המותגים המובילים תאילנדי באר – הבירות הכי פופולרי 3 בתאילנד

Posted on

המותגים המובילים תאילנדי באר - הבירות הכי פופולרי 3 בתאילנד
באר בתאילנד באמת מסתכם שלושת מותגי הבירה התאילנדית העליון: Singha, ליאו, ואת צ’אנג.

כל שלוש הבירות ליהנות קהל מעריצים נאמנים בעיקר מורכבים מקומיים, נוסע, ו לגולי מערב מכנים הביתה תאילנד.

תחרות תאילנד היא אכזרית – אתה בדרך כלל לא צריך לחפש רחוק כדי לזהות מישהו בחולצת טריקו בקידום אחד מותגי הבירה הגדולים. שותי בירה בתאילנד אוהבים את מה שהם אוהבים, והם נהנים להתווכח הניואנסים. רבים אינם מבינים ליאו Singha מיוצרים על ידי אותה חברה.

באר הוצג במקור תאילנד מבקרים אירופיים, אבל מאז 1933, תאילנדים התבשלו משלהם. למרות שאתה יכול למצוא בירה מיובאת היותר בר ומסעדות, בירות מקומיות לעשות עבודה נהדרת לשלוט בכאב תוך כדי שהיא נהנתה אטריות חריפות.

בירת קרפט מנסה לאחוז בתאילנד, לעומת זאת, יש חוקים נוקשים ועונשים קשים עבור מבשלה ביתית הם מחניקים בענף. בשנת 2016, החוקים נעשו אפילו קשים יותר. מאז חילופי השלטון, תאילנד כבר הידוק החוקים שלה לגבי אלכוהול.

טיפ: אל תהיה מופתע כאשר הבירה שלך בתאילנד מוגשת עם כוס הקרח ( קנג נאם ). זה לא רע כמו שזה נשמע, במיוחד בחום דרום מזרח אסיה. כללי התנהגות שתייה מקומיות היא לשתף בקבוקים גדולים; הם לא נשארים זמן רב קר.

Singha

הגייה: “לשיר” (להלן ח ו שותקים) תאילנד של הראשון – ורבים יטענו, הטוב – בירה היא לאגר בהיר ונקי-ו-פריך ABV 5 אחוזים.

Singha היא גם הבירה התאילנדית הידועה ביותר מחוץ תאילנד מאז שהוא מיוצא למדינות זרות רבות. נראה הוגן, מבשלת בון Rawd כבר לייצר Singha מאז 1933.

השם “Singha” נגזר סינג , המילה בסנסקריט עבור “אריה” חיה חזקה בפולקלור ההינדית (גם הסיבה סינגפור ידועה בשם “עיר האריה”).

Singha לעתים מעט יותר יקר מאשר מותגי בירה העליונים האחרים בתאילנד. אולי בגלל זה זה יותר מנודה על ידי מטיילים בתקציב המעדיפים ליאו או צ’אנג.

מבשל בון Rawd (העתיק תאילנד) שבסיסה בבנגקוק, אבל בירה מיוצרת על פיזור של מבשלות בכל רחבי הארץ. סיורים ציבוריים של המבשלת אינם שפורסם, לעומת זאת, פרטית, קבוצה, וכן ניתן לארגן טיולים ארגוניים על ידי פנייה לחברה .

ליאו

הגייה: “ליאו”

ליאו, לאגר עם 5 אחוזים ABV, היא אחת הבירות “התקציב” הפופולריות ביותר של תאילנד – בעיקר משום שהיא יורדת בקלות ואינה צ’אנג.

היה היה פעם, לצ’אנג יש מוניטין מגעיל שנתן נורא עקבי “Changovers.” נוסע פנה ליאו שנחשבה באיכות טובה יותר אבל עדיין זולה. כמו Singha, זה גם נעשה על ידי בון Rawd מבשלת אבל יעלה קצת פחות. כן, השם הוא אחר קריאת כיוון אל חית מיתולוגיה, אריה דמוי.

יש ליאו נתח גדול מהשוק בתאילנד, אבל על פי נאמן צ’אנג, חסר טעם oomph של צ’אנג. תקראו לזה מתחרה באמצע איפשהו בין צ’אנג לבין Singha.

המחירים משתנים ברחבי הארץ, אבל ליאו בדרך כלל עולה רק קצת יותר מ צ’אנג אבל פחות Singha.

באר צ’אנג

הגייה: “CH-אה-ng” ולא “ch-AE-ng”
באר צ’אנג ( צ’אנג היא המילה התאילנדית עבור “פיל”) לא יכול להיות ידוע גם במערב כמו Singha, אבל זה מאוד פופולרי בתאילנד. צ’אנג אהוב במיוחד על ידי מטיילים בתקציב שמבלים הרבה זמן חברתי: זה בדרך כלל הזול של מותגי בירה תאילנדיים העליונים על הצעה.

צ’אנג כבר עוזר נוסע שמש צחיח רענון מאז 1995. רבים מעדיפים את הטעם המודגש מעל ליאו או Singha. עד 2015, הלאגר היה החזק של בחירות בירה בתאילנד: את ABV היה אחוז 6.4 קשה להכות. קלאסיקת צ’אנג החדשה יש ABV של 5.2 אחוזים.

למרות שזה זכה במספר פרסים, צ’אנג נאבק עם מוניטין של בקרת איכות. שמועות השתוללו כי ABV של צ’אנג היה עקבי בין הבקבוקים יכול היה להגיע מעל 10 אחוזים. Backpackers ברחבי תאילנד חשש “Changover” הנוראי אשר בהחלט הרגיש כמו פיל עומד על ראשו של אחד. במקום התמכרות, את מתכון הבירה בדרך כלל נחשב האשם.

צ’אנג שינו את ABV ואת הנוסחה, שחרור גרסאות אחדות כולל צ’אנג אור, טיוטה צ’אנג, וצ’אנג ייצוא. בשנת 2015, כל המותגים אוחדו צ’אנג קלאסי.

צ’אנג הוא תוצרת ידי תאילנדי ומשקאות (ThaiBev) , חברת המשקאות הגדולה בתאילנד. הם גם עושים Sangsom ו Mekhong, בחורבות הפופולריות ביותר בתאילנד.

ThaiBev נוסדה בשנת 2003 והיא שבסיס בבנגקוק, אבל חלק גדול מתבשל נעשה איאטטאיה, עיר הבירה העתיקה צפונית לבנגקוק.

Archa (סוס) בירה מיוצרת גם על ידי חברת ThaiBev, אולם, זה לא כמו גם מוכר לנוסעים. Archa היא בחירה פופולרית בחוגים מסוימים של גולים המעדיפים את טעם 5 אחוז ABV.