העלות של בתי מלון ולינה בצרפת

Posted on

 העלות של בתי מלון ולינה בצרפת

תוכל למצוא מגוון עצום של אפשרויות במלון כשאתם מתכננים ביקור בצרפת. עלות האירוח משתנה בהתאם לאזור ולסוג. בעוד חדרי מלון בהכרח יקרים יותר בפריז, ישנם גם רבי מלונות שאטו יוקרה מדהימים ברחבי צרפת שהן לא פחות יקרים, במיוחד באזורים כמו פרובנס. אבל יש גם הרבה מלונות נוח, תקציב בפריז, כמו גם מספר גדל והולך של רשתות קייטרינג אלה שרוצים רק מיטה ללינת הלילה.

מחירים ממוצעים של טווחים שונים של לינה

עם הזמנה באינטרנט, זה הפך להיות כמעט בלתי אפשרי לקבוע את המחיר של סוגים שונים של אירוח. אבל ככלל, מחירי תקציב ומלון הכלכלה בפריז לכל הממוצע לילה בסביבות 100 יורו ו בשאר צרפת סביב 70 יורו. אלו הן ההתאמות הבסיסיות ביותר. מה מוגדר כאזור ממוצעים במלון “מאוד נוח” 170 יורו ללילה בפריז 150 יורו בחוץ, בעוד מלונות בקטגוריה דלוקס הכי יקר יכול לעלות משהו בין 450 יורו בפריז 300 יורו בשאר צרפת.

עם זאת, יש לזכור כי אלה הם מחירים ממוצעים, כך הטווחים בתוך כל קטגוריה הם די רחבים.

מערכת Star Hotel צרפתית

מערכת הכוכבים הצרפתית תחת פיקוח ומאוד קפדן. ברגע שיש לך את הקריטריונים השונים המשמשים בכל מערכת 1 עד 5 כוכבים (בתוספת המגוון העליון של מלונות ארמון), אתה תמצא את זה קל יותר לבחור את המלון הנכון עבור התקציב שלך.

תכנית חדשה הונהגה 2009-2010 שהובילה לסגירת בתי מלון קטן ומשפחתי רבים. הדרישות החדשות הן קפדניות, תוך שימת דגש בטיחות וגם הבאת הכללים חדשים עבור חדרי נכים. הממשלה הצרפתית יש גם מערכת סינון בטחוני קפדנית, כך שאתה יכול להיות בטוח כי הכוכבים הניתנים לכל במלון באמת מתכוונים למה שהם אומרים.

מלונות בצרפת להציג מחירים בכניסה למלון ובדרך כלל בחדרי השינה, והם כוללים מסים ושירות. אם אתם זקוקים למיטה נוספת בחדר, יש בדרך כלל תמורת תשלום נוסף.

כמו כן, תוכל למצוא כי יש אפשרויות רבות יותר ממלון ישר. אולי לנסות בסיס לינה וארוחת בוקר (נקרא Chambres d’hote בצרפת)? אלה גדלו עצומים פופולריים במספרים בשנים האחרונות, המציעים כל דבר, החל נסוג עירוני Chateaux עם ברכות, בטענה, ועוד.

מה כלול להקות המחיר

  • מחירי החדרים במלון מוצגים עבור שני אנשים החולקים חדר זוגי או טווין מיטות סטנדרטי ללא ארוחת בוקר.
  • המלונות הקטנים והלינה וארוחת בוקר קרובות כוללים ארוחת בוקר קונטיננטלית במחיר ואיפה זה מוצע, זה מצוין בסקירה או הרישום.

טיפים נוספים ומידע

  • בדוק את-הערך, רשתות בתי מלון זולים בצרפת. הם מציעים שיעורים מעולים, אירוח אמין נמצאים בכל רחבי הארץ.
  • נסה מלון לוגיס, שרשרת עצמאית של נכסים בבעלות פרטית, לעתים קרובות עם מסעדות טובות גם כן
  • אם אתה נשאר כמה זמן הם קבוצה, ואז לחשוב על שכירת נכס. אתה יכול עצמית לשרת, פעל משטר משלך, ולהרגיש כמו תושב מקומי בעת קניות בשווקים מזון באזור. מאפייני מגוון נרחב מן הטירה המוזרה וילות קטנות מענגות הכפרי הצרפתית.
  • האם הספר מראש, הכרח באזורי הנופש הפופולריים, כגון בדרום צרפת. ערים כמו ניס לקאן שאולי יש מגוון רחב של אפשרויות לינה רבות, אך תמיד יש לחץ על מקומות התמורה הטובים ביותר. וגם נופש הקטן, השיק כמו Saint-Paul-de-Vence, המלונות הם אפילו יותר קשים להזמין.