Skip to main content

הפעילויות לכל המשפחה המדורגת 8 ב סינגפור

סינגפור, משעמם? אין סיכוי! אולי יש אי-מדינה זעירה זו מוניטין המכופתרת במקצת, אבל נוסעים המשפחה הם עבור לטפל.

אטרקציות ידידותי למשפחה של סינגפור לתת לנוסעים חיבור ישיר תרבויות מגוונות של דרום מזרח אסיה בסביבה הרבה יותר בטוח מאשר רוב שאר האזור. משפחות נהנות גם כל מנעמי החיים של המערב כי התקציבים שלהם מאפשרים: גם מלונות יוקרה, אינטרנט נייד 4G, ותחבורה זולה ומהירה בכל רחבי האי באמצעות אוטובוס ורכבת.

אז לטוס, לקחת את המשפחה שלך כתמי הרפתקת ילד ידידותי הללו ולתת רופף!

אין סביבה בטוחה שבה לראות את חיות הבר של דרום מזרח אסיה מאשר גן החיות הטובות ביותר של האזור,  גן החיות של סינגפור . עם מעל 3000 חי שוכן פרק 28 דונם, ילדים יכולים בבטחה לראות חיות מזרח אסיה נדירות כמו דובי השמש, אורנגאוטן ונמרי מלאיה – יחד עם אורחים ממרחק רבים יותר כמו דובי קוטב, ג’ירפות ובבוני hamadryas.

“גן החיות פתוחות” הקונספט של סינגפור החיות מזלזלת כלובים, והעדיף אמצעים גלויים פחות של אילוץ. חיות יבשות גדולות הם היו נשארות במקומם שחפירים עמוקים שמוסתרים מעיני צופים – מנקודת המבט של ילד הולך-חיות של נוף, החיות נראות כאילו הם פשוט נהנים טבעיים המקומיים שלהם.

מחוץ המתחמים שלהם, חיות זוכות לפגוש-ו-פני אורחים דרך מופעי חיים רגילים הפעלות האכלה. פנו זמן שהאחרון: הקטנטנים שלכם יאהבו להאכיל את התושבים, אם על ידי השלכת פירות בבונים או דגים גזר כדי ג’ירפות.

DUCKtours מציע הסיור רק של סינגפור שמאפשר לך לראות ברובע ההיסטורי של העיר-מדינה מהכביש … אז לוקח למים עבור נקודת מבט שונה לחלוטין.

באמצעות כלי רכב אמפיבי 1970-עידן מחודש, הסיור לוקח מן וסונטק סיטי קניון, אז מפיץ ברחבי מחוז סיוויק של סינגפור, לאחר שחלף על פני פדאנג, בבניין העירייה, אנדרטת המלחמה, ואת תיאטרון ויקטוריה.

הטיול מלווה בפרשנות מן מורי דרך ( “ducktainers”) אשר מציע לקחת והמטורף שלהם על אתרי העיר.

הסיור ואז נוסעת ישר לתוך נהר סינגפור (לצפות קפטן של סיור “ducktainers” לשחק את המתח של נחיתה בים בלתי נמנעת). מן הנהר הסמוך מרינה ביי, הנוסע לקבל תצוגה גדולה של קו הרקיע של העיר.

הטיול כולו אורך כשעה כדי להשלים, עם הרבה טיולים והזדמנויות פעולת צילום לאורך כל.

המוניטין של סינגפור כעיר “יקרה” עלול לגרום למבקרים לחשוב פעמים על אכילה בחוץ, אבל האוכל המקומי לאושש את המגמה המקומית כלפי priciness ואת הפאר. קח את המשפחה שלך לסעוד במרכז רוכל במקום – אלה הם בתי אוכל באוויר הפתוח ב סינגפור המגישות מגוון רחב של מנות אסיאתיות.

עם אווירה מעט ואין מזגן, מרכזי הרוכל של סינגפור הם עניינים פשוטים עם מגוון מפתיע רחב של אפשרויות קולינריות. המחירים נמוכים (5 $ קונה לך ארוחה גדולה) ואת התפריט משקף את התמהיל הרב-התרבותי של האוכלוסייה הסינגפורית.

הודי ביריאני ביציעים להידחף דוכני אוכל מערביים ודוכני אטריות ברוב המקומות. בכל מרכז הוקר, תיירים להתערבב עם עובד גוויות כדי מלעיט את עצמם עם קנטונזית, פולי סויה דלת, הודי, מלאית, ו “מערבי” מזון.

גלגל התצפית השני בגובהו בעולם חבילות די הנוף מלמעלה. לרכוב פלייר סינגפור  ותראו סינגפור ושכנותיה מלהסתיים 500 מטרים באוויר.

אתה תהיה מובל לתוך קפסולה ממוזג (אם יש לך מזל, אתה ובני משפחתך תקבל אחד כולה שלכם) וליהנות נסיעת 30 דקות המציעה נוף ישיר הרקיע של סינגפור.

