המקומות הטובים ביותר עבור שוקולד חם בפריז

Posted on

המקומות הטובים ביותר עבור שוקולד חם בפריז
כאשר הגיע קרח, קר האוסר החוצה, אולי כדאי שתשקלו מסמן את חלק השוקו החם הטוב ביותר בפריז יש להציע. למרבה הצער, בקפה הפינתי הוא תמיד לא רצוי: זה נפוץ להיות מוגש עד שבקושי-חם מים עם נתחי מיטלטל אבקת קקאו תעשייתי שלא נמס סביב בראש. כדי להוסיף חטא על פשע, אתה עלול בסופו של דבר משלמים ארבעה או חמישה יורו פופ עבור האיש המסכן הזה chaud שוקולד .

למרבה המזל, היוצרים חם שוקולד artisanal שהוזכרו להלן הם הדבר האמיתי. הם משתמשים cocoas בדרגה גבוהה ושוקולד בר, חלב אמיתי (התנשמות!), ולעתים קרובות הם המצאה עם טעמים, לשרוך משקאות השוקולד העשיר שלהם עם הערות כגון ג’ינג’ר חריף הל או מנטה מתוקה וכתום. בלי שהיות, הנה הבחירות שלנו עבור איפה ניתן לקבל חם מפנק בבירה הצרפתית. רק אל תשכחו לנגב את הקצף חלבי את החלק העליון של השפתיים שלך לפני היציאה חזרה אל הנוף או בחנות!

אנג’לינה

כנראה המקום הכי-הנחשק שוקו חם בפריז, ותמיד מוצפת תיירים, חדר תה Belle Epoque וינה בסגנון הזה בסביבות 1903 מפורסם אולטרה-עשירים, בהחלט המסורתי שלה שוקולד chaud . זה לא אהוב האישי שלי (אני מוצא שזה יהיה קצת מתוק מדי ועבה) אבל עבור אנשים רבים השוקו החם של אנג’לינה הוא תקן הזהב. תמיד שומרים קדימה, במיוחד בחודשים הקרים ובסופי שבוע, כאשר תורים ארוכים של תיירים ממתינים לשולחן נחש החוצה אל Rue de Rivoli. אם אתם מעדיפים תה, אנג’לינה גם אחת הבחירות שלנו עבור בתי התה הטוב ביותר בפריז.

 • כתובת: 226 rue de Rivoli, הרובע ה -1
 • מטרו: טיולרי, קונקורד
 • טלפון: 33 (0) 1 42 60 82 00

Chocolaterie ז’אק גנין

אני עדיין לא טעמתי את השוקולד החם בבוטיק Marais פתח לאחרונה את הקוראות לעצמן, מאסטרו השוקולד מאומן עצמי ז’אק גנין. של גנין chaud שוקולד הוא מדווח מהטובים בעיר ומוגש עם חום וחן. כמו חפיסת שוקולד של Hevin, האווירה האולטרה-מודרנית כאן, כך שומרים קצת זמן טרקלין כאן אחרי בשיטוט איטי או קניות ברובע המארה האופנתי.

 • כתובת: 133 rue de Turenne, ברובע ה -3
 • מטרו: Filles de Calvaire
 • טלפון: 33 (0) 1 45 77 29 01

Maison du Chocolat

הצעות בית גסטרונומי צרפתי יוקרתיות זה, לא מפתיע, שוקו חם מעולה בחלק מהאתרים שלה. אם אתה מעדיף מגוון מתוק פחות, גס יותר, עשיר יותר של השוקולד chaud , גרסה זו אמורה לספק את הכמיהה שלך. ואם אין לך זמן לשבת, אתה תמיד יכול לקנות שקית של “חרוזים” טהורים שוקולד (זמינה בשני “עוצמות” שונות – בתמונה) כדי להפוך את עצמו בבית.

 • כתובת: 52, rue Francois 1er, הרובע ה -8
 • מטרו: פרנקלין דלאנו רוזוולט
 • טלפון: 33 (0) 1 47 23 38 25

ז’אן-פול Hevin

ז’אן-פול Hevin הוא כבר ידוע כאחד אומני השוקולד המצטיינים של פריז. Hevin המציא תפריט של cocoas החם במשך שעות שונות של day– כמה ממריץ, ואחרים מרגיעים. האהוב הבלתי המעורער שלנו הוא 4 ראש הממשלה “אפרודיזיאק”, עם הערות חזקות של ג’ינג’ר ותבלינים. עדיין יותר אקזוטי? Huitres Chocolat aux (שוקולד עם צדפות), Chocolat a la carotte (גזר), או זן Chocolat עם תה ירוק Matcha. עבור שומרי המסורת, יש מבחר של מתכונים קלאסיים יותר, כמו גם, באמצעות שוקולדים בדרגה גבוהה בלבד.

 • כתובת: 41 Rue de Bretagne
 • מטרו: טיולרי