תקציב סינגפור צ’יינה טאון.

אכילה בצ’יינה טאון יכולה להיות הרפתקה – כל מה שאתה צריך זה את האומץ להיכנס דוכן רוכל סינגפורי ולנסות מה שאינך מזהה. (התחל עם עשר המנות האלה אתה צריך לנסות בסינגפור). מרכזים רוכל סינגפור כמו מקסוול כביש מרכז אוכל ומתחם צ’יינה טאון יש עולם ומלואו לך להתחיל, אם אתה חדש בתחום דרגה או Gourmand ללא חת.

אתה יכול גם לנסות לצד רחוב אוכל בחוץ על הפגודה, בית מקדש, Serangoon, רחובות סמית – סמית סטריט בפרט הוא האתר של “רחוב מזון צ’יינה טאון”, מקום אוכל רחוב אל-פרסקו הראשון של המדינה בתוך מחוז מורש.

עבור הזמן הטוב ביותר לבקר בצ’יינה טאון , לתזמן את הנסיעה כדי לחפוף עם השנה הסינית החדשה בסינגפור Ghost הרעב פסטיבל; כשהראשון משמש בזארים לצד רחוב ודוכני דרך מכירת מזון מזל, מנורות, ומזכרות; האחרון עבור מופעי רחוב של אופרה הסינית לטובת רוחות נדידת האדמה.

Kampong Glam: מסורות מלאית ותיקה

ה- DNA האיסלמית של Kampong Glam צריכה להיות ברורה מייד המבקר בפעם הראשונה.

סולטן מסגד כיפת הזהב הענקי שלה מטיל צל ארוך על פני השכונה. שמות הרחובות לשאת השפעה ערבית מובהקת, להיות שמיו ערים המפורסמות ביותר במזרח התיכון (קנדהאר באפגניסטן, מוסקט ב עומאן, Bussorah – בבצרה – בעיראק), והחנויות לשקף את התרבויות המוסלמיות המגוונות אשר הפכו חלק זה של סינגפור הבית שלהם.

הבניינים הישנים של Kampong Glam לבגוד בתולדותיה כמשכן של תמלוגי מלאית הישנים של סינגפור. Istana לשעבר, או הארמון המלכותי, כיום מאכלס את מרכז מורשת מלאית ושמונה גלריות שלה לראווה את ההיסטוריה והתרבות של המלזים של סינגפור.

סולטן המסגד, נמצא בפינת הרחוב הערבי וצפון Bridge Road, הוא המסגד הגדול סינגפור. סולטן המסגד נבנה בשנת 1920, ואת הכיפה המוזהבת קשה לפספס.

זירת הקניות על Kampong Glam הוא מכרה זהב עבור אוהבי תרבות אסיה – שטיחים פרסיים, משי, batiks, מוצרי פליז, בשמים על בסיס שמן, תכשיטים, כובעים מלאית כל אפשר לקנות לאורך החנויות בסגנון הבזאר ברחוב הערבי, North Bridge כביש, רחוב קנדהאר, ומוסקט רחוב.

חאג’י ליין ובאלי ליין, שני רחובות מקבילים בסוף דרומית מערבית Kampong Glam, לספק סצנה קמעונאית שונה לחלוטין – אחד זה צעיר, יותר היפ וחיוני יותר מאשר כל דבר אחר סינגפור יש להציע.

מאות שנים של ערבית, הודית, מלאית והגירה אינדונזית הפכו Kampong סצנת האוכל של הגלאי למה שהיא היום – זו חגיגה חריפה של נסיעה מוסלמית ידידותית הנעה בין טה טאריק (תה משך) לקפה תורכי כדי ביריאני כבש כדי murtabak .

היכן להישאר. הפינה המערבית של Kampong Glam היא נכבשה על ידי מרכז הקניות לנדמרק הזהב ומלון עולה מתוך זה, Bugis מלון הכפר, מלון ברמה עסקית עם ברכת שחייה. חלק shophouses ב Kampong Glam לעשות רודף אידיאלי עבור מלונות בוטיק ואכסניות.

מתי לבקר. Kampong Glam באמת מתעורר לחיים במהלך הרמדאן, כפי דוכנים בשווקי מזון חיצוניים לצוץ להאכיל מלזים רעבים אחרי שקיעת חמה.

Katong / Joo Chiat: מרכז תרבות Peranakan

של סינגפור Katong שכונה – מתוכם Joo Chiat הוא הרחוב המפורסם ביותר שלו – הייתה ידועה עוד הלבה למען קהילת Peranakan של האומה. Peranakan (הידוע גם בשם סינית Straits) מייצגים שילוב של מלאית והתרבות הסינית שחי על באדריכלות הבציר של Katong.

בשנים האחרונות, Joo Chiat בורח מודרניזציה המהירה שמלווה המצעד של סינגפור לתוך המאה ה -21, עם מעל 900 shophouses ומבנים לשימור על ידי חוקי שימור המקומיים.

המסחר ב shophouses אלה חותר יותר למקומיים מאשר תיירים, למרות מידה מסוימת של ג’נטריפיקציה שהשתרשה. חנויות הבועה תה ומאפיות בוטיק להתקיים חנויות סדקית לצד, אולמות הרפואה הסינית המסורתית וחנויות בגדים מלאית.

חלק shophouses כבר לשנות את ייעודו באופן יצירתי לתוך מלונות תקציב ואכסניות; תיירים השוהים כאן ניתן להשתכשך צוואר-עמוק לתוך התרבות המקומית, בעלות של שוהה סרה מן האטרקציות הפופולריות יותר של סינגפור.

כביש Koon Seng וכביש החוף המזרחי עדיין יש מבחר של shophouses ובתי מרפסת עם כשרון Peranakan ייחודי. חובבי היסטוריה יכולים לחקור בעבר Peranakan של Katong ביתר פירוט דרך מוזיאונים כמו הבית העתיק Katong ובוטיקים כמו Rumah ביבי .

אזור Katong הוא גם ידועה למזון האתני הגדול שלה, מרוכז בעיקר לאורך דוכני הרוכל של כביש החוף המזרחי.

הודו הקטנה: ניחוח של תת היבשת

הודו הקטנה יש את הארומה המיוחדת מכולן של המובלעות האתניות של סינגפור – גייר אותו עד התבלינים והריחות נמכרים והשתמשו ברחובות הרבים שלה. הודו הקטנה היא ביתם בקניון 24 שעות ביממה המכונה מוסטפא מרכז, שבו הקמעונאי ממש ללא הפסקה. עצירות קניות מזכרות אחרות כוללות את ארקייד הודו הקטן, Tekka שוק, ודוכנים מעל על קמפבל ליין, שבו סארי מסורתי יכול להיות מצויד וקונה.

בקר הודו הקטנה במהלך הפסטיבלים המסורתיים של דיפוואלי ו Thaipusam לראות Little India במיטבו – אורו ידי אלפי אורות שוקק פעילות אפילו יותר מהרגיל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *