Skip to main content

השווקים הטובים ביותר בפריז (לכל סוג של נוסע)

 השווקים הטובים ביותר בפריז (לכל סוג של נוסע)

חובבי שוק ישמחו לגלות כי מדובר בשום במחסור בבירה הצרפתית. זה, אחרי הכל, עיר ידועה בתרבות אוכל ההבחנה שלה, שלא לדבר על אופנה והיסטוריה. כתוצאה מכך, וגם בשל התנגדות מקומית לחנויות שרשרת תפלות משתלט על הרחובות, פריז מתגאה במגוון מדהים של שווקים. פופ-אפ בשווקים מזון, שווקי פשפשים ומוכרים עתיק, “בזארים” העולם הישן, רחובות השוק קבע וחנויות מתמחות גורמה כל בשפע בעיר. לא משנה מה הטעם שלך, רצונות או אינטרסים, יש שוק קורא בשמך. לקרוא כדי הביתה במהירות על הטוב ביותר – בכל קטגוריה.

כמו ערים הגלובליות ללכת, פריז כנראה יש אחד המספר הגבוה ביותר לנפש של באוויר פתוח, מוקפץ שווקי איכרים, אהוב על ידי המקומיים הנוהרים אותם על בסיס שבועי כדי להצטייד בתוצרת איכותית, גבינות, דגים ובשרים, לחם, זיתים, פרחים טריים, בין פריטים אחרים. כדי באמת לשקוע בתרבות שוק פריסאית, ביקור אחד של Shangri-Las אלה של פריטי מזון טריים הוא בהחלט בסדר. נוסף על האוכל, אתה יכול לצפות buskers מפזם את שירים קלסיים בתקווה כמה מטבעות, להטוטן או MIME מזדמן, ומופעי רחוב אחרים, כל לקוחות קבועים מכירים את השווקים השבועיים שבו הם להקים חנות.

עכשיו אתה מוכן לקפוץ למים, ייתכן שאתה תוהה אילו שווקים הם הטובים ביותר. רוב, אם לא כל, מהם המקומות נעים לטייל, טעם לבוא משם עם פריטים טעימים, איכותיים – בהנחה שאתה לא קלסטרופובית, כמובן. במיוחד בסופי שבוע, הפופולרי ביותר בקרב השווקים המקומיים הללו מקבלים מאוד צפוף.

מועדפים מקומיים

את הצעידה Aligre ליד הבסטיליה נחשב על ידי הפריזאים (ו על ידינו) להיות אחד השווקים השבועיים הטובים ביותר בעיר; איכות התוצרת, הדגים והבשר שמציעים יותר מ -20 ספקי הכל מצוין, והאווירה היא כמעט תמיד charming.The שוק הרחוב קטן של פרשת מוקפץ מאשר אחד קבוע, פתוח כל יום, למעט יום השני . להגיע לשם מוקדם – רוב הספקים לסגור דוכניהם ידי 1:00 אחר הצהריים ביום חול, ו 2:00 בערב ובסופי שבוע. יש גם שוק מקורה, Marché Beauveau, סמוך אחד בחוץ וזה פתוח כל השבוע. (מטרו: לדרו רולין או Faidherbe-Chaligny – קו 8)

הבסטיליה שוק: עוד בשוק הפערים הנחשק היא אחת שקופצת למעלה בכל סוף שבוע לאורך לנואר Richard שדרות ההומה בסמוך לכיכר הבסטיליה (מטרו: Bastille). בנוסף לתוצרת מצטיינת, דוכני גבינות פרח, לנסות את המזרח התיכון עומד קרוב לאמצע זיתים טריות וכריכים טעימים, מפלאפל כדי טבול ו hummus– מועדף בצהריים כי תהיה לשבת גם עם הצמחוני שביניכם.

“Les puces דה פריז” – פשוטו כמשמעו, את הפרעושים של פריז – נחשבים מוסדות למחצה מקודשים על ידי הצרפתים, אשר על כל להישאר עמידים למדי לכוחות ארגוניים של גלובליזציה לא רוצים עירם להיות (כמו הרבה של לונדון ) ים של רשת חנויות הומוגנית. שוקי פשפשים אינם במיוחד וקלים לניווט, ומציאת הפנינה הנדירה היא אתגר אכן. אבל זה בדיוק הכיף.

מתוך קליניוקור Puces דה , הוותיק של פריז, גדול – ובוודאי ביותר כאוטי – פשפשי שוק תקוע על רצועה ליד הגבול הצפוני המשמים של העיר, אל וונווה Puces des בקצה השני בדרום, השווקים המסורתיים הללו הם התקרבו בצורה הטובה ביותר עם רוח של ספונטניות וסקרנות. מעל לכל, ירידה בציפיות עבור מה אתה עשוי לגלות. בשינה ביציעים רבים, תצטרך להניח לנפות עיי-גרוטאות ישנה מוזרה לפני מציאת פריט שווה לקחת הביתה; אצל אחר, עתיקות יקרות מוצעות למכירה אך בתקיפות מחוץ להישג ידם של רובנו – אלא אם אתה מרגיש מוכן לקבל כפפות החליפין שלך על, כמובן.

איך מגיעים & אוריינטציה: 

Puces דה קליניוקור ניתן לגשת קליניוקור המטרו Porte de (לפי השילוט אל השוק מהיציאה מטרו). שבת פתוחה בין 09:00 am כדי 6:00 בערב; יום ראשון ו שני מ 10:00 am כדי 5:00.

עבור וונווה Puces דה: לרדת בתחנת המטרו Porte des וונווה. שוק וונווה פתוח כל השבוע משעה 7:00 בבוקר עד 2; 00 בערב.

Pop-Up בעליית גג מכירות

בנוסף לשווקי חצי הקבועים בבית קליניוקור ו וונווה, לנסות צץ לאחת מכירות הגג סופשבוע של העיר. האביב עד אלה מעת לעת –  לבדוק את האתר הזה (בצרפתית בלבד, לצערי),  למצוא מסעדה קרובה במהלך הביקור שלך.

בנוסף לשווקים המוקפצים שצצים מדי שבוע ברחבי הבירה הצרפתית, פריס גם סופרת מספר גבוה מרגיל של רחובות שוק קבעו מעולים: אלה הם בדרך כלל להולכי רגל בלבד או ברחובות ידידותיים להולכי רגל מרופדים ירקנים מסורתיים, חנויות גבינה, קצבים , חנויות פרחים, מאפיות, מסעדות ובתי קפה (האחרון להפסקה מבורכת קניות דגימה).

מ Rue Mouffetard ברובע הלטיני כדי Rue Montorgueil בדיוק במרכז העיר, ברחובות אלה הם אידיאליים כאשר אתה רוצה לקבל בכמה אווירה בשוק אבל לא רוצה צריך להזמין בכל עת מסוימת בשבוע. Cler Rue במערב פריז, ליד מגדל אייפל, הוא גם רחוב שוק מעולה; בעוד Rue des חללי ב -9 הוא כנראה הכי טרנדי עם בשלנים כרגע.

איך מגיעים & אוריינטציה: 

עבור השוק Rue Mouffetard, נוסע במטרו Censier-Daubenton או מקום Monge (שניהם קו 7), וללכת שני בלוקים אל הרחוב ההומה.

כדי להגיע אל Rue Montorgueil, לקחת מטרו קו 4 עד אטיין-מרסל וחוצים את עסוקה Rue de Turbigo כדי Rue Etienne-מרסל; פונים ימינה לרחוב Rue Montorgueil.

עבור השוק Cler Rue, לקחת את המטרו לה טור-מאובורג או אקול מיליטר-(שניהם קו 8); הרחוב התוסס נמצא במרחק חמישה עד עשר דקות ברגל.

לבסוף, עבור השוק החללי Rue des , שלך  האפשרות הטובה ביותר היא לרדת בתחנת המטרו נוטרדאם דה לורט (קו 9) ועושה את במעלה הרחוב האופנתי לקראת לגבהים שלו במונמרטר.

לא לכולם יש את ההזדמנות כדי לבלות את חג המולד או חנוכה בפריז – אבל זה בהחלט חוויה כדאי לחתור. הדבר נכון במיוחד בגלל הלשכות החמות, עליז האלזסי בסגנון המופיעים מדי שנה ברחבי העיר, ואת רוכלות הכל החל Gingerbread למסור מתוצרת תכשיטים, מתובל יין מחומם כדי לעזור לשמור את הידות שלך חם, וקישוטים לחג המולד עדינים לעץ בבית.

שוקים נופשים פופולריים

אין ספק הפופולרי ביותר, ושוק חג הגדולה, השנתי הוא בשאנז אליזה שדרת השרוע. בנוסף אירוח מספר רב של ספקים, יש בדרך כלל לזירת החלקה על קרח ואזור “הכפר של סנטה קלאוס” כי הם מושלמים עבור שמירה בני המשפחה הצעירים כבשו.

שווקים הרבה צפויה אחר כוללים אחד בכל הסנאט ז’רמן דה פרה, סמוכים אחר מגדל טרוקדרו / אייפל, ואחד זה במיוחד נחשק עבור פריטי המזון האלזסי הלא התעשייתיים שלה ב Gare de l’Est, תחנת הרכבת המזרחית של העיר.