תסתכל מסביבך ותראה מבנים החדשים והיפים ביותר של המרינה ביי – את המרינה ביי סאנדס, גנים ידי המפרץ של רבייי הקומות ברובע הפיננסי בהגדרת קו הרקיע. במזג אוויר טוב, אתה עלול גם להיות מסוגל לזהות איים מרוחקים שייכים השכנה מלזיה ואינדונזיה!

5. חקור Macritchie Reservoir Park

פרק Reservoir Macritchie של סינגפור מציג את אחד סיכויי מעטי הילדים שלך יקבלו להיתקל חיות בר מקוריות ישנה-צמיחה, נכס נדיר יותר ויותר במצב האי ההיפר-מודרני זו.

הפרק הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של המאגר הסמוך – שלה 100 דונם של יער בתול להגן על המים מפני כל פעילות חקלאית סמוכה. סדרת שבילים בטבע שתי וערב את היער; לקחת את המשפחה שלך על מסע לאורך טיילת מתפתלת המאגר ולקחת בתצוגות של המים הרגועים תושבי העופות שלו.

בגובה רב יותר, צמרת העץ Walk 250 מטר המחבר את שתי נקודות הגבוהות ביותר בפרק, תוך מתן אפשרות birds’-עין-נוף של חופת יער תושביה, כמו קופי מקוק ולטאות צג.

סימנים מעטרים את שבילי ההליכה של הפרק, שמאפשרים לאורחים לנהל סיורים מודרכים עצמיים סביב בחצרים. עבור מבקרים פעילים יותר, בנתיב ריצה ותחנות כושר תחת כיפת שמים מספקים הזדמנויות לשבור זיעה.

במבט יותר כמו עיר כיפה עתידני מאשר גידול של העושר הבוטני בעולם, הגנים של סינגפור על ידי המפרץ  לוקחים מבקרים לתוך עולם על בסיס צמחי ייחודי, מרוכזים סביב חממות הזכוכית ענקית אייקוני הגנים.

בתוך כל סביבה אקולוגית, צמחים בסכנת הכחדה לפרוח בסביבה “ילידים” מלאכותי מהונדסת לדמות כמה בתי הגידול האי ביותר על פני כדור הארץ.

קנה המידה של השבילים המסחררים הגנים היא חלק מהחוויה – אם על ‘הליכת הענן’ של קונסרבטוריון ענן היער או על טיילת 420 רגל הארוכה OCBC המשתרע בין ‘Supertrees’ מחוץ.

ילדים יכולים למצוא יותר כאן מאשר רק שותל תחת זכוכית: המזרח הרחוק חד דונם ארגון גן ילדים מכיל מספר אזורי משחק המיועד לילדים בין 2 ל -12 שנים של גיל. במרכז כל זה עומד אזור מזרקת סנסציה גדול, עם סדרה של חרירים, splines ודליים בשביל כיף מים יצירתי.

אולפני יוניברסל השני באסיה הראשון בדרום מזרח אסיה יש נעליים גדולות למלא, אבל דופק את חווית פארק שעשועים מחוץ, ER, פארק.

אולפני יוניברסל סינגפור עומדים באי הנופש של סנטוסה, כובש 20 דונם מרוכז בידי הלגונה מלאכותית. שבעה אזורים-נושאי סרט ניתן לבקר בתוך לולאה מסביב לפרק, המציעים בלבד-ב-סינגפור רוכבת כמו הנסיעה רובוטריקים רולר-תחתיות בטלסטאר גלקטיקה סיף.

רוכב לכסות כל גילי 4 למעל 90: tykes הקטן ייהנה הרוכב בדוגמת אחרי רחוב סומסום ואת שרק, בזמן שילדים ישנים ולא-ילדים-עוד יכולים לקבל הריגוש שלהם על על נסיעת 3D המומיה.

מחוץ לפארק, מבקרים סינגפור יכול לקחת את שאר האטרקציות לידידותי לילדים של סנטוסה, כולל אקווריום, פארק הרפתקאות ואפילו מוזיאון השעווה מאדאם טוסו!

8. לראות את מופע אור מרינה ביי

בכל לילה, במלון מרינה ביי סאנדס הופך בד זוהר עבור יצירות אמנות עשויות laserlight.

בשעת 20:00 ו 9:30 בערב, צופים שעמדו על פני מפרץ מהחולות יכולים לצפות במופע 15 דקות המערבת מוסיקה, לייזרים, זרקורים, מזרקות מים מוקרנים תמונות המביאות את החזית החולות לחיים, עם אור מוחזרת המים ולרחצה מחוז מרינה ביי בזוהר מואר ניאון.

לאחר שצפה במופע, ולנסות אטרקציות אחרות של מרינה ביי בשעות הפנאי – פלייר סינגפור והגנים שלחוף המפרץ ניתן להגיע בקלות ברגל מרוב נקודות תצפית באזור.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *