התמצאות לונדון בתחבורה ציבורית

Posted on

 התמצאות לונדון בתחבורה ציבורית

עיר הבירה של בריטניה היא אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם, עם מגוון עצום של אתרים אשר מוכרים על ידי אנשים מכל רחבי העולם. כמובן, עם למעלה מעשרה מיליון בני אדם באזור לונדון רבתי, אין זה מפתיע כי בעיר יש רשת תחבורה ציבורית משמעותית, וזה משלב מגוון שיטות תחבורה שונות כדי לעזור מקומי ומבקרים להגיע מהמקום למקום בעיר. אחד הדברים הטובים ביותר על הנסיעה בלונדון הוא כי לא רק אתה יכול להשתמש בכרטיס נסיעה לעקוף, אבל אתה גם יכול להשתמש בכל כרטיס חיוב או אשראי עם טכנולוגיית מגע, והמערכת אוטומטית מחשבת את דמי נסיעה הזולות בשבילך.

נסיעה ברכבת תחתית

הצינור או תחתי עבור מבקרים בינלאומיים הוא רשת ענפה של קווי רכבת תחתיים בעיקר שחוצים את הבירה הבריטית, לוקח בכל האתרים המרכזיים רבות באזורי הפריפריה מדי. למרות רשת ישנה למדי אשר שמשה את העיר במשך יותר ממאה שנה, הרכבות הן די מודרניות התפתחויות שחלו בשנים האחרונות גם ראו אות טלפון סלולארי הציגה רבים מסעיפי המחתרת. ראוי לציין כי אם אתה בנסיעות בין 8 am ו 10 בבוקר או 4 בערב, 6 בערב, חול, אתה כמעט ולא תוכל למצוא מקום פנוי, אלא אם אתה נמצא מחוץ כלפי הקצוות של הרשת, כפי שהוא לעתים קרובות מאוד עמוס בשעות העומס.

שירות חדש לילה התחתית בלונדון

באופן מסורתי, הרכבת התחתית בלונדון בדרך כלל סגרה בסביבות חצות, אבל אחת ההתפתחויות המעניינות היא כניסתה של רכבות תחתיות תכופות פחות במהלך הלילה. שירות זה החל עם הקו המרכזי וויקטוריה באוגוסט 2016, בזמן שהוא האמין כי עד דצמבר 2016, גם יהיו רכבות לילה על היובל, צפון, וקווי פיקדילי. זוהי אופציה נהדרת אם אתם מתכננים לצאת ל בתחומי חיי הלילה של מרכז לונדון, ורוצים דרך נוחה של נסיעה לאחור במהירות לעבר המלון שלך על נתיבי תחבורה מרכזיים אלה.

אוטובוסי הלילה-אוטובוסים בבירה הבריטית

בעוד Tube הוא דרך טובה אחת לעקוף בלונדון, האוטובוסים האדומים בכל המקום הם עוד מראה שכיח בעיר, ויש מאה קווי אוטובוסים שונים, הנעים בין תנועות קצרות פרווריות לנתיבים עורקים כי לנסוע ברחבי העיר. רוב המסלולים הללו יצטרכו לפחות אוטובוס כל עשר דקות בתקופות העמוסות, אם כי זה יכול להיות פחות תכוף מחוץ לשעות השיא ובסופי השבוע. לילה-אוטובוסים מסומנים באות N לפני מספר המסלול, למשל, את המסלול מספר 8 הופך N8. אוטובוסים אלה הם לא כל כך תכופים, ואת הדרכים הראשיות רק תהיינה לילה באוטובוס, כדי לוודא שאתה לבדוק לפני היציאה כי התוואי הנדרש שלכם יש שירות אוטובוסים בלילה.

הדוקלנדס הרכבת הקלה

הגשה הרבה של מזרח העיר, ובמיוחד את האזור סביב מרכז העסקים בבית קנארי וורף, ה- DLR היא מערכת רכבת קלה כי הוא אוטומטי ומפעיל ללא נהגים ובעיקר נוסעת מעל פני קרקע. קווים אלה ניתן לגשת באמצעות אותן-כרטיסי הנסיעה כמו שירותי הצינור, והם להתחבר לרשת הצינור בתחנות המרכזיות של בנק סטרטפורד.

רכבות פרברים בלונדון

אם אתם מתכוונים ראש עמוק יותר מחוץ למרכז העיר לפרברים, זה יכול להיות לעתים קרובות יותר מהר ויותר נוח לשימוש בקווי overground, אשר נוסעים הרבה יותר מהר מאשר הרכבות התחתיות למרחקים ארוכים יותר, במיוחד אם אתם בדרככם החוצה לוומבלי או קריסטל פאלאס. פארס הנפרד בדרך כלל יחול תלוי במסלול, ואת המצב השני שבו זה יכול לחול הוא אם אתם טסים מהיתרו, עם הנסיעה ברכבת התחתית לוקחת די הרבה זמן, עם השירותים של הית’רו אקספרס הית’רו Connect הוא הפועלות מלונדון פדינגטון .

שירותי מעבורת מים לאורך התמזה

אחת הדרכים היפות ביותר לטייל במרכז לונדון הוא להשתמש בשירות אוטובוס נהר לאורך התמזה, וזה נע בין וולוויץ במזרח, שם תוכל להגיע אל ארנה O2, כדי Putney במערב, עם שישה קווים שונים בסך הכל משרת את התחנות השונות לאורך הדרך. למרות המסעות הללו אינם נכללים בתחום נסיעות הכרטיס הסטנדרטי, תקבל הנחה 1/3 על פארס אם יש לך נסיעות כרטיס תקף לאותו היום.