המקומות הטובים ביותר עבור גלידה ג’לאטו בפריז

Posted on

לא משנה את הזמן של שנה, ואפילו בזמנים במובן העמוק של החורף, אתה יכול לראות אנשים נהנים מתנשאים, קונוסים משוכללים של גלידה איטלקית בסגנון בטעמים שונים ברחובות פריז, או גונבים לתוך הגלידה המסורתית המפורסמת של העיר מְסַפֵּק, Berthillon, או בכל מספר אחר קרחונים,  כדי להתענג על כוס גדולה של החומר האלוהי, ואחריו, אולי, על ידי אספרסו חזק.

בקיץ, כמובן, גלידה נראית כתחליף לארוחה עדיף הן מקומיים ותיירים. ג’לאטו בפרט הפך בקש בפראות אחרי בשנים האחרונות, עם יבול של חנויות מתמחות קטנות שהופך אותו באתר טרי, ושימוש טעמים טבעיים בלבד ומרכיבים, ללא מייצבים. הנה כמה מהמקומות האהובים שלי כדי להתכבד פינוקים קפואים, אם אתם מעדיפים מסורתי יותר, מגוון כקרח שמנת או האיכות הצפופה עדיין אוורירית וטעימים להפליא של גלידה איטלקית.

Berthillon: עבור גורמה צרפתית שפת אם “Glaces”


נחשב על ידי רבים להיות תקן הזהב גלידה צרפתית, Berthillon הוקמה כמסעדה ואת חדר התה על לואיס סנט Ile מקסים בשנת 1928. 90-כמה שנים, זה מושך אליו נחילים של תיירים ומקומיים, במיוחד בחודשים החמים, עבור אור השמנת שלה ועדיין וזהוב וגלידה מרעננת ( glacée ברולה ) ולעתים קרובות סורבטים פרי יוצאי דופן. אתה יכול גם לקנות את הגלידה מסוחרים מורשים, אך זוהי החנות הרשמית היחידה ועל חדר התה בעיר.

Made with רק תערובת של שמנת מתוקה ואת  קרם פרש (מגוון הרבה יותר קל), ביצים, סוכר, תבלין טבעי, Berthillon מתגאה עצמם על שימוש אפס צבעים, טעמים מלאכותיים, או מייצבים. שפים להפוך את הגלידה באתר מדי יום, ובעוד כמה טעמי 60 ומשהו על התפריטים שלהם הם קבועים (וניל, שוקולד, פיסטוק, קרמל עם חמאה מלוחה), להיזהר טעמים גחמניים וטעימים כולל prailine עם כוסברה ולימון, אווז כבד , תה ארל גריי, Gianduja עם כתום (אחד המועדפים האישיים שלי, שילוב אגוזים אגוזי עם שוקולד), גרנד מרנייה, ועוד רבים אחרים.

מעדיף משהו קצת בהיר? סורבטים מרעננים כוללים קאסיס, סיד, פירות ליצ’י, אפרסק עם עלי נענע, לימון-קורנית, ופטל עם תמצית ורדים. אם אתם חוגגים את חג המולד בפריז, לשקול רכישת יומן חג המולד מסורתי יפה ( buche דה נואל ) ממולא בגלידה ועוגה.

אופן הביצוע:  29-31 Rue Saint Louis en l’Ile, הרובע ה -4

מטרו: Pont Marie או סאלי-מורלנד

טל ‘: 33 (0) 143,543,161

שעות: פתיחת יום רביעי עד יום ראשון, 10 am עד 10 בלילה. ימי שני סגור ושלישי, כמה שבועות באמצע יולי ואוגוסט. להתקשר מראש במקרה של ספק.

Pozzetto: ג’לאטו המועדף עליי, ידות למטה


חנות גלידה זעירה זה הממוקם בלב של המארה  היא האהוב המוחלט שלי עבור גלידה איטלקית בפריז: מאז נתקלתי בזה, עשיתי משהו של טכס של מתמכר סיר של אותו אחרי נהנה פלאפל פנטסטי מן L’הסמוך כמו du Fallafel. תרופת הבחירה קפואה שלי? האגוזים באינטנסיביות, פיסטוק שמנת זיווג עם הטעמים בעדינות מתוקים, שוקולד-אגוזים של Gianduja.

מציע רק שתים עשרה טעמים בכל זמן נתון, תוך שימת דגש איכות ועוצמת הטעמים מעל בחירה שרועה, כל הגלידה נעשית באתר כאן יומית, במטבח הסמוך. “Pozzetto” פירושו “מעט טוב” ומתייחס מכולות מתכת עפעפיים שבו ג’לטו מאוחסן (ו מהיכן זה שימש באופן ישיר). במקום להציג את הגלידה גדול, הרים מושכים את העין, כמו גם המסורת רב gelaterias , ההורים בבית Pozzetto אומרים שמירה על אותה מאוחסנת בארות משמר טעמים ועקביים.

אני בדרך כלל כדאי להזמין מנה או כוס ללכת מהחלון הקטן והחמוד ולהסתובב במצב מבורך, אבל אם אתם מעדיפים לשבת, הקפה הזעיר מאפשר לך לשבת, וכן לקחת חלק אספרסו איטלקי אותנטי או דביק בעובי חם שוקולד.

אופן ביצוע: 39 sicile rue du roi דה,  רובע ה -4 (יש גם מיקום שני מעבר לפינה ב 16, rue Vieille du Temple)

מטרו: בהוטל-דה-ויל או סנט פול

טל ‘:  33 (0) 1 42 77 08 64

שעות:  פתוח כל יום משעה 12:15 pm כדי 11:45 בערב (יום שני-חמישי וראשון), 12:15 pm כדי 00:45 בבוקר (שישי ושבת)

Amorino: ג’לאטו מצויינת עם מוקדים

שרשרת ג’לטו זה משמש גלידה איטלקית בסגנון הגון מאוד במספר מקומות ברחבי העיר. זוהי בחירה טובה לטיולים משפחתיים עם הילדים, שכן אתה יכול לבחור מתוך עשרות פריטים טעמים (כמו רבים ככל שתרצה, באופן תיאורטי) וסידר במיומנות עלי כותרת על חרוט או בכוס.

אופן ביצוע: 119/121 רובע רחוב סן מרטין, 3rd

מטרו: Rambuteau

ראה באתר הרשמי למקומות יותר