Skip to main content

המטיס סינגפור – גלגל התצפית 2nd בגודלה בעולם

המטיס סינגפור - גלגל התצפית 2nd בגודלה בעולם

המטיס סינגפור הוא מסוג הדברים שהיית לבנות אם היית אי קטן עם מוניטין של חשיבה גדולה – פרויקט שנועד להיות הגדול מסוגו בעולם. אז זה עם נוסע סינגפור, גלגל תצפית 540-רגל גבוהה, אשר מציע נוף של 360 מעלות עוצר נשימה של מפרץ המרינה של סינגפור.

אל תעשה את הטעות של קריאה Flyer סינגפור “גלגל ענק”. ההנהלה מסרבת בתוקף “משתמשת בפי המילה” – סינגפור Flyer הוא יותר מתאים הנקרא גלגל תצפית , בנוסח העין של לונדון המפורסמת. (זה גם לא יכה את העין של לונדון במחלקת גודל בלמעלה מתשעים רגל!)

סינגפור Flyer מותקן עם 28 קפסולות ממוזגות, כל אחת בגודל של אוטובוס מסוגל לקחת על עצמו עד 28 רוכבים. הבונים של סינגפור Flyer להתפאר כי כל נוסע חווה נסיעת רטט ללא 30 דקות, עם נוף ישיר מדהים של האי-המדינה שמסביב, כמו גם צצת מדינות שכנות אינדונזיה ומלזיה.

לעיון ברשימת בדיקה מקיפה יותר של פעילויות אחרות שאפשר לעשות בסביבה הכללית, לקרוא את זה: Top 10 דברים לעשות מרינה ביי , סינגפור.

בניין הטרמינל של סינגפור Flyer

הגלגל עצמו עומד בראש מסוף קמעונאית שלוש קומות עם מעל 82,000 מטרים רבועים של שטחי מסחר. רחוב מזון -1960 נושאים שנקרא “שביל המזון סינגפור” מעורר ימים שאננים יותר של סינגפור תוך מתן מבחר מגוון של מאכלים. כמה חנויות של “חוויה” אחרות לאפשר לנוסעי Flyer לנסות את כוחם בהטסת מטוס מדומה, נהיגה במכונת פרארי מדומה, ולקבל חוויית ספא ​​דגים (אמיתית) על הרגליים העייפות שלהם.

  • סיור של “מזונאים: גלה עוד על מסעודה במסעדת מזון שביל סינגפור ברמת הקרקע.

בניגוד צורם לנוף הכללי Flyer סינגפור הפכה לנקודה חמה עבור חובבי הקוקטיילים והיין של סינגפור. מטיס הטרקלין, הממוקם בבניין הטרמינל, הוא בר נעים כי הפך המקום המועדף עבור תחרויות קוקטייל שנתיות. הטרקלין מנוהל על ידי ההתאחדות המוזגת Sommeliers סינגפור (ABSS), ששומר המקום גדוש הרפרטואר שלה מתכוני קוקטייל עטור פרסים. (יש לנו מתכונים משלנו – הבדוק שלנו לרשימת Z מתכוני קוקטייל.)

הטרמינל גם בתי אטריום מרכזי הדיור בתערוכה “Yakult Rainforest דיסקברי” ובמה להופעות סוף השבוע ואירועים אחרים. (הדג באגם ניתן להאכיל ביד – לקנות מזון לדגים עבור 1 SGD ואתה מסודר.) שטח חנייה זמינה כשלושים אוטובוסים כמעט 300 מכוניות.

טיסת נוסע סינגפור שלך

כדי להימנע מתורים ארוכים, הפלייר מתיר-מחזיקי כרטיס לשוטט ברחבי הטרמינל קמעונאיות, המחייב אותם רק כדי להופיע בשער כ 30 דקות לפני זמן טיסה על הכרטיס.

רגע לפני העלייה למטוס, אורחים לחוות גלריה אינטראקטיבית שכותרתו “המסע של חלומות”. אמרגני התקשורת מתמצאת מאחורי נוסע סינגפור השתמשו בגלריית להציג סינגפור באור הטוב ביותר האפשרי, כפי שהוא נראה דרך נקודת התצפית של רוכב Flyer סינגפור. “המסע” מגיע לשיאו בתצוגות של סינגפור כפי שהם נראים מכדור כמוסת Flyer, עם ההבטחה המסחררת של סינגפור פנורמי במאור פנים של העתיד.

כל כמוסה יכולה להכיל עד 28 אנשים. הכמוסות ממוזגים UV-מסונן. מסונכרן דלת כניסה כפולה / יציאת מערכת “צעד על” עיצוב מאפשר גישה קלה משני הצדדים של כל קפסולה, אפילו עבור תינוקות בעגלות, הקשישים ונכים.

את “הטיסה” לוקחת 30 דקות כדי להשלים, עם הגלגל מסתובב לאט כדי לאפשר לנוסעיה לקחת בתצוגה. נוסע לחוות תנועה מועטת בעוד סיפון, בזכות ההנדסה של הגלגל: לימוד המעצבים של נתוני עומס רוח הדינמיים ועיצוב גלגל וכתוצאה מאפשרת פעולה חלקה עם כמעט ללא תנועה לרוחב או רטט. בקיצור: נוחה, נוף, בטוחה לגמרי נסיעה.

מצפן תקורה בכל כמוסה מספק מדד הנטייה עבור הנוסעים, וכן תיאור של מראות השונים הנראים מחלונות. מקומות ומבנים גלויים מן קפסולות כוללים מובלעות אתניות כמו צ’יינה טאון של סינגפור הודו הקטנה, ועל מקומות המרינה ביי חדש הנעורים כמו המרינה ביי סאנדס, מטח המרינה והגנים ידי ביי. (למידע נוסף על מרינה ביי, מלונות סינגפור.)

המטיס סינגפור במבט חטוף

  • מה זה: תצפית גלגל
  • מיקום: 30 Avenue ראפלס, על מרינה ביי. במרחק הליכה של העיר וסונטק ואת הטיילת
  • הפעלת שעות: פותח מדי יום בין 08:30 am כדי 10:30 PM (הטיסה אחרונה בשעה 10:15)
  • משך Ride: 30 דקות
  • מחירי כרטיסים: מגוון רחב של מחירים וחבילות זמינות, לראות את האתר רשמי תמחור ופרטים: www.singaporeflyer.com
  • איך מגיעים: Ride the MRT ולרדת בתחנת טיילת (cc4). מדרחוב גישה זמינה גם דרך החוף, שדרת ראפלס, וגשר בצורת סליל הצמוד Resort מרינה ביי הסמוך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *