Skip to main content

המלצות ועצות ללונדון אורח על תקציב

המלצות ועצות ללונדון אורח על תקציב

ביקור בלונדון על תקציב יכול להיות מאתגר, בגלל זה הוא בין הערים היקרות בעולם. בכל שנה, תיירים פוטנציאלים רבים – אנשים עמדו ליהנות מאוד בעיר הזאת – מעקף בלונדון בשל העלויות הגבוהות.

אבל אפשר לבקר את העיר התוססת, ההיסטורי הזה על תקציב. הנה כמה אסטרטגיות להתמודדות עם המחיר של טיול ללונדון. עזיבת טיפי נסיעות תקציב עבור כרטיסי טיסה, מלונות, תחבורה, דברים לעשות, אוכל, אטרקציות ואפילו חניה קצרה בדרך לעיר אחרת.

טיסה ללונדון

זה מוגדר כמו כמה ערים אחרות לנסיעה חסכונית. ישנם שישה נמלי תעופה גדולות באזור שמשרתים מאות טיסות מסחריות יום. עם נפח הרבה הזה, יש סיכוי הרבה יותר עבור הנוסע התקציב כדי לתפוס כרטיס מציאה. בדקו כמה אסטרטגיות כדי להתחיל עם החיפוש שלך.

מלונות בלונדון

חדר במלון בלונדון טיפוסי הוא גוץ במחיר מופקע. אבל יש דרכים לחסוך. קח מלונות בתקציב של לונדון, אפשרויות לינה וארוחת בוקר, אכסניות או השכרת דירה. התחל מחפשים דרכים לחסוך כסף עם אלה עצות אירוח בלונדון על תקציב.

תחבורה בלונדון

מהי הדרך הזולה ביותר להגיע ממקום למקום בלונדון? התשובה תלויה התוכניות שלך. אם אתם מתכננים לבלות את רוב הזמן שלך במרכז לונדון, יש ספק האם Tube ביותר האפשרות היעילה וחסכונית שלך. תסתכל טיפים עבור תחבורה ציבורית והשכרת רכב.

דברים בלונדון לעשות

לונדון היא עיר עם אטרקציות מפורסמות כי נתפסו לעתים קרובות כמו “ביקורי חובה.” חלקם יקרים. אבל אתה יכול לאזן את ההוצאות הללו עם שפע של פעילויות חינם או זולות. השתתפות בהפקות בברודווי באיכות זולה בלונדון מאשר בניו יורק. עזיבת טיפים להכנת הרשימה שלך של דברים בלונדון לעשות סביר.

מסעדות בלונדון

מטיילים רבים יגידו לך בלונדון אינה ידועה למזון שלה. אתה תעשה טוב יותר בבירות אירופאיות אחרות כגון פריז ורומא. בעוד שעשוי להיות נכון גם לגבי טעמים רבים, גם כאלה שאינם פוסלים את מגוון אפשרויות תקציב לונדון מציעה לנוסעים. מתוך פאבים אל של אלף האזור של מסעדות אתניות קטנות, אתה חייב למצוא ארוחות זולות סיפוק על תקציב בלונדון.

לונדון מפורסמת פרלמנט סוויל רו.

עבור רבים, זה לא מקום לבקר אך ורק עבור המטבח שלה. אנשים שמרגישים ככה נוטים להיות בעלי טעם מזון מבקר ותקציבים כדי להתאים.

כמו בכל הסטריאוטיפים, זה אחד דוהה עם כל שנה שחולפת. אוכל מעולה במחירים סבירים הם לא כל כך קשה למצוא. למעשה, את האופי הקוסמופוליטי של העיר העצומה הזה הופך אותו לאחד המקומות הטובים ביותר על פני כדור הארץ עבור דגימת מגוון מנות.

בואו נתחיל עם ארוחת בוקר.

לינה וארוחת בוקר מפעלים בדרך כלל מציעים ארוחה בבוקר כי תהיה גאות לך מעל עד ארוחת ערב. צהריים לא צריך להיות יותר מ חטיף. אם אתה נשאר בבית מלון קונבנציונאלי שבו ארוחת הבוקר אינה כלולה, רואים את זה: שלא כמו פריז וערים רבות אחרות באירופה, אתה יכול למצוא ארוחות בוקר דשנות במסעדות כאן כי לא ישבור את התקציב.

ארוחת צהריים ואפילו ארוחת ערב יכולים להיות “פיקניק” התאסף בבית בשווקים של לונדון.

סיורים בפאב בלונדון כבר זמן רב במקום ליהנות מארוחה זולה ואווירה שאין דומה לו. היזהר: מפתחי מקימי חיקויים של הפאבים בשכונה האותנטיים ברחבי העיר. החיקויים ארוכים קרוב על חשבון קצרים על אותנטיות.

לונדון היא מקום נהדר להעסיק אסטרטגית אוכל תקציב קול. הרעיון הוא לאכול ארוחת בוקר גדולה, חינם במידת האפשר, לקחת את זה בקלות על ארוחת צהריים, ולשמור את חלק הארי של תקציב המזון שלכם לארוחות נחמד לחשוף אותך בתרבות היעד שלך.

ישנם מספר המדריכים שנותנים מידע המבוסס על טווחי מחירים, באמצעות כלל “יקר-בינוני-זול” או ציון דומה.

מדריך מסעדות בלונדון  מספק קישורים למסעדות באזור רחב למדי.

מדריכים אחרים הם פחות מובנים, ולעתים קרובות נערך על ידי סטודנטים או אנשים עם עניין לעזור מבקרים בלונדון.

העין של לונדון – סקירה

זה אחד האטרקציות הפופולריות ביותר בלונדון, אבל זה יכול לדרג בין היקר ביותר כאשר יש לך צד נסיעות גדול לעבר שיא עונת תיירות. ומה שיותר גרוע, זה יכול לעלות לך זמן יקר המתנה בתור. קחו למשל את האינטרסים שלך, התקציב ואת אילוצי זמן בזהירות לפני שאתה מתכנן ביקור London Eye – בעזרת בסקירה זו.

Layovers בלונדון על תקציב

זה קורה לנוסעים רבים באירופה: אתה מוצא את עצמך עם חניית ביניים ארוכות בלונדון או עם 10 שעות כדי לעבור משדה התעופה גדולה אחד למשנו לפני המסע שלכם יכול להמשיך. אפשר לקחת כמה מראות על תקציב אם אתה יודע איך לתכנן חניית ביניים בלונדון.

טעויות תקציב נסיעות בלונדון

בכל עיר שמושכת מספר רב של מבקרים, יש מלכודות (הן נועדו אחרת) כי יעלה לך כסף. בלונדון, כמה מבקרים בפעם הראשונה מרגישים מאוימים כאשר התעמתו עם תחבורה ציבורית, בוחרים מוניות יקרות במקום. אל תאפשרו התגובות הראשונות שלך כדי לגרום עלויות הוסיפו. הימנע ממכשולים אלה בעת ביקור בלונדון. תוכל לחסוך כסף וכי משאב יקר אחר של זמן.