ויקטוריה בלונדון and Albert Museum – המוזיאון הגדול בעולם של לאומנות דקורטיבית ועיצוב

Posted on

ויקטוריה בלונדון and Albert Museum - המוזיאון הגדול בעולם של לאומנות דקורטיבית ועיצוב
תמיד מוזמן לבקר, V & A הוא מוזיאון נפלא שחוגג את עולם האמנות והעיצוב דקורטיביים. היא נוסדה בשנת 1852 ומחזיקה מעל 5000 שווה שנה של חפצים רבים של התרבויות העשירות בעולם, כולל את האוסף המקיף ביותר של אמנות בריטית ועיצוב מ 1500 עד 1900. בתיו של אותו לאוסף קבוע של למעלה מ -4.5 מיליון אובייקטים, כוללים ריהוט , קרמיקה, צילום, פיסול, כסף, ברזל, תכשיטים ועוד.

V & A ממוקם ברובע ברומפטון של הרובע המלכותי קנזינגטון וצ’לסי, באזור שהפך המכונה “אלברטפוליס” בגלל הקשר שלה עם הנסיך אלברט, אלברט ממוריאל ואת מוסדות התרבות המרכזיים שבהם הוא היה קשור. אלה כוללים את המוזיאון להיסטוריה של הטבע, מוזיאון המדע, רויאל אלברט הול באימפריאל קולג ‘בלונדון. המוזיאון הוא גוף ציבורי שאינו מחלקתי בחסות המחלקה לתרבות, תקשורת וספורט. כמו המוזיאון הבריטי לאומיים אחרים, והכניסה חופשית.

הוא נפתח באופן רשמי על ידי המלכה ויקטוריה בשנת 1857 וזה היה המוזיאון הראשון של ללונדון להציע פתחים הלילה מאוחרים (הגלריות הוארו באור הגז).

מחקר ושימור

מחקר הוא אזור מאוד חשוב של העבודה של המוזיאון, וכולל: זיהוי ופירוש של חפצים בודדים; מחקרים אחרים לתרום למחקר שיטתי, זה מפתח את ההבנה הציבורית של אמנות חפצים רבים של תרבויות העולם הגדולות; מחקר והערכה המבקר לגלות את הצרכים של המבקרים חוויותיהם של המוזיאון. מאז 1990 במוזיאון פרסם דוחות מחקר אלה מתמקדים בכל תחומי האוספים.

שימור אחראי שימור לטווח ארוך של האוספים, ומכסה את כל האוספים שבידי V & A ו- V & A Museum of Childhood. המשמרים מתמחים בתחומים מסוימים של שימור. באזורים המכוסים על ידי עבודתו של המשמר כוללים “מניעה” שימור זה כולל: ביצוע סקרים, ערכות ומתן ייעוץ על טיפול פריטים, אריזה נכונה, הרכבה וטיפול נהלים במהלך תנועה ולהציג כדי להפחית את הסיכון של אובייקטים מזיקים. פעילויות כוללות שליטה בסביבת המוזיאון (למשל, טמפרטורה ואור) ומזיק במניעה (בעיקר חרקים) מן החפצים מזיקים. הקטגוריה גדולה האחרת היא “התערבותי” שימור, זה כולל: ניקוי ושילוב מחדש לחזק חפצים שבירים, לחשוף קישוט שטח מקורי, ולשחזר צורה. טיפול התערבותי הופך לאובייקט יציב יותר, אבל גם יותר אטרקטיבי ומובן לצופה. הוא בדרך כלל התחייבה על פריטים שהם ללכת להצגה בפני הציבור.

איפה לאכול

V & A Cafe מתחלקת על פני שלושה חדרים תקופתיים המעוצבים, לרבות מסעדת המוזיאון הראשון בעולם. החדרים עוצבו על ידי מעצבי בריטים עליונים, ג’יימס גמבל, ויליאם מוריס ואדוארד פוינטר. ניתן גם לסעוד בגינה כאשר זה חם מספיק. ישנם שולחנות בחצר או שאתה יכול להוציא פיקניק על הדשא. מדגיש Cafe כולל תה אחר הצהריים ויקטוריאני ומגוון סלטים טעימים ומנות בסגנון מעדנייה.

מה לקנות

חנות המוזיאון מחזיקה במלאי מבחר גדול של הדפסים אישית מעוצבים, ספרי אמנות מסורבלים, תכשיטים וכל מיני חפצי נוי סביר הקשורים בתערוכות נוכחיות. אתה יכול גם

הבהרה הידידותית למשפחות

המוזיאון מציע סיורים קבועים ואת הידיים על תערוכות ואירועים למשפחות. אתה יכול גם להרים חבילת בחזרה חינם לילדים בגילאי 5 ו 12 ברחבי המוזיאון. השקיות עמוסות סיפורים, משחקים, ופעילויות.

: כתובת כביש קרומוול, לונדון SW7 2RL

תחנת הרכבת התחתית הקרובה ביותר: South Kensington

השתמש מתכנן מסע באינטרנט כדי לתכנן את המסלול שלך באמצעות תחבורה ציבורית.

מספר טלפון: 020 7942 2000

אתר רשמי:  www.vam.ac.uk

זמני פתיחה:

דיילים מ -10 בבוקר עד 05:45

המוזיאון פתוח בכל יום שישי עד 10 בלילה