הפסטיבלים והאירועים רומא המדורגים ביוני

Posted on

 הפסטיבלים והאירועים רומא המדורגים ביוני

ביוני הוא תחילת עונת הקיץ הגבוהה ברומא, עיר נצח מצלצל זה בזכות, עם כמה פסטיבלים והאירועים החשובים ביותר שלה. ובעוד חודש יוני הוא חודש עמוס ברומא, אתה עדיין תמצא קהל צפוף פחות בחודשי יולי ואוגוסט, הכולל מזג אוויר מתון.

הנה רשימה של האירועים העליונים ברומא בחודש יוני. שים לב -2 ביוני, יום הרפובליקה, הוא חג לאומי, כל כך הרבה עסקים, כולל מוזיאונים ומסעדות, ייסגר.

יום הרפובליקה (2 ביוני)

יום הרפובליקה, או פסטה דלה רפובליקה, הוא חג לאומי גדול הדומה ימים העצמאות במדינות אחרות. זה מנציח איטליה הופכת לרפובליקה ב 1946, לאחר סיום מלחמת העולם השנייה. מצעד ענק מוחזק על אימפריאלי הפורה Via dei וכולל מטס מרהיב של חיל האוויר האיטלקי, ואחריו מוסיקה בגני קווירינלה.

בגן הוורדים

בגן הוורדים של העיר הוא פתוח לקהל הרחב במהלך חודש מאי ויוני, בדרך כלל באמצעות כ בשבוע השני או השלישי של חודש יוני. הגן הוא על גבעת אבנטין כמו Via di Valle מורסיה 6, לא רחוק קרקס מקסימוס.

דומיני קורפוס (בתחילת ובאמצע יוני)

בדיוק 60 ימים לאחר חג הפסחא, קתולים לחגוג קורפוס דומיני, אשר מכבד את לחם הקודש. ברומא, יום חג זה בדרך כלל נחגג עם במיסה בקתדרלה של סן ג’ובאני ב- Laterano ואחריו תהלוכה סנטה מריה מג’ורה. עיירות קטנות רבות לקיים infiorata עבור קורפוס דומיני, יצירת שטיחים עם עיצובים עשויים עלי כותרת של פרח מול הכנסייה ולאורך הרחובות. דרום של רומא, Genzano היא עיר טובה שטיחים כותרת של פרח, או פנו צפונה לעיירה בולסנה על אגם בולסנה.

חג Saint John (San Giovanni, יוני 23-24)

החג הזה נחגג בפיאצה המכרעת מול כנסיית סן ג’ובאני ב- Laterano, בעיר הקתדרלה החשובה ביותר של רומא. באופן מסורתי החגיגה כוללת ארוחות של חלזונות (lumache) ואת חזרזיר, בתוספת קונצרטים וזיקוקים. חלזונות הם חלק מהמסורת כמו הקרנות שלהם נחשבות מייצגות מחלוקת ודאגה – על ידי אכילתם, אתה מבטל את כל הדאגות שלכם לשנה.

הקדושים פטרוס ופאולוס יום (29 ביוני)

שניים הקדושים החשובים ביותר של הקתוליות נחגגים על חג דתי זה עם ההמונים מיוחד בזיליקת פטרוס הקדוש בוותיקן וסן פאולו פואורי לה מורה. בכיכר פטרוס הקדוש, תצוגת infiorata מסיבית כוללת יותר מ -1 מיליון פרחים מוצגים בצורה אמנותית בעיצובים על המדרכה. זיקוקין מרהיבים להראות מעל סמוכי קסטל סנטאנג’לו סוגר את החגיגות.

לונגו il הטיבר

“לאורך הטיבר” הוא פסטיבל רב-קיץ על גדות נהר הטיבר (הטיבר), אשר עובר לרומא. הוא כולל אווירה כמו-כפר דוכני מזון, מסעדות מוקפצות, אומנויות וספקי אמנות, מוסיקת חיה ואפילו כמה רוכב פעוט ושעשועים.

לונגו il הטיבר מוחזק על מערב (הוותיקן) בצד של הנהר והגישה אליו היא באמצעות מדרגות היורדות אל הנהר. הכפר מוגדר בין פיאצה טרילוסה (ב פונטה סיסטו) ו Porta Portese (ב Ponte Sublicio). יש נקודת גישה לכיסאות גלגלים בבית לאנגוטברה ריפה.

רוק רומא

הסלע השנתי פסטיבל רומא יוצא לדרך בסוף יוני, הבאה כתרות מעשים מוזיקליים מקומות ברחבי רומא, כוללים קרקס מקסימוס.