אם שווקי האוכל המסורתיים של העיר, הם יציאות פנטסטיות של קריאת פריטים טריים בפרט, לחנויות מזון הגורמה הרבות ושווקים המאכלסים את הבירה הצרפתית הם אידיאליים במיוחד עבור גרב המזוודה שלך לפני שאחזור הביתה. מ חרדל צרפתי, confits, רטבים פאטה גורמה שוקולד, פטריות מיובשות ותבלינים, לבין יינות צרפתיים, מתקדמים אלה חנויות מכולת  ליהנות מכל העולמות.

הפופולריים ביותר בקרב אלה, המתגאה במעברים נרחב ביותר המוצרים שהיא מציעה, הם גורמה לאפייט (ליד חנות הכלבו גאלרי לאפייט; קו נוסעים במטרו / RER: Haussmann St-Lazare או Opera) ואת Grande Epicerie בחנות הכלבו Marché בון על הגדה השמאלית (מטרו: Sevres-באבילון).

שני השווקים האלה יש חלקים עצומים מוקדשים משומר סחורות טוב, יבשים, שוקולדים, עוגות, macarons וממתקים אחרים, כמו גם מבחר מרשים של יינות איכות, בירות ומשקאות חריפים.

הם גם מוכרים את תוצרת מעולה טריה, מאפים, גבינות meats– אבל להיזהר את תגי המחיר התלולים. זה כנראה טוב ביותר לעמוד בראש אחד השווקים המוקפצים השבועי הנ”ל עבור פריטים טריים, אם אתה רוצה להימנע שופכי הון קטן.

רשתות מזון גורמה באיכות טובה מאוד לכלול’פושון’ Hediard; עבור תה צרפתי מיוחד אשר בבקשה אפילו החיך המציק ביותר, לנסות Frères Mariage או Kusmi תה .

אחרון חביב ברשימה שלנו הם הסחר השנתי מציג המוקדש מוצרים מיוחדים, מן האוכל והיין כדי אופנה ואביזרים. בעוד שרוב התיירים לא להגיע אלה – אחרי הכל, כמה מאתנו באמת חושב על הוצאות ים חופשה בתוך מרכז כנסים צפוף – הם יכולים להיות יציאות גדולות של שיחה אם אתה מקווה לבוא הרחק המילוט הפריזאי שלך עם מיוחד, קשה -כדי למצוא פריטים. אומנים ומותגים מיוחדים מרחבי הארץ והעולם הקימו דוכנים באירועים השנתיים אלה, רוכלות ביגוד ואבזרים, התמחויות גורמה אזוריות, תפאורה הביתה ואפילו חבילות נופש שקשה פעימה. מופעים שנתיים אלה הם בין הפופולריים ביותר, ומציעים את הבחירות הרחבות ביותר תחת קורת גג אחת:

Foire דה פריז:  באופן כללי שנערך בתחילת הקיץ, אירוע פופולרי זה כנראה הוגן בכורה המומחיות-הסחורות והשירותים של הבירה הצרפתית. מתגאת מוצרים ומותגים משני המותגים מבוססי אומן, בקטגוריות מגוונות כגון אופנה, אוכל ויין, ותיירות, זה מקום טוב כדי למקד אם אתה לא בטוח מה אתה מחפש, או שיש הרבה מתחרים אינטרסים.

טעם של פריז:  זה אירוע גסטרונומי שנתי בגראנד פאלה גדל מאוד בפופולריות בשנים האחרונות, כמו דור חדש של בשלנים צעירים שאפתן מסעדנים או בעלי-משאית מזון לשנות את התרבות הקולינרית של פעם המתונה של העיר. במיוחד כיף הן הזדמנויות לפגוש העליון ושפים-כוכב עולה מבוסס בעיר, ואף לטעום את היצירות שלהם.

אמנים פותחים את הסטודיו ב בלוויל: השכונה המזרחית התוססת, הקוסמופוליטית של בלוויל מתעורר לחיים עם פעילות אפילו יותר מדי שנה עשרות אמנים ובעלי המלאכה מקומיים פותחים את שעריהם לקהל הרחב במשך שלושה days– מלא בדרך כלל על פני תקופה ארוכה בסוף השבוע. זהו אירוע פנטסטי כדי לבדוק אם אתה בשוק עבור למצוא ציור, פיסול או חתיכה קטנה בפורמט מיוחד של תכשיטי אומן; תוכל לראות מעניין, ה- off- מכות-למסילה צדדית של פריז בזמן שאתה זה.

אנחנו ממליצים על הגדרת ממשקה  Aux Folies הבר אחרי מעיין כמה סדנות אמנים בתחום: מהטבלה שלך (אם אתה מצליח לתפוס אחד, כי הוא), אתה יכול להעריץ או מתעב את אמנות רחוב המשוכללות מעטרות את הקירות על ברחוב צדדי סמוך